Modrý Nissan Skyline Paula Walkera z Rýchlo a zbesilo je na predaj!

Ak je reč o najžiadanejších vozidlách na svete, určite medzi nimi figuruje aj brutálne upravený Nissan Skyline z Rýchlo a zbesilo 4! Je to rok, čo nás opustila obrovská hviezda s ešte väčšou charizmou Paul Walker. Tento nádherný stroj, ktorí bol pri nakrúcaní jeho posledných filmových trhákov je na predaj! Nismo Športové pruženie, pretekárske kolesá, rotory, "Momo Alcantara" volant a Nismo nárazníky sú dokonalým koktejlom štýlového predátora s ktorým zažiariš na každej ceste!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
07.12.2014
Diskusia:

Modrý Nissan Skyline Paula...

Auto-moto zaujímavosti

Nissan Skyline R34 

Ak je reč o najžiadanejších vozidlách na svete, určite medzi nimi figuruje aj brutálne upravený Nissan Skyline z Rýchlo a zbesilo 4! Je to rok, čo nás opustila obrovská hviezda s ešte väčšou charizmou Paul Walker. Tento nádherný stroj, ktorý bol pri nakrúcaní jeho posledných filmových trhákov je na predaj! 

Nissan Skyline z Rýchlo a zbesiloZdroj: autokult.pl

Jediný skutočný Skyline z filmovania s výkonom 550 koní!

Ako to už pri filmovaní býva, ani povestný modrý "Skyline" sa nezaobišiel bez dablérov. Tento unikátny kúsok je jediný "neplastový" z deviatich vozidiel používaných pre film. Pýtate sa ako je to možné? Jednoducho všetky ostatné, sú špeciálne upravené kaskadérske mašiny s platformou VW Beetle s plastovými "orgánmi."

Nissan Skyline z Rýchlo a zbesiloZdroj: autokult.pl

Pod kapotou hučí dravý, twin-turbo 2,6-litrový motor s priamym vstrekovaním, výkon 550-koní je prenášaný na všetky štyri kolesá cez šesťstupňovú "Getrag" prevodovku! O tom, že je to poriadne delo niet pochýb, sledujte video.

Video: Nissan Skyline z Rýchlo a zbesilo

Najžiadanejšie vozidlo bude stáť poriadny "balík"

Potom je tu celá sada vychytávok, ktoré presvedčili milióny fanúšikov, že toto je presne tá mašina, ktorú všetci potrebujeme v garáži. Prečo? Kto z nás by predsa nechcel utíšiť zloducha s vášňou pre adrenalín žijúceho v každom z nás? Nismo Športové pruženie, ARC titánová kostra, pretekárske kolesá, rotory, "Momo Alcantara" volant a Nismo nárazníky sú dokonalým koktejlom štýlového predátora s ktorým zažiariš na každej ceste! Áno, jedno ostalo nespomenuté! Vyťahujte kreditky, vaša vytúžená adrenalínová jazda začína zaplatením väčšieho obnosu peňazí! Odhady hovoria, že sa predajná cena bude pohybať od 750 000 do 5 000 000 eur! 

Nissan Skyline z Rýchlo a zbesiloZdroj: autokult.pl

Zdroj: autokult.pl

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Jednoduchý zlepšovák: Ako sa zbaviť problému rosenia okien v automobile? Patríte medzi vodičov, ktorí by urobili čokoľvek, aby sa vyhli otravnému roseniu okien v...7. December, 2014
02Okruhová bomba Ferrari FXX K: Hybrid s výkonom 1050 koní!Pozrite si tento predvianočný darček pre milovníkov výnimočných strojov! Okrem toho, že...4. December, 2014
03BMW high-tech kľúčenka zaparkuje vaše auto stlačením tlačidla!Takmer pred rokom boli zverejnené prvé fotografie BMW i8 kľúča. BMW i8 je považované za...5. December, 2014