Zvládne kabriolet prácu pick-upu? Prevoz nákladu s Renault Mégane Cabrio v daždi!

Nakupuješ v hobby markete a potrebuješ súrne odviezť stavebný materiál? Nech ťa vlastníctvo nevhodného typu automobilu neodradí. Pri transporte majiteľa nezaskočil ani dážď! Čo dokáže kabriolet?

rufus v Video sekcia
24.10.2021
Diskusia:
Zdroj: youtube.com/MND

Video: Prevoz nákladu s...

Video sekcia

Kabriolety nepatria medzi automobily, ktoré si ich majitelia kupujú kvôli batožinovému priestoru alebo praktickým parametrom a flexibilným možnostiam využitia. Modely so sklápacou strechou sú považované za málo bezpečné, vŕzgavé a nedostatočne pevné až nepraktické. Nasledujúci príbeh ťa presvedčí o nečakanej úžitkovej hodnote automobilu bez strechy. Zvládne kabriolet prácu pick-upu?

Renault Megane cabrio preprava materialuZdroj: youtube.com/MND

Zvládne kabriolet prácu pick-upu?

Poznáš kabriolet, ktorý zvládne s otvorenou strechou odvoz dlhých stavebných dielov daždi? Možno sa tak stalo práve kvôli nedokonalosti, že po menšom vystavení dažďu, už nie je také ľahké zatiahnuť strechu. Tak, či onak, jedno je jasné. Zvládne aj činnosti, na ktoré by si skôr vzal dodávku s predĺženým rázvorom!

Renault Megane cabrio preprava materialuZdroj: renault.com

Čo dokáže Renault Mégane Cabrio?  

Vodič modelu Renault Mégane Cabrio (Mégane II.) sa vybral do hobby marketu s kabrioletom. Nie je známe nakoľko mal tento postup premyslený. Stačil malý moment a v aute s otvorenou strechou už „sedelo“ niekoľko dlhých plastových rúr. Plány mu možno trošku skrížil dážď, ale okrem zatvorenia okien ho dážď nijak nerozrušil. Poškodenie interiéru kabíny spôsobené vodou môže poriadne zabolieť v peňaženke. Majiteľ Megane CC vyzerá rozhodnutý, že mu to za dokončenie plánu stojí.

Nebezpečná akcia

Rúry neboli v aute nijak zabezpečené, stačil mierny vietor a mohlo sa stať nešťastie. Vodič len zázrakom nikoho neohrozil. Pri kurióznom prevoze sa nikto z ostatných účastníkov premávky a chodcov nezranil. Okrem nebezpečného prevozu vodič vo videu nepoužil smerovku, aby signalizoval ďalší manéver. Priestupkov by v prípade stretnutia s policajnou hliadkou bolo viac. Aj keď vodiča nezastavili policajti, stále sa môže dostať do problémov. Video sa rýchlo stalo hitom internetu a vysielal ho dokonca najväčší rumunský spravodajský kanál. EČV automobilu je v tomto prípade dokonale viditeľná.

Renault Mégane Cabrio zachytený vo videu pri práci pick-upuZdroj: youtube.com/MND

Transport nákladu v aute bez strechy v daždi

Svoju netradičnú úlohu auto splnilo aj napriek daždivému počasiu. Nikdy nepodceňuj kabriolet. Zábery boli natočené na ceste v Craiove v Rumunsku. Palubná kamera zachytila krátku časť jazdy kabrioletu pri práci pick-upu. Dokáže tvoje vyhlásené nepraktické auto odviezť 5 dlhých PVC inštalačných rúr? Ako prevoz stavebného materiálu s Renault Megane v daždi dopadol? Sleduj video, nebudeš veriť vlastným očiam.

Zdroj: youtube.com MND, motor1.com

Transport nákladu s kabrioletom

Video: Prevoz nákladu s Renault Megane Cabrio v daždi

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nové terénne Hyundai combi delo: Väčšie ako Superb, Passat, dobré ako Volvo!Populárna Škoda Superb a VW Passat má nového rivala. Automobilka Hyundai prichádza s novým...22. Október, 2021
02R. I. P. BMW Vantablack: Táto farba zníži spotrebu o 0,5 l litra na 100 km!Najsvetlejšia biela odráža až 98,1% slnečného žiarenia, je držiteľom zápisu v Guinnessovej...16. Október, 2021
03Video: Škoda Fabia ťa presvedčí za 60 sekúnd!Osloví širokú škálu zákazníkov. Nie preto, že ponúka výberové parametre. Je to jednoducho...18. Október, 2021