Lada Niva Bronto: Najlepší off-road za 10 500 €!

Prečo chceš vlastniť ruskú klasiku? Je to miláčik každého nadšenca terénu. Má všetky tromfy, ktoré treba zaujímavému off-roadu s cenovkou len 10 500 eur! U nás za túto cenu nekúpiš ani Škodu Fabia!

 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
06.08.2021
Diskusia:
Zdroj: lada.ru

Niva Bronto - najlepší...

Auto-moto zaujímavosti

Minuloročná modernizácia Lady Niva Legend vyhodila z ponuky model Bronto. Ide však o dočasnú zmenu. Lada omladí svoj najúspešnejší model. Vrátiť sa má už v auguste a to vrátane všetkých aktualizácií z minulého roka. Ešte predtým, ako sa tak stane, poďme si pripomenúť niečo z posledného obdobia.

Lada Niva BrontoZdroj: lada.ru

Z Lady Niva Legend opäť Bronto

Rok 2020 bol pre Ladu Niva plný zmien. AutoVaz sa podarilo získať označenie Niva späť. Okrem návratu k pôvodnému názvu a vycúvaniu spoločnosti General Motor  zo spoločného podniku, prišla na trh novinka s názvom Niva Legend. Ďalšou razantnou zmenou bola rozsiahla modernizácia. Niva prešla zmenami od palubovky až po nové ovládanie klimatizácie, osadenie pohodlnejších sedadiel a lepšej zvukovú izolácie. Zmeny sa týkali Nivy aj 5-dverovej verzie.

Lada Niva BrontoZdroj: lada.ru

Modernizácia –nové prvky Nivy Bronto

Ktoré off-roadové prvky ťa rozhodne budú zaujímať? Svetlá výšku zväčšená z 205 na 240 milimetrov. Vylepšené pružiny a tlmiče, vystužené nápravy a samosvorné uzávierky diferenciálov. K dokonalému dizajnu a vlastnostiam pomôžu 15-palcové kolesá so širšími terénnymi pneumatikami 235/75. Budúci majitelia budú profitovať zo zväčšeného rozchodu kolies. Praktické vlastnosti podporia aj rozšírené blatníky s podbehmi.

Upravená Lada Niva 4x4 mieri na trh

Divízia Bronto pre tieto účely upravila Ladu 4x4 a výsledok stojí za to. Novinka tiež predstaví inovovanú masku chladiča a strešné lyžiny. Je to miláčik každého nadšenca terénu. To najlepšie na záver? Vlastnosti off-roadu sú dostupné za skvelú cenu.

Lada Niva BrontoZdroj: lada.ru

Najlepšia Niva za cenu od 10 500 eur

Doteraz sa model Bronto predával za cenu 806 900 rubľov, čo je v prepočte len 9 200 eur. Teraz bude cena štartovať len na mierne vyššej cenovke. Čo však Lada ponúka, poteší mnohých záujemcov. Ohlásených zmien a zlepšených vlastností nie je nikdy dosť. Ruská klasika sa opäť ukáže v ešte lepšom svetle. Ako sa ti páči? Ešte otáľaš s plánovaním kúpy?

Zdroj: lada.ru, kolesa.ru

Niva Bronto - najlepší offroad Lady za 10 500 €

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

017-miestne SUV z Číny lepšie ako BMW!Neznáma značka predstavila koncept, ktorý prinesie na trh tvrdého rivala statného BMW X5....2. August, 2021
02Špičková Škoda Enyaq: HK Sportline Edition za 54 995 €Čo ponúkne supertriedna vlajková loď? Oplatí sa zvážiť kúpu dela s označením Škoda Enyaq HK...30. Júl, 2021
03Poľsko inovuje: Namiesto radarov drony!Polícia v Poľsku má nový bič na cestných pirátov. Na tých, ktorí sa rozhodnú porušovať...4. August, 2021