Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Situácia na trhu s novými a zánovnými vozidlami nie je už istý čas jednoduchá a na lepšie časy sa, bohužiaľ, zatiaľ asi neblýska. Ako si teda v dnešnej dobe zadovážiť kvalitné prémiové SUV a nečakať na neho roky? Máme pre vás skvelý tip!

Dávid v Reklamné články
27.04.2022
Diskusia:

Jaguar F-Pace: Dosiaľ...

Reklamné články

 

Väčšina Čechov a Slovákov, ktorí túžia po prémiovom SUV, sa automaticky pozerá po nemeckých automobiloch. Tamojšie automobilky sa tešia v Česku aj na Slovensku veľkej obľube a zraky zákazníkov preto možno až prekvapivo prehliadajú ostatných konkurentov na trhu. A to je veľká škoda, pretože je rozhodne čo objavovať.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Jedným zo zástupcov tohto segmentu je aj britský Jaguar so svojím modelom F-Pace. Je to športovo-rodinné SUV, ktoré ale na rozdiel od ostatných nestretnete cestou do práce hneď päťkrát. A ak chcete prémiové vozidlo, tak rozhodne nechcete splývať s davom. To v Jaguari rozhodne nebudete. Neutrálny dizajn tejto britskej šelmy nenechá okolie chladným, na nemeckú nudu a fádnosť pokojne zabudnite. Spredu zaujmú ostro rezané adaptívne diódové svetlomety, zadné úzke svetlá zas odkazujú na športový F-Type, autu na atraktivite pridáva tiež efektný zadný spojler či dynamické smerovky.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Milo prekvapí aj interiér vozidla. Je elegantný a čistý, nechýbajú kvalitné materiály a poctivé spracovanie. Vyladený a graficky veľmi vydarený je infotainment Pivi Pro, ktorý sa ovláda cez displej s uhlopriečkou 11,4 ". Skvelé je tiež odhlučnenie kabíny, čo posádka ocení predovšetkým pri dlhších diaľničných jazdách. Facelift prevedený v roku 2020 tomuto vozidlu veľmi prospel, a pokiaľ boli predtým k autu zlé jazyky kritické, dnes nemôžu povedať ani slovo.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Jaguar F-Pace je ale okrem vyspelého dizajnu a technológií tiež veľmi praktický. Kufor napríklad ponúka úctyhodných 748 litrov priestoru, sťažovať sa nemôžu ani cestujúci na zadných sedadlách. K dispozícii je bohatá výbava, na akú sme pri prémiových vozidlách zvyknutí. Buďte si istí že pri F-Pace vám rozhodne nič chýbať nebude.

Vybrať si môžete z bohatej ponuky motorizácií – od úsporných dízlov cez famózny trojliter až po plug in hybrid či brutálny päťlitrový osemvalec s 550 koňmi vo verzii SVR. Nech už si vyberiete akýkoľvek z motorov, vždy ho dopĺňa skvelo odladený podvozok, ktorý je pohodlný, zároveň ale poskytuje dostatočnú istotu i v rýchlejších zatáčkach. Aj vďaka nemu ponúka F-Pace tak výborné jazdné vlastnosti, ktoré patria medzi najlepšie v segmente SUV.

Ďalšou obrovskou výhodou, ktorú F-Pace má, je, že na rozdiel od svojich konkurentov sa dá aktuálne stále zohnať. Iba v Albion Cars ich majú v tejto chvíli k dispozícii hneď niekoľko, a to z rôznych výbavách, motorizáciách a farbách karosérie. „U nás nemusíte na dodání vozu čekat rok a půl, jak je tomu dnes bohužel zvykem. Nové nebo i roční vozy F-Pace máme skladem a můžete tak s autem hned odjet,”  láka záujemcov obchodný riaditeľ Albion Cars Štěpán Markvart.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot


Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Dosť bolo zlej nálady! Autobazar.EU sa oblieka do ružovejDvíhanie cien pohonných hmôt bolo pre mnohých povestným posledným klincom do rakvy. So...1. Apríl, 2022
0228 ročné Punto za 97 000 €, prečo?Fiat Punto, auto, ktoré bolo svojho času rozšírené a populárne takmer ako bájny VW Golf....23. Február, 2022
03Video špeciál: Obytný van ako druhý domov: Za posledný rok a pol prespal v karavane 308 nocíPandémia koronavírusu zasiahla do života každého z nás rôznym spôsobom. Peťo, s ktorým som...21. Február, 2022