Zabudnite na pojazdné akváriá: Kde sa vzali lietajúce ryby v Koloráde?

Ako sa plnia horské jazerá rybami v neprístupných oblastiach? Žiadne pojazdné akvárium nečakajte, plnia sa lietadlom! Nezľaknite sa preto, ak vám počas táborenia ponad hlavu preletí tisícka pstruhov alebo vám nejaký náhodou spadne do piva. Nie je to na zem zoslaný boží trest, ale len cieľené dopľňanie lovných revírov. Vyzerá to šialene, čo poviete? Sledujte video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
11.07.2014
Diskusia:

Zabudnite na pojazdné...

Auto-moto zaujímavosti

Nie vždy sa všade dá dostať na kolesách...

Združenie na ochranu voľne žijúcich zvierat v Koloráde má veľmi netradičný spôsob, ako plniť horské jazerá rybami! Znie to podľa vás príliš bláznivo? Určite by ste neuverili, že tu ryby lietajú, keby ste sa nepresvedčili na vlastné oči. 

 Zabudnite na pojazdné akváriá: Kde sa vzali lietajúce ryby v Koloráde?

Sledujte tento bláznivý spôsob vo videu!

Video: Ako sa jazerá plnia rybami zo vzduchu 

Video 2: Ako sa jazerá plnia rybami zo vzduchu 

Nečudujte sa, keď vám pri táborení spadne ryba do piva!

Používajú na to špeciálne pre tento účel modifikované lietadlá Cessna 185s, ktoré lietajú ponad tunajších 300 horských jazier a rozosievajú pstruhy z výšky priamo na miesta určenia. Nezľaknite sa preto, ak vám počas táborenia ponad hlavu preletí tisícka pstruhov alebo vám nejaký náhodou spadne do piva.

Zabudnite na pojazdné akváriá: Kde sa vzali lietajúce ryby v Koloráde?

Vôbec by nebolo na škodu, keby ryby padali počas táborenia rovno do taniera...

Ak by sa tak stalo, nie je to príchod konca sveta, ale len cieľené dopľňanie vodných plôch rybami. Páčia sa vám takéto šielené nápady alebo by ste ryby radšej "trmácali" v pojazdnom akváriu"? 

Zabudnite na pojazdné akváriá: Kde sa vzali lietajúce ryby v Koloráde?

Kam sa u nás nedostaneš autom, dostaneš sa loďou

Keď už sme pri téme vody, ponuku člnov a lodí nájdete u nás TU! Nepotrebujeme snáď ryby lietajúce nad hlavou, vystačíme si aj s dostupnými vodnými plochami u nás! Možno si raz takúto šou pozrieme aj pri kempovaní na našich jazerách! 

zdroj: jalopnik.com, techiefeed.com, foto Michael Lanza

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: V Rusku nič nie je nemožné!Európania sa sťažujú na trhliny na cestách, kritizujú obmedzenia rýchlosti na diaľnici,...8. Júl, 2014
02Originálna ukážka funkcií: Hyundai boduje s konvojom prázdnych Genesisov! Hyundai našiel originálny spôsob ako zaujať a pritiahnuť pozornosť. Automatizované...9. Júl, 2014
03Bohatstvo ukryté v lese: Historické vozidlá v hodnote 120 tisíc eurŠvédsky les ukrýva netradičné bohatstvo. Nájdete tu odpočívať historické skvosty...10. Júl, 2014