Dacia Duster Combi existuje: Za príplatok 2 999 €

Dacia Duster ako Kombi? Realita! Nejedná sa o žiadnu dizajnovú štúdiu. Tento stroj z pera úpravcu Prior Design skutočne vznikol. A prekvapí zaujímavou cenou. Prior Design ponúka tento unikátny widebody bodkit za exkluzívnu cenu, nečakaných 2 999 euro!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.09.2021
Diskusia:
Zdroj: prior-design.de

Dacia Duster Combi...

Auto-moto zaujímavosti

Áno, nie je ľahké uveriť, že tento automobil skutočne vznikol. Na svet ho privedol šikovný úpravca Prior Design. Neresťou väčšiny modelov a úprav je extrémne vysoká cena. Tá je dôvodom toho, že tieto mašiny ostávajú nesplnenými snami v poličkách nás, ktorí si ich nemôžeme dovoliť. To nie je prípad tejto mašiny.

Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody Zdroj: prior-design.de

Existujú značky, ktoré priťahujú úpravcov ako magnet. Potom sú tu tie, ktoré nájdeš v ich rukách len sporadicky. Takým predstaviteľom je aj Dacia. Skutočne máloktorý úpravca si ju všimne, aby splnil nevyslovený sen väčšiny populácie, bežných smrteľníkov bez miliónov eur na účtoch. Cieľ sa podaril. Toto vozidlo sa skutočne môže páčiť. A to hneď v niekoľkých aspektoch. Posúď sám.

Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody Zdroj: prior-design.de

Nečakaj razantné zmeny pod kapotou, či vylepšenú techniku. Táto zmena je menej drastická, o to pôsobivejšia a dostupnejšia. Dacia Duster Combi môže byť teraz tvoje a zaplatíš za ňu menej, ako očakávaš. Žiaden iný výrobca sa nepýši takýmto dostupným widebody bodykitom. Za koľko môže byť toto „combi telo“ ako vydarené konštrukčné riešenie, tvoje?

Dacia Duster Combi Widebody Prior DesignZdroj: prior-design.de

  Dacia Duster Combi existuje: Za príplatok 2 999 €

Nejedná sa o prihodenie niekoľkých doplnkov alebo vynechanie niektorých detailov. Pozeráš sa na kompletnú prestavbu. Dacia Duster je v novom tele nižšia a širšia, čo dáva dizajnu vysoký potenciál. Zabudni na SUV. Toto šialené vyzerajúce kombi je tu, aby strhlo tvoju pozornosť. Vďaka dostupnej cene útočí priamo na tvoju peňaženku. Pôvodným zámerom bolo vytvoriť jediný exemplár, ktorý bude slúžiť ako propagačný model. Nakoniec však firma vycítila príležitosť a záujem verejnosti ju presvedčil natoľko, že zaradila tento model medzi oficiálne predávané modely.

Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad WidebodyZdroj: prior-design.de

Kto by odolal combi úprave už od 2 999 eur? Prior Design ti za túto sumu postaví tento ukážkový model alebo si môžeš kúpiť jednotlivé diely a namiešať tak dizajn podľa seba. Vďaka tejto príležitosti a netradičnej prerábke sa dostáva do portfólia značky Prior Design konečne prvá značka, ktorá nepatrí medzi drahé a luxusné automobily. Pre pôsobivý vzhľad so širokou stavbou tela nemusíš chodiť do dielne Audi, Bentley či BMW. Bude ti stačiť Dacia! Ako sa ti páči Dacia Duster ako combi? Ktoré prvky ťa dostali a ako hodnotíš predstavené vlastnosti? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj: prior-design.de

Dacia Duster Combi Widebody Prior Design

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01GAZ 12 ZIM: Futuristické delo z minulosti v novom šate!GAZ 12 ZIM - Reinkarnácia predchodcu slávnej sovietskej limuzíny GAZ 13 Čajka sa nesmierne...20. September, 2021
02Nájazd len 117 km: Takmer nejazdený 41-ročný kabriolet!1980 Triumph TR8 Convertible - takmer nejazdený 41-ročný kabriolet! Dôvod, prečo si niekto...16. September, 2021
03BMW M3 E46 delo s nájazdom 278 500 km: Ešte vyšší výkon po 20 rokoch!Je možné dosiahnuť ešte vyšší výkon vozidla po 2 desaťročiach používania? BMW M3 E46 s...14. September, 2021