Drsná nehoda: Vodič vyletel z auta - motor letel 15 m!

Kuriózny prípad s prekvapivým koncom. Vodiča pri náraze vymrštilo von z vozidla. Vytrhnutý motor Jaguaru XE letel viac ako 15 metrov! Nenechaj si ujsť zábery z netradičnej nehody, ktorá vypovedá o tom, čo všetko nečakané sa môže stať počas jazdy. Pri akej rýchlosti došlo k nehode? Zimomriavky zaručené - musíš vidieť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.03.2020
Diskusia:

Drsná nehoda - Vodič...

Auto-moto zaujímavosti

Nenechaj si ujsť zábery z netradičnej nehody, ktorá vypovedá o tom, čo všetko nečakané sa môže stať počas jazdy. Zimomriavky zaručené - musíš vidieť!

Drsná nehoda - Vodič vyletel z auta spolu s motoromZdroj: facebook.com/esfdbrla

V súčasnej premávke delia motoristov na cestách od tragédie doslova centimetre. V šialenej situácii sa ocitol vodič Jaguaru XE, hlavný hrdina dnešného príbehu z Louisiany. Ešte väčší šok zažil miestny obyvateľ, keď mu  cez stenu priamo pred krbom v obývacej miestnosti pristál 2-valcový motor z Jaguaru!

Policajná naháňačka v uliciach Baton Rouge vyústila do drsnej kolízie. Vodič vozidla nebol počas jazdy pripútaný. Haváriu podľa oficiálnej verzie spôsobil prudký náraz do niekoľkých stromov. Následkom prudkého nárazu vodiča vymrštilo von z vozidla. V sedadle sa neudržal vodič ani motor. Vodič pri náraze vyletel z auta, pričom motor Jaguara letel viac ako 15 m! Motor skončil na návšteve v obývačke pri krbe nič netušiaceho miestneho obyvateľa.

Aké sú okolnosti kuriózneho prípadu?  Za celý incident môže 27-ročný Davin Alexander. Po krátkej naháňačke s príslušníkmi Polície nezvládol riadenie a skončil mimo cestu. Približne o 7:45 večer dostal dispečer záchrannej služby hlásenie o nehode. Podľa správy motor po veľkom náraze preletel cez predné dvere bytu, ktorý sa nachádzal v bezprostrednej vzdialenosti od miesta nehody. Pri incidente zranil obyvateľa bytu. Muž utrpel šok, do nemocnice bol prevezený s ľahšími zraneniami, ktoré neohrozili jeho život.

Aké sú najhoršie následky nárazu? Vinník nehody pri ťažkej nehode utrpela vážne poranenia. Ihneď po príchode záchranárov bol v kritickom stave prevezený do nemocnice. Život vodiča doslova visel na vlásku. Stačilo a málo a šlo by o vážnu nehodu s tragickým koncom. Vodič mal obrovské šťastie, ľudia na mieste nehody hovorili o zázraku. Niekoľkonásobný silný náraz býva vo väčšine prípadov nezlúčiteľný so životom. O sile nárazu najlepšie vypovedajú samotné zábery z miesta nehody.

Drsnú nehodu s prekvapivým koncom, napriek miere poškodenia vozidla, mladý muž za volantom prežil. Videl si niečo podobné? Bol si svedkom podobného, neuveriteľného, príbehu? Podeľ sa oň  s nami v komentároch. Nikdy nepodceňuj, čo všetko sa môže stať počas jazdy. Buď na cestách ostražitý!

Zdroj: East Side Fire Department@Facebook

Drsná nehoda - Vodič vyletel z auta spolu s motorom

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nový trik zlodejov: Majiteľ dal 800-koňové Ferrari priamo do rúk podvodníkovKuriózna krádež vzácneho Ferrari 812 Superfast. Zlodejom ho priamo do rúk odovzdal sám...2. Marec, 2020
02Pozor: Chyba, ktorá zničila drahý 6-valcový BMW motorVeľa vodičov netuší ako jednoducho sa dá odstaviť motor BMW F87 M2 Competition. Vodič...26. Február, 2020
03Konkurencia pre BMW: Nová Kia Sorento útočí luxusom!Novinka disponuje dlhším rázvorom, väčším priestorom pre pasažierov a s u Kie nevýdanou...28. Február, 2020