Dark Shadow matný lak, 22-palcové kolesá: BMW X7 top limitka!

Čo ponúka ostrá konkurencia Mercedesu-Benz GLS, Land Roveru Discovery a Audi Q7? Drak z dielne BMW limitovanej edície X7 je tu, aby potvrdil svoju reputáciu vážneho rivala. V limitovanej edícii s dieselom a úpravou Dark Shadow doslova berie dych. Matný lak a 22-palcové kolesá si nenechaj ujsť!

 

 

rufus v Video sekcia
26.05.2021
Diskusia:
Zdroj: bmwgroup.com

Video: 2021 BMW X7 Dark...

Video sekcia

BMW X7 Dark Shadow Edition beštia kombinuje matný lak v odtieni Frozen Arctic Grey s lesklými čiernymi doplnkami paketu High Gloss Shadow Line. Výsledok? Neskutočne pôsobivý vzhľad, ktorý ťa chytí za srdce. Budeš ho chcieť. Posúď sám.

BMW X7 Dark Shadow Edition 2020Zdroj: bmwgroup.com

Pôsobivý sivý matný lak Frozen Arctic Grey

Značka BMW si na vzhľade dala záležať a vďaka „Individual“ úprave sa teraz pozeráš na originálny sivý matný lak v odtieni  Frozen Arctic Grey. Toto je zároveň prvé sériové BMW X v matnom vyhotovení. Odvážny lesklý lak skvele sekunduje lesklým chúťkam paketu Individual High Gloss Shadow Line. Klavírovo čierna farba najlepšie vynikne na najhlavnejších častiach. Predná maska, zrkadlá, aj koncovky chrómových výfukov sú vďaka tomu dokonalou ozdobou a dotykom dokonalosti finálneho vzhľadu.

Úprava Dark Shadow Edition

Tento luxusný Batmobil pre siedmich je splneným snom každého fanúšika BMW. Odvezie 7 osôb. Zaujme priestorom, dizajnom a taktiež spotrebou a úsporou. X7-čka má množstvo prvkov, pre ktoré je vyhľadávaným modelom u nás aj v zahraničí. Pozeráš sa na prvú limitovanú edíciu tohto časostroju. Jeho meno je Dark Shadow. Neprehliadnuteľná úprava karosérie sa postará o pozornosť verejnosti na každom kroku.

BMW X7 Dark Shadow Edition 2020Zdroj: bmwgroup.com

Batmobil odvezie 7 osôb

Oku lahodiaca čierna a modrá koža v odtieni kože Night Blue/Black interiéru vozidlu dokonale sedí. Netradične, dostala čalúnenie aj palubná doska a tiež strop vozidla. Alcantara dostala priestor aj na čalúnení strechy. Ostrý imidž dopĺňajú 22-palcové disky M Jet Black ako inak v lesklej čiernej farbe. Fajnšmekrov dizajnu potešia doplnky. Zatmavené sklá a zvuk výfuku BMW M Sports ako bonus. Priestor vozidla dovoľuje umiestniť až 7 sedadiel, automobil disponuje dostatkom miesta pre 7 dospelých pasažierov.

Limitovaná edícia - iba 500 vyrobených kusov

Ako správna limitovaná edícia aj táto výroba v Spartanburgu ponúkne zákazníkom obmedzený počet kusov. Celkom sa na celom svete vyrobí len 500 kusov. Zákazníci si budú vyberať z viacerých motorizácií. Diesel je príjemne naladený a mal by vyhovovať predstavám väčšiny. Na stredovom tuneli nemôže chýbať logo edície s poradovým číslom výroby.

BMW X7 Dark Shadow Edition 2020Zdroj: bmwgroup.com

Pohon BMW X7 beštie

Vidieť BMW X7 Dark Shadow Edition v najvýkonnejšej verzii X7 M50i s 8-valcom 4,4 TwinPower Turbo, ktorý posiela cez 8-stupňový automat k obom nápravám 390 kW a 750 Nm krútiaceho momentu, to je zážitok na celý život. Akcelerácia? Čierne monštrum ponúka zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy. Cena? Na americkom trhu je hodnota vozidla vyčíslená na sumu 119 495 dolárov. Všetko nasvedčuje tomu, že slovenské ceny budú vyššie. Mníchovský výrobca nenecháva nič na náhodu, čo povieš? Ako sa ti tento krásavec s matným lakom páči? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj: bmwgroup.com

BMW X7 Dark Shadow Edition 2020

Video: 2021 BMW X7 Dark Shadow Edition beštia

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Superb Combi beštie: Nové policajné autá na Novom Zélande! Škoda Superb Combi beštie - 2,0 TSi s 280 koňmi a 4x4 pohonom sú nové netradičné autá...11. Máj, 2021
02Obmedzovač rýchlosti bude povinný: Spomalí na základe GPS a značiek!EÚ schválila bezpečnostný systém, ktorý vodičov nepoteší. Zvykneme si na pípanie pri...10. Máj, 2021
03TOP 20 najdrahšie autá na svete 2021Cena niekoľko miliónov eur a extrémne parametre. Toto sú mašiny, ktoré sa pýšia...6. Máj, 2021