Lada G-Niva: Mini Mercedes triedy G z Ruska!

Mercedes triedy G na ruský spôsob chceš vidieť! Cena Lady + vlastnosti Mercedesu triedy G? Keď sa "vodka" spojí s luxusom "géčka" a parametrami Mercedesu, vznikne G-Niva. Možno neohromí parametrami "géčkovej" beštie, ale ponúka to, čo nemá originál. Ruský um naliaty do šialenej úpravy volá po pozornosti. Puma ponuky značky Lada je neprehliadnuteľná. Posúď sám. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
26.04.2020
Diskusia:

Video: G-NIVA 2020 project

Auto-moto zaujímavosti

Možno neohromí parametrami "géčkovej" beštie, ale ponúka to, čo nedokáže ani originál. Ruský um naliaty do šialenej úpravy volá po pozornosti. Čo sa stane, keď sa skombinujú vlastnosti ruského VAZU 2121 (Nivy) a nemeckého Mercedesu triedy G?

Lada G-Niva: Mini Mercedes triedy G z Ruska! Zdroj: behance.net

G-Niva 2020

Legendárnych off-roadov ponúka história viacero. Niektoré sa zapísali do pamäti tak hlboko, že nové automobily nemajú takmer žiadnu šancu ich slávu a popularitu prekonať. Keď sa "vodka" spojí s luxusom a prvotriednym automobilovým dizajnom, vznikne Mercedes triedy G na ruský spôsob, ktorý neprehliadneš! G-Niva beštia má všetko, čo potrebuje automobilový projekt, aby sa dostal do výroby. Posúď sám.

Off-road novej éry

Dizajnér Alexandr Isajev vytvoril koncept vozidla, ktorý naznačuje ako by mohol vyzerať ideálny off-road novej éry. Po úspechu obrích zástupcov segmentu, veľké rozmery vystriedali kompaktné s agilnejšími vlastnosťami v teréne.

Lada G-Niva: Mini Mercedes triedy G z Ruska! Zdroj: behance.net

Príchod na trh + výroba

Fotografie odhaľujú zaujímavý dizajn, ktorý by značke mohli závidieť aj súperi zvučnejších mien.  Ak sa návrh šikovného dizajnéra dostane na trh, úspech podobného modelu je viac ako istý. Tento návrh si určite zaslúži viac ako vyhotovenie v niekoľkých kusoch.

Cena Lady + vlastnosti Mercedesu triedy G

Všetko záleží od toho ako na zaujímavý návrh zareaguje výrobca. Pôsobivý kokteil luxusu triedy G a parametrov Mercedesu za cenu Lady by zaručene vyvolal záujem potenciálnych zákazníkov, ktorí si „géčko“ nemôžu dovoliť. O Isajevovej G-Nive rozhodne budeme ešte počuť.

G-NIVA 2020 projectZdroj: behance.net

Puma ponuky Lady

Okrem kompaktných rozmerov ponúka výborné agilné vlastnosti. G-Niva je v tomto prevedení pumou v ponuke Lady. Zaujímavý mix mrštnosti a luxusu Mercedesu sú korením, ktoré nový kat konkurencie dnes tak populárneho segmentu určite ocení. Ako hodnotíš ruský minimalizmus? Podeľ sa s nami o svoj názor na G-Nivu v komentároch pod článkom.

Zdroj: behance.net

G-NIVA 2020 project

Video: G-NIVA 2020 project

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Zásoba kyslíka, nočné videnie: Armortruck monštrum pre špeciálne armádne účelyHybrid s výkonom až 2 000 koní. Odolné telo z ocele, titánu, kevlaru a uhlíkových vlákien...30. Apríl, 2020
02Raritná Škoda 120 limuzína: Len 1 exemplár na svete! Tento unikát si už na prvý pohľad pýta pozornosť. Posúď sám. Delo 80. rokov je vyrobené z...10. Máj, 2020
03Najväčšie digitálne hodiny na svete - vyrobené z áut!Nenechaj si ujsť svetovú atrakciu z Izraela! Miestne letisko si pre návšetvníkov pripravilo...4. Máj, 2020