Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Situácia na trhu s novými a zánovnými vozidlami nie je už istý čas jednoduchá a na lepšie časy sa, bohužiaľ, zatiaľ asi neblýska. Ako si teda v dnešnej dobe zadovážiť kvalitné prémiové SUV a nečakať na neho roky? Máme pre vás skvelý tip!

Dávid v Reklamné články
27.04.2022
Diskusia:

Jaguar F-Pace: Dosiaľ...

Reklamné články

 

Väčšina Čechov a Slovákov, ktorí túžia po prémiovom SUV, sa automaticky pozerá po nemeckých automobiloch. Tamojšie automobilky sa tešia v Česku aj na Slovensku veľkej obľube a zraky zákazníkov preto možno až prekvapivo prehliadajú ostatných konkurentov na trhu. A to je veľká škoda, pretože je rozhodne čo objavovať.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Jedným zo zástupcov tohto segmentu je aj britský Jaguar so svojím modelom F-Pace. Je to športovo-rodinné SUV, ktoré ale na rozdiel od ostatných nestretnete cestou do práce hneď päťkrát. A ak chcete prémiové vozidlo, tak rozhodne nechcete splývať s davom. To v Jaguari rozhodne nebudete. Neutrálny dizajn tejto britskej šelmy nenechá okolie chladným, na nemeckú nudu a fádnosť pokojne zabudnite. Spredu zaujmú ostro rezané adaptívne diódové svetlomety, zadné úzke svetlá zas odkazujú na športový F-Type, autu na atraktivite pridáva tiež efektný zadný spojler či dynamické smerovky.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Milo prekvapí aj interiér vozidla. Je elegantný a čistý, nechýbajú kvalitné materiály a poctivé spracovanie. Vyladený a graficky veľmi vydarený je infotainment Pivi Pro, ktorý sa ovláda cez displej s uhlopriečkou 11,4 ". Skvelé je tiež odhlučnenie kabíny, čo posádka ocení predovšetkým pri dlhších diaľničných jazdách. Facelift prevedený v roku 2020 tomuto vozidlu veľmi prospel, a pokiaľ boli predtým k autu zlé jazyky kritické, dnes nemôžu povedať ani slovo.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Jaguar F-Pace je ale okrem vyspelého dizajnu a technológií tiež veľmi praktický. Kufor napríklad ponúka úctyhodných 748 litrov priestoru, sťažovať sa nemôžu ani cestujúci na zadných sedadlách. K dispozícii je bohatá výbava, na akú sme pri prémiových vozidlách zvyknutí. Buďte si istí že pri F-Pace vám rozhodne nič chýbať nebude.

Vybrať si môžete z bohatej ponuky motorizácií – od úsporných dízlov cez famózny trojliter až po plug in hybrid či brutálny päťlitrový osemvalec s 550 koňmi vo verzii SVR. Nech už si vyberiete akýkoľvek z motorov, vždy ho dopĺňa skvelo odladený podvozok, ktorý je pohodlný, zároveň ale poskytuje dostatočnú istotu i v rýchlejších zatáčkach. Aj vďaka nemu ponúka F-Pace tak výborné jazdné vlastnosti, ktoré patria medzi najlepšie v segmente SUV.

Ďalšou obrovskou výhodou, ktorú F-Pace má, je, že na rozdiel od svojich konkurentov sa dá aktuálne stále zohnať. Iba v Albion Cars ich majú v tejto chvíli k dispozícii hneď niekoľko, a to z rôznych výbavách, motorizáciách a farbách karosérie. „U nás nemusíte na dodání vozu čekat rok a půl, jak je tomu dnes bohužel zvykem. Nové nebo i roční vozy F-Pace máme skladem a můžete tak s autem hned odjet,”  láka záujemcov obchodný riaditeľ Albion Cars Štěpán Markvart.

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot


Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Dosť bolo zlej nálady! Autobazar.EU sa oblieka do ružovejDvíhanie cien pohonných hmôt bolo pre mnohých povestným posledným klincom do rakvy. So...1. Apríl, 2022
02Video špeciál: Obytný van ako druhý domov: Za posledný rok a pol prespal v karavane 308 nocíPandémia koronavírusu zasiahla do života každého z nás rôznym spôsobom. Peťo, s ktorým som...21. Február, 2022
0328 ročné Punto za 97 000 €, prečo?Fiat Punto, auto, ktoré bolo svojho času rozšírené a populárne takmer ako bájny VW Golf....23. Február, 2022