Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Chyba pri parkovaní: Rusa 2x prešlo vlastné auto a spôsobilo nehodu!

Kuriózny prípad - Čo všetko sa môže stať pri nevydarenom parkovaní v kopci? Chyba pri parkovaní v kopci spôsobila, že Rusa 2x prešlo vlastné auto a spôsboilo nehodu! Sleduj drsné zábery. Nebudeš veriť vlastným očiam, čo všetko je možné v Rusku! Ide o najhoršieho vodiča v Rusku? 

rufus v Na pobavenie
20.07.2020
Diskusia:

Video: Čo dokáže fatálna...

Na pobavenie

Pri hľadaní najhorších vodičov na svete netreba chodiť ďaleko. Na našich cestách sa pravidelne ukážu vodiči, ktorí by skutočne nemali sedieť za volantom.

Čo dokáže fatálna chyba pri parkovaní v kopci? Zdroj: youtube.com/Secred Autochannel

Ako spôsobiť nehodu vlastnou chybou?

V tomto prípade ide o hlavného aktéra zo zahraničia. Jeho „výkon“ je však nutné pozerať na vlastné riziko. Hlúposť podobných rozmerov len málokoho z nás nechá chladným. Poriadnu dávku nadávok si určite vypočul aj od majiteľa vozidla, ktoré zdemoloval svojou vlastnou chybou.

Škoda Fabia

Ako sa niečo podobné môže stať? Hlavný aktér videa zaparkoval Škodu Fabia v kopci. Z nevinného videa sa stal zaujímavý materiál pre účely najväčších automobilových failov. V momente, keď mu automobil prešiel po nohách a začal zrýchľovať v nekontrolovanom pohybe, určite nebolo vodičovi všetko jedno. Hrozivé zábery sa nezaobišli bez škody, poškodených áut a poriadneho šoku všetkých zúčastnených.

Čo dokáže fatálna chyba pri parkovaní v kopci? Zdroj: youtube.com/Secred Autochannel

Nepochopiteľný výber miesta

Okolie známeho jazerá Davlekanova v Rusku je známym dovolenkovým miestom miestnych. Väčšina dovolenkárov bez problémov zaparkuje v priľahlom okolí, ktoré ponúka dostatočný počet parkovacích miest. Z neznámeho dôvodu sa tento vodič rozhodol, že zaparkuje v kopci, čo sa neukázalo ako dobrý nápad.

Sleduj video

Zábery Ruslana Mukhametova zachytávajú celú „spanilú akciu“ 59-ročného vodiča Škody Fabia. Pri jazdení s automatom podcenil niekoľko vlastných chýb a skutočnosť, že Škoda Fabia 2. generácie nedisponuje elektronickou brzdou. Z neznámeho dôvodu vystúpil v kopci z naštartovaného automobilu jednou nohou, pričom druhou nohou zároveň šliapal na pedál brzdy so zaradenou rýchlosťou. Po pošmyknutí mu skĺzla noha z pedálu a automobil sa dal do pohybu. Drsné zakončenie videa zachytáva ako vozidlo zachytilo aj samotného vodiča. Pred rozbehnutým automobilom na poslednú chvíľu odskočili viacerí ľudia, len zázrakom si najvážnejšie zranenia okrem vodiča odniesol Ford Focus.

Čo dokáže fatálna chyba pri parkovaní v kopci? Zdroj: youtube.com/ Secred Autochannel

Nikdy nepodceňuj základné zručnosti

Skutočne hlúpe vodičovo konanie by malo slúžiť ako memento toho, že riadenie vozidla aj prípadné parkovanie netreba podceňovať.  Ako sa niečo také môže stať? Povedzme, že vodič precenil svoje schopnosti a znalosti ovládania automobilu. Zdá sa, že kombinácia hlúposti a náhody sa stala pre túto kempovačku v prírode osudnou. Ide o najhoršieho vodiča v Rusku? Môže sa niečo podobné stať vodičovi so skúsenosťami? Podeľ sa o svoje vysvetlenie nepríjemnej situácie v komentároch pod videom.

Zdroj: YouTube kanál Secret Autochannel, allufa.ru

Rusa 2x prešlo vlastné auto, následne spôsobilo nehodu

Video: Čo dokáže fatálna chyba pri parkovaní v kopci?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Rarita na predaj: Škoda 1000 MB za 15 900 €!Rarita, ktorá sa dnes na cestách nevidí oslávila 55. výročie narodenín. V ponuke áut na...4. Júl, 2020
02Audi A8 beštia: Čo dokáže pancierová limuzína za 690 000 €?2020 Audi A8 L Security je pancierová limuzína so špeciálnymi pneumatikami odolnými voči...2. Júl, 2020
03Honda drahšia ako Ferrari: 27-ročná, nájazd len 49 617 km!Limitovaná edícia. Len 483 vyrobených kusov na celom svete. Akú hodnotu môže mať funkčný...18. Jún, 2020