Nový Ford Bronco: 3 500 kusov vypredaných za 3 hodiny!

Ford Bronco 2021 - horúca off-roadová novinka, ktorú musíš vidieť! Tento model je ako stvorený pre náročných vodičov. Prvých 3 500 ks predobjednávok limitovanej edície predaných za 3 h! Určite chceš poznať jedinečné parametre mašiny, ktorá sa predáva ako teplé rožky! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.07.2020
Diskusia:

Video: Ford Bronco 2021 -...

Auto-moto zaujímavosti

Predvčerom sa automobilový svet dočkal premiéry nového a dlho očakávaného Fordu Bronco. Oficiálna premiéra odštartovala predaj obmedzeného počtu kusov rezervácie vozidiel limitovanej série First Edition.

Ford Bronco za 53 300 €Zdroj: ford.com

Limitovaná edícia mizla ako teplé rožky

Ako to dopadlo? Nebudeš veriť vlastným očiam, keď sa dozvieš, že aj mašina, ktorá nie je lacná, môže ísť v čase koronakrízy na odbyt. Prvých 3 500 ks limitovanej edície predaných za 3 hodiny! Určite chceš poznať jedinečné parametre mašiny, ktorá sa predáva ako teplé rožky napriek cene ešte pred uvedením na trh!

Vypredaný za 3 h 15 min

Ktorý konkurenčný model sa môže pochváliť vypredaním 3 500 kusov ešte v predpredaji? Modely najvplyvnejších značiek môžu Broncu závidieť reálny záujem potenciálnych zákazníkov. Predaj Fordu Bronco First Edition bol zahájený o 8:00 miestneho času. Už o 11:15 hlásil web výrobcu vypredanie rezervácií nového Fordu Bronco.

Ford Bronco za 53 300 €Zdroj: ford.com

Badlands úprava s množstvom bonusov

Ford Bronco First Edition ponúka vrámci výbavového stupňa Badlands množstvo detailov, hodných pozornosti. Agresívnejší vzhľad a výbava Wildtrack, či ešte šialenejší Outer Banks na cestách neprehliadneš.

Prémiové vlastnosti

Zaujímavú ťa konkrétne vlastnosti? Neprehliadnuteľný, čo sa týka vzhľadu, je skvele sa hodiaci hardtop Shadow Black. Na „palube“ Bronca oceníš vyhrievané kožené sedadlá. Najluxusnejšie výbavu ponúka balíček Lux - volant s vyhrievaním, adaptívny tempomat, audio-systém B & O a bezdrôtové nabíjanie. Ďalší „packet“ s názvom Sasquatch sa vyznačuje veľkými až 35-palcovými pneumatikami, tlmičmi značky Bilstein a uzatvárateľnými diferenciálmi.

Ford Bronco za 53 300 €Zdroj: ford.com

Výkon + príchod na trh

Výkon zabezpečuje silný 2.7 litrový V6 motor s výkonom 310 koní. Výkon je na kolesá prenášaný pomocou 10-stupňovej automatickej prevodovky. Výrobca plánuje doručovať jednotlivé stroje už na jar roka 2020. Zaplatí pritom len minimálny predplatok zo sumy, konkrétne 100 dolárov. Nečakane jednoduchá rezervácia automobilu, čo povieš? Áno, nebyť obmedzený množstvom, cenou a niektorými ďalšími kamarátmi, mohlo by ísť o relatívne funkčné riešenie vozidla.

Cena 53 300 €

Ak ťa zaujímajú možnosti ako najlepšie zúročiť krásnu a bezpečnú cestu k vlastníctve výnimočného offroadu – začni snívať. Tento unikátny kúsok bude tvoj a ozdobí a ozvláštni svojou prítomnosťou každé miesto, na ktorom sa objaví. Katalógová cena je stanovená na sumu 60 800 dolárov, v prepočte približne 69 600 eur  *oprava za 53 300 eur. Ford Bronco 2021 - horúca off-roadová novinka, ktorú musíš vidieť! Tento model je ako stvorený pre náročných vodičov. Ako hodnotíš jednotlivé vlastnosti a dizajnovú podobu?

Zdroj: https://www.thedrive.com/

Video: Ford Bronco 2021 - horúca off-roadová novinka

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najaerodynamickejšie auto na svete - Lucid Air fantóm dá 378 km/h!Lucid Air je automobil s najlepšou aerodynamikou na svete. Tento skvost vývoja a práce...16. Jún, 2020
02Audi A8 beštia: Čo dokáže pancierová limuzína za 690 000 €?2020 Audi A8 L Security je pancierová limuzína so špeciálnymi pneumatikami odolnými voči...2. Júl, 2020
03Legendárna hračka ako funkčný automobil: Na predaj na Ebay-i, rýchlosť 113 km/h!Vieš si predstaviť jazdu v oranžovej plastovej tatrovke v bežnej premávke? Ďalšia...20. Jún, 2020