Doplnok pre luxusné SUV? Za 170-tisíc radšej Maserati!

Za 170-tisíc dolárov si môžeš kúpiť Maserati GranTurismo MC Stradale Centennial Edition. Alebo si za tie isté peniaze môžeš kúpiť hodiny do luxusnej mašiny! Nie, nie je to vtip, vôbec totiž nie je reč o obyčajných hodinách. Breitling v spolupráci s Bentley vyvinuli špeciálnu verziu hodín určených len pre SUV Bentayga! Nenechaj si újsť luxusný doplnok v podobe hodinárskeho skvostu Breitling Mulliner Tourbillon, ktorý zdvojnásobí cenu Bentaygy! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
23.09.2015
Diskusia:

Doplnok pre luxusné SUV?...

Auto-moto zaujímavosti

Čas sú peniaze

Čas sú peniaze, to všetci veľmi dobre vieme, čo sa však líši je náš postoj k nemu. Ak patríš medzi extrémne bohaté „bytosti,“ a čas hrá pre teba mimoriadne dôležitú úlohu, zbystri pozornosť!

BentleyZdroj: caranddriver.com

Bentley Bentayga 2017

SUV Bentayga je v katégórii luxusu viac než len zvučnou značkou. Ak poznáš niekoho skutočne bohatého, je pravdepodobné, že o podobnom vozidle sníva.

Bentley Bentayga 2017Zdroj: caranddriver.com

Hodinky Breitling sú luxusným doplnkom, ktorý zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!Zdroj: caranddriver.com

K dispozícii je pre zákazníkov niekoľko ultra luxusných farebných prevedení Zdroj: media.maserati.com

Hodinky Breitling sú luxusným doplnkom, ktorý zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!Zdroj: media.maserati.com

Bentley Bentayga 2017Zdroj: media.maserati.com

Bentley Bentayga 2017Zdroj: media.maserati.com

Bentley Bentayga 2017Zdroj: media.maserati.com

Doplnok v cene Maserati

Za 170-tisíc dolárov si môžeš kúpiť Maserati GranTurismo MC Stradale Centennial Edition. Alebo si za tie isté peniaze môžeš kúpiť hodiny do luxusnej mašiny. Nie, nie je to vtip, vôbec totiž nie je reč o obyčajných hodinách!

Maserati GranTurismo MC Stradale Centennial Edition alebo luxusné hodiny ako doplnok výbavy?Zdroj: media.maserati.com

Maserati za 170-tisíc alebo hodinky Breitling ako doplnok výbavy?Zdroj: youtube.com

Breitling Mulliner Tourbillon

Samozrejme, že pri vznešenej cenu Bentley, ktorá začína na sume 229-tisíc dolárov, je takmer 170-tisíc dolárov slušný "balík" za hodiny, ktoré majiteľovi neumožnia cestovať v čase. Breitling Mulliner Tourbillon sú však hodiny, ktoré sú svetovým hodinárskym skvostom a môžu si ako doplnok dovoliť aj takmer dvojnásobné navýšenie ceny vozidla! Patria k najlepším modelom značky a vďaka technickej prepracovanosti a presnosti sú uznávané na celom svete. Breitling v spolupráci s Bentley vyvinuli špeciálnu verziu hodín určených len pre SUV Bentayga!

Hodinky Breitling sú luxusným doplnkom, ktorý zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!Zdroj: msn.com

Nadštandardný doplnok, ktorý zdvojnásobí cenu vozidla!

Každý budúci majiteľ nového SUV Bentley si ich môže doobjednať vo forme nadštandardnej výbavy. Áno, je na mieste očakávať, že si ich možno doobjednať za poriadny príplatok. Nikto z nás však asi nečaká, že tento „doplnok“ zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!

Bentley Bentayga 2017Zdroj: msn.com

Červené zlato a 8 diamantov

Čo sa použitých materiálov týka, zákazník si môže vybrať zo širokej ponuky a tak sa pri „dizajnovaní“ vlastných hodín „vyblázni“ aj šperkársky. Chceš, aby sa na ciferníku tvojich hodín hrdo pýšilo 8 diamantov a boli vyrobené výlučne z bieleho či červeného zlata? Žiaden problém! 

Hodinky Breitling sú luxusným doplnkom, ktorý zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!Zdroj: msn.com

Unikátny spôsob naťahovania strojčeka

Exkluzivitu im pridáva aj unikátny spôsob naťahovania strojčeka. Môžeš si ho pozrieť na twitteri Chrisa Harrisa TU! 

Spôsob naťahovania hodín, pri ktorom sa celé hodiny každých 15 minút 3-krát otočia okolo svojej vlastnej osi, podčiarkuje imidž dokonalosti, čo povieš? To však nie je všetko!

Hodinky Breitling sú luxusným doplnkom, ktorý zdvojnásobí cenu Bentley Bentaygy!Zdroj: msn.com

Ultra luxusná kategória 

V štandardnej výbave sú ozdobou palubnej dosky analógové hodiny nesúce emblém Bentley. Pôsobia nadčasovým a luxusným dojmom. Ak si však môžeš dovoliť Bentley Bentaygu, je zrejmé, že budeš vyžadovať niečo špeciálne. V tom prípade stačí v objednávke zaškrtnúť položku Breitling Mulliner Tourbillion. Aké jednoduché!

Bentley Bentayga 2017Zdroj: msn.com

Čo hovoríš na možnosť "doladenia" interiéru výnimočného vozidla výnimočným hodinárskym dielom tradičnej hodinárskej firmy Breitling? V špeciálnej verzii, určenej pre palubnú dosku Bentley Bentaygy, okrem celoživotných úspor, doslova berú dych! Ak však patríš medzi tých, ktorí radšej uprednostia kúpu novej mašiny do vozového parku, asi si počkáš na také hodiny, ktoré za tú sumu budú schopné cestovať tam a späť nielen po cestách ale aj v čase!

zdroj: pppfocus, msn.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Najbezpečnejší obrnený taxík na svete!Obrnené vozidlo namiesto taxíka? V Rusku realita! Vyberieš si bežný taxík alebo obrnené...19. September, 2015
02Škandál Volkswagenu: Podvody pri emisných testoch!Nemecká automobilka má stiahnuť z obehu takmer 500-tisíc áut. Z akého dôvodu? Americká...21. September, 2015
03Škoda Superb GreenLine: Spotreba 3,7 litra a dojazd 1780 km!Pri príležitosti autosalónu vo Frankfurte Škoda Auto predstavila dve nové varianty Superbu....22. September, 2015