Kráľ straty hodnoty: Pancierové SUV za zlomok ceny o 84 % lacnejšie!

Heavy duty monštrum, ktoré v ponuke áut na predaj len tak nenájdeš. Nájazd len 6 473 km, 10-valcový motor. Napriek tomu toto luxusné monštrum stratilo z hodnoty neskutočných 458 000 eur! Pôvodná cena sa napriek nízkemu nájazdu dostala na zlomok ceny. Na predaj s 84 % zľavou! Čo ponúkne drsná pancierová pýcha v koži novému majiteľovi? Za koľko? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
14.09.2020
Diskusia:

SUV Ford Excursion rarita...

Auto-moto zaujímavosti

SUV Ford Excursion rarita - cena znížená o extrémnych 458 000 €!Zdroj: auto.com

Lacnejšie o 458 000 eur

Pôvodná cena sa napriek nízkemu nájazdu dostala na zlomok ceny. SUV Ford Exscursion v špeciálnej úprave spoločnosti Becker s 84 % zľavou je na predaj. Čo ponúkne novému majiteľovi drsná pancierová pýcha v koži?

SUV Ford Excursion rarita - cena znížená o extrémnych 458 000 €!Zdroj: auto.com

Pancierové monštrum

Obrovské SUV sa vyznačujú odolnosťou a luxusným interiérom, ktorý spríjemní jazdu celej posádky. Pri výbere vhodného základu pre predĺžené SUV ťažké monštrum neexistuje lepšia možnosť výberu. Luxus najlepšie dokazujú samotné fotografie interiéru.

Interiér 

O posádku sa postarajú pohodlné sedadlá v 3 radoch. Neprehliadnuteľným prvkom je aj trio dverí z každej strany. Pancierové lietadlo určené pre cestovanie v teréne láka k jazde už na prvý pohľad. Okrem pancierovania karosérie s vysokým stupňom ochrany a 8 centimetrov hrubých skiel, je chránená aj palivová nádrž. Dojem nezničiteľného špeciálu skvelo dopĺňajú obrovské kolesá ako stvorené pre špeciálne účely využitia.

Výbava, špeciálne detaily

O bezpečie posádky sa stará aj niekoľko kamier, ktoré snímajú okolie vozidla. Špeciálnym detailom je kožený interiér v krémovej farbe. O pohodlie pasažierov sa postarajú vyhrievané masážne sedadlá, dokonale vychladené nápoje zabezpečí chladnička. O zábavu sa postará multimediálny systém. Špecialitou sú výklopné zrkadlá vybavené osvetlením. V prípade ohrozenia alebo potreby môže posádka využívať záložný elektrický systém. Keďže si majiteľ na objednávku vyžiadal „kráľovské doplnky“ nemôžu chýbať stúpačky pre uľahčenie nastupovania a vystupovania z vozidla.

Výkon, parametre

Kráľ Abdalláh II. vedel pri špecifikácii parametrov vozidla, čo chce. Tento luxusný klenot si objednal do zbierky, takmer vôbec s ním nejazdil. Výkon zabezpečuje 10-valcový motor s objemom 6,8 litra, ktorý disponuje výkonom 310 koní a 576 Nm krútiaceho výkonu. Vozidlo bolo postavené v roku 2005 na želanie majiteľa s kráľovským pôvodom z Jordánska. Minimálny nájazd. Dobrý technický stav. 10-valcový motor. Luxusná výbava a špeciálne vlastnosti. Pancierová ochrana. Chýba pancierovému špeciálu pre kráľa niečo?

Extrémne zníženie hodnoty napriek minimálnemu nájazdu

Celkový nájazd tejto mašiny? Len 6 473 km. Aj keď ide o extrémne zníženie ceny, hodnota vozidla je stále kráľovská. Za koľko je dnes na predaj tento výnimočný kráľ straty hodnoty?

 SUV Ford Excursion rarita na predaj - cena znížená o extrémnych 458 000 eur!Zdroj: auto.com

Na predaj za koľko?

Pôvodná cena je v prepočte približne 524 000 eur. Dnes je na predaj s „akciovou“ cenou 72 000 eur. To je zľava viac ako 84 %, čím sa tento skvost zaradil medzi celosvetových kráľov straty hodnoty. Také niečo sa v ponuke áut na predaj skutočne nevidí. Stretol si sa s podobne výnimočným automobilom, ktorého hodnota klesla pod 20 % jeho pôvodnej hodnoty? Podeľ sa s nami o svoje skúsenosti a komentár k výzoru a výbave v komentároch.

SUV Ford Excursion               parametre                   
Cena predaja v prepočte: 84 000 USD/72 000 
Pôvodná cena v prepočte:  620 000 USD/530 000 eur
Zníženie ceny o: 458 000 eur
Zníženie ceny/strata hodnoty v percentách: lacnejšie o 84 %
Nájazd:  6 473 km
Farba exteriéru: čierna
Nové / použité / certifikované:  použité
Typ: SUV
Druh paliva: benzín
Prevodovka:  automatická
Počet dverí:  4
Motor: 10-valcový motor s objemom 6,8 l  
Pohon: (4WD) 4x4

Zdroj: auto.com

SUV Ford Excursion rarita na predaj - cena znížená o extrémnych 458 000 eur!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Felicia kabriolet: Rarita s nájazdom 19 km na predaj v ČR! Dokonalý 60-ročný exemplár nemá jediný škrabanec. Nie, to nie žart. Veterán disponuje...10. September, 2020
02Vzácne Bugatti vylovené z vody po 75 rokoch: Predané za 260 500 eur! Veci v úspešnom pretekárskom živote pýchy slávneho Ettore Bugattiho sa skomplikovali. Akú...4. September, 2020
03Škoda Favorit ako nová: 17 600 km, cena 7 900 €!Zbystri pozornosť. V ponuke áut na predaj sa objavil ďalší raritný exemplár. Nová kultová...6. September, 2020