Brabus dokončil Plačkovej Géčko za 200 000 eur

Zuzane Plačkovej doručil top úpravca jej nové Brabus delo. Kultový Mercedes-Benz si nechala upraviť podľa vlastných požiadaviek za príplatok vo farbe, ktorú Mercedes-Benz bežne neponúka. V "plnke" to nebude. Napriek tomu je čo závidieť. Kedy budeš mať príležitosť objednať si delo za 200 000 eur s dobou čakanania na nové vozidlo aj viac ako rok? Nechaj bokom subjektívne názory a pokochaj sa nádherným Brabusom v žalostnom odtieni rúžu na pery.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
06.04.2020
Diskusia:

Video: Zuzana Plačková...

Auto-moto zaujímavosti

Renomovaná luxusná značka, ktorú poznajú všetci automobiloví fanatici. Ak existuje úpravca, od ktorého si mašinu zrejme nikdy nebudeš môcť dovoliť. Bude to práve Brabus. Brabus sa špecializuje na šialené úpravy prevažne nemeckých automobilov. Aké "géčko" si za poriadny balík peňazí dopriala mladá Slovenka? 

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur Zdroj: autobazar.EU

Nové delo Zuzany Plačkovej

Doteraz brázdila internetová influencerka slovenské cesty taktiež s Mercedesom. Neprehliadnuteľný Mercedes so značkou BL Queen nahradí ešte neprehliadnuteľnejší. Zuzane Plačkovej dokončili ružový Brabus. Mercedes si nechala upraviť podľa vlastných požiadaviek. Hlavným heslom bola pri konfigurácii určite neprehliadnuteľnosť. 

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur Zdroj: autobazar.EU

Na dobré veci sa čaká

Kúpu novej mašiny oznámila fanúšikom už pred rokom. Tým, ktorým neverili priložila aj doklady k podpisu zmluvy. Pôvodná cena pri podpise narástla o ďalších 50 000 eur. Majiteľka si vybrala čiastočnú zmenu bodykitu vozidla a osadenie veľkých 23-palcových kolies. Za príplatok si vybrala výraznú farbu laku, ktorú Mercedes-Benz bežne neponúka. Práve farba je hlavným spoznávacím znakom vozidla. Tiež to nebude každého šálka kávy. Ako provokácia a kontroverzná bodka za celým príbehom najlepšie poslúžia samotné fotografie mašiny.

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur Zdroj: autobazar.EU

Géčko od Brabusu ušité na mieru

Ostré tvarové línie dostali nečakané zjemnenie. Cukríková ružová farba dokázala niečo nečakané. 40 rokov budovania prestíže ostrej triedy G dostalo výberom farby na frak. Pre lepšie pochopenie takého kroku si treba predstaviť tento farebný variant namiesto svojho vysnívaného automobilu. Tak sa dá pochopiť, čo môže pre človeka znamenať dosiahnutie svojich najväčších materiálnych snov. Áno, niekto skutočne sníva o ružovom géčku. 

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur Zdroj: autobazar.EU

Cena

Podľa prvých zverejnených informácií o kúpe si známa influencerka objednala „géčko“ za 151 000 eur. Podľa dnes dostupných informácií zaplatila Zuzana Plačková za nový exemplár až 200 000 eur. Otázkou ostáva, či si mohla Zuzana Plačková vybrať pre seba lepší automobil. Zaručene bude priťahovať pohľady všade tam, kde sa objaví. Neprehliadnuteľná konfigurácia, aj napriek tomu, že sa nejedná o plnú výbavu, čo povieš? Okrem farby nie je výberu čo vytknúť. Aké doplnky by si si vybral pri konfigurácii ty sám? Podeľ sa s vlastnosťami tvojho vysnívaného Brabusu s nami v komentároch. 

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur Zdroj: autobazar.EU

Pohon

V "plnke" to nebude. Nejedná sa o špičkový Mercedes-AMG G63. Napriek tomu je čo závidieť. Nie je taktiež známe, či pohon zabezpečuje vidlicový biturbo 8-valec alebo radový 6-valec. Ak je použitý V6 motor, disponuje stroj parametrami 210 kW, 286 koní alebo 243 kW, 330 k. Vzhľadom na cenu je však viac ako pravdepodobné, že sa pozeráš na stroj poháňaný V8 motorom s parametrami 310 kW, 422 koní. Zvuk motora je netradičný, rovnako ako farba. 

Odkaz hejterom

Predtým, ako sa necháš strhnúť vlnou hejtovania, kedy budeš mať príležitosť objednať si delo za 200 000 eur s dobou čakanania na nové vozidlo aj 1 rok? Nechajme bokom subjektívne názory a pokochajme sa Brabusom v žalostnom odtieni rúžu na pery. Na druhú stranu, luxus tejto mašiny nie je možné prebiť ani kontroverzným farebným výberom. Hejteri sa môžu v zlosti vykúpať. Želáme veľa šťastných kilometrov. 

Zdroj: Instagram/@queen.plackovahttps://www.instagram.com/p/B-ZukbTHePJ/?utm_source=ig_embed

Zdroj foto: Autobazar.EU

Nové Brabus delo Zuzany Plačkovej za 200 000 eur

Video: Zuzana Plačková nový Brabus

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Mercedes CLS AMG Shooting Brake: Beštia za 100 000 € na predaj za 39 980 €!Mercedes CLS AMG Shooting Brake beštia sa pred 6 rokmi predávala za 100 000 eur. Dnes môže...14. Marec, 2020
02Koronavirus: Ceny palív klesajú - Bude diesel za 1 euro/liter? Pohonné hmoty - cena palív klesá. Na čerpacích staniciach platia nové pravidlá, ktoré kvôli...22. Marec, 2020
03BMW X6 M ako na totálku: Zdemolované po nehode stále jazdíTento automobil sa stal svojím zaujímavým príbehom hitom internetu. Toto BMW X6 M z roku...24. Marec, 2020