Zásoba kyslíka, nočné videnie: Armortruck monštrum pre špeciálne armádne účely

Hybrid s výkonom až 2 000 koní. Odolné telo z ocele, titánu, kevlaru a uhlíkových vlákien vyzerá ako z iného sveta. Apokalyptické sú aj vlastnosti. Okrídlený stroj disponuje vlastnou zásobou kyslíka a umožňuje najšialenejšie využitie na Zemi a nielen! Armortruck koncept od autora Milena Ivanova stojí za pozornosť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
30.04.2020
Diskusia:

Video: Armortruck koncept

Auto-moto zaujímavosti

Odolné telo z ocele, titánu, kevlaru a uhlíkových vlákien vyzerá ako z iného sveta. Apokalyptické sú aj vlastnosti. Armortruck koncept od autora Milena Ivanova stojí za pozornosť! 

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net

R.I.P. Tesla Cybertruck

Pri pohľade na okrídlený špeciál si určite spomenieš na nedávno predstavenú konkurenciu z pera Elona Muska. Tesla Cybertruck nepredviedla práve najzaujímavejšiu premiéru. Údajne nezničiteľné vlastnosti sa ukázali ako nedotiahnuté. Po otázky vyvolávajúcom fiasku sa Tesla dočkala zdrvujúcej porážky od zatiaľ neexistujúceho modelu.

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net

Armádne Armortruck monštrum

Koncept vozidla s názvom Armotruck má všetko, po čom Tesla Cybertruck tak veľmi túži. Obávaný predátor s nezničiteľnými vlastnosťami má našliapnuté do výroby. Armádne využitie je viac ako isté. Ide skutočne o impozantný koncept. Posúď sám.

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net" data-ut="lazyImage

Nočné videnie a zásoba kyslíka

Pri využití pre špeciálne armádne účely nemôže byť reč o bežných parametroch alebo testovaní odolnosti skiel vozidla. Drsný pancierový gigant nebude určený pre bežnú premávku, dizajnové spracovanie je takmer bez okien. Okrídlený stroj disponuje vlastnou zásobou kyslíka, filtráciou vzduchu a nočným termálnym videním. Tesla sa má, čo učiť!

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net

Všetkoterén pre operácie nielen na Zemi

Tento apokalyptický mohykán ponúkne špeciálnu výbavu a šialené vlastnosti a stane sa jasným katom snahy Tesly o vytvorenie nadpozemského vozidla s futuristickým dizajnom. Ak sa tento skvost nedočká extrémneho úspechu vo vojenských misiách, hravo sa dostane na pozíciu hlavného protagonistu každého katastrofického filmového trháka.

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net

Príchod na trh

Zatiaľ virtuálna podoba diela nadaného Milena Ivanova, má tie najlepšie vyhliadky stať sa najvýraznejším exemplárom každej výstavy aj výpravy. Niet pochýb, že sa Armortruck dostane z papiera minimálne do niekoľko kusovej výroby. Tento exemplár armádneho vozidla je neprehliadnuteľný ako pre dizajn, tak aj pre unikátne možnosti využitia.

Šialený Armortruck koncept autora Milena IvanovaZdroj: behance.net

Hybrid s výkonom až 2 000 koní

Súčet výnimočných vlastností dopĺňajú nepriestrelná kolesá s netradičnou vzorkou terénnych pneumatík v tvare šípu pre ešte lepšie vlastnosti. Čo sa týka pohonu, autor plánuje do mohutnej konštrukcie osadiť hybridný pohonný agregát generujúci celkový výkon až dvetisíc koní! Výkonom a výbavou nabité „lunárne vozidlo,“ ktoré možno využiť nielen na Zemi, by využila nielen armáda. Ako sa ti páči táto odvážna štúdia so špeciálnymi schopnosťami? Aké sú možnosti využitia Armortrucku na Zemi a nielen?

Zdroj: Milen Ivanov@Behance

Armortruck koncept

Video: Armortruck koncept

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda 130 RS od VW: V8, 430 koní, 100 km/h za 4,6 s.R200 Non-fiction nie je sci-fi. Nástupca Škody 110 R je na trhu už niekoľko rokov. Retro...4. Apríl, 2020
02Ruský test odolnosti: Podarilo sa zničiť nezničiteľný Mercedes? Existuje šialenejšia skúška výdrže ako samotné zničenie vozidla? Ruský test vystavil...28. Apríl, 2020
03Najlepšie autá roka 2020: V SR vedú japonské značky, vo svete Kia a Mazda!Kupuješ/predávaš auto? U nás excelovali japonské značky - Suzuki Jimny, Toyota...20. Apríl, 2020