Žena ukradla vlastné auto: Pristihla s ním na nákupoch zamestnanca servisu!

Hlavná aktérka príbehu ukradla svoj vlastný automobil! Ako by si zareagoval ty sám, keby si sa dozvedel, že s tvojím milovaným automobilom jazdí bez súhlasu iná nepovolaná osoba? Ako to dopadlo? Pozor na šikovného servísáka! Kuriózny prípad stojí za pozornosť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
26.04.2019
Diskusia:

Žena ukradla vlastné auto:...

Auto-moto zaujímavosti

Žena ukradla svoje vlastné auto. Stalo sa tak potom, čo pristihla zamestnanca servisu ako sa vybral s jej autom na nákupy v meste. Kuriózny prípad sa stal okamžite hitom internetu.

Žena ukradla vlastné auto: Pristihla s ním na nákupoch muža zo servisu!Zdroj: facebook.com/James Torres

Netradičný prípad

Netradičný zvrat prinesie do príbehu samotná hlavná aktérka, majiteľka "sevisovaného" automobilu. Žena, ktorá priviezla svoj automobil do servisu netušila, že sa so svojím automobilom stretne ešte predtým ako vyzdvihne vozidlo zo servisu.

Čo sa deje s tvojím autom, keď ho odovzdáš do servisu?

To je otázka, ktorá nikdy netrápila väčšinu vodičov. Až doteraz. Prípad sa stal v Amerike. Penny Ivy Thompsonová priviezla svoje auto, ktoré opisuje prezývkou "Big Bertha" obchodnému zástupcovi Macovi Haikovi.

Nechceš stretnúť vlastné auto na diaľnici

Celá situácia nabrala rýchly spád krátko potom, čo nechala svoje auto odparkované na parkovisku servisu spoločnosti Flowood v Mississippi. Len niekoľko minút po odchode zo servisu "stretla" svoju "Veľkú Bertu" na diaľnici. Myslela si, že to bola klasická testovacia jazda. Zhodou náhod však pokračovala v jazde rovnakým smerom. Po zhruba 2 kilometroch a po spoločnom príchode k obchodu v Lowe sa rozhodla, že zistí, čo sa deje.

Zápletka

Zamestnanec servisu odišiel s kľudom nakupovať. Pani Thompsonová ostala sedieť v aute a rozhodla sa, že zavolá do servisu a opýta sa, či vedia, kde sa nachádza jej automobil. Potom však Thompsoná u seba našla svoj náhradný kľúč. Rozhodla sa, že vezme svoje auto späť do servisu.

Rozuzlenie

V ideálnom prípade servis zabezpečí, čo možno najrýchlejšiu opravu a upovedomí majiteľa, že si môže vozidlo vyzdvihnúť. Ako je to v skutočnosti? Môže ťa prekvapiť, že sa namiesto toho tvoje auto dočká neplánovaných "skúšobných jázd." Ako je to možné?

Namiesto servisu nákupná horúčka

Kým bol jej pick-up v servise, nebol smerovaný k rýchlej oprave. Servisný technik sa namiesto opráv rozhodol, že je správny čas na nákupy. Podľa informácií zverejnených na portáli local10.com čakala asi 20 minút, nakoniec sa rozhodla, že osloví servis. Jej starší Dodge nevedeli nájsť. Tak do servisu a na facebook poslala jej nafotené "špionážne" fotografie.

Žena ukradla vlastné auto: Pristihla s ním na nákupoch muža zo servisu!Zdroj: facebook.com/James Torres

Zápletka

Tu príbeh pokračuje. Koho neprekvapila reakcia vodičky, ktorá sa rozhodla nechať vodiča bez povolenia jazdy na jej automobile stáť na parkovisku. Koľko zamestnancov servisov robí niečo podobné? Muž z príbehu nechcel ničiť svoje auto, tak sa rozhodol, že si požičia dopravný prostriedok klienta servisu.

Ako to dopadlo?

Zaujíma ťa zápletka a rozuzlenie príbehu? Ako to dopadlo? Will LaGrange, majiteľ servisu, sa majiteľke vozidla na sociálnej sieti okamžite ospravedlnil a odsúdil konanie servisného technika. Prijal na seba zodpovednosť za celú situáciu a majiteľke ponúkol odškodné za celú nepríjemnú skúsenosť. Zamestnanec dostal v momente "hodinovú výpoveď."

Pozor na "šikovných" zamestnancov servisu

Všetko dobre dopadlo, rozuzlenie príbehu končí smiešnou situáciou, ktorá sa často nevidí. Hlavná aktérka príbehu ukradla svoj vlastný automobil! Ako by si zareagoval ty sám, keby si sa dozvedel, že s tvojím milovaným automobilom jazdí bez súhlasu iná nepovolaná osoba? Pozor na šikovného servísáka!

Trest za nedovolené využívanie zverených vozidiel

Nevie sa koľko podobných prípadov máme u nás na Slovensku. Servisnému technikovi sa používanie cudzích vozidiel bez povolenia rozhodne nevyplatilo. Neminul ho náležitý trest. Alebo navrhuješ prísnejšie riešenie jeho nezodpovednosti za zverené automobily?

Zdroj: fb profil James Torres cez local10.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Súboj titánov: 2019 BMW X7 vs. Mercedes G-Class!2 vrcholové modely, ktoré sa vedia "pobiť" o víťazstvo v súboji "kto z koho" v kategórii...20. Apríl, 2019
02Mercedes G za 150 000 €: Mladá Slovenka si kúpila delo od Brabusu!Nedosiahnuteľný sen väčšiny Slovákov - Mercedes G za 150 000 € putuje do garáže slovenskej...16. Apríl, 2019
03Najčastejšie chyby vodičov: Ako si neničiť auto?Toto sú najčastejšie chyby vodičov. Vieš ako si neničiť auto? Tieto chyby budú pre teba...22. Apríl, 2019