Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank s výkonom 280 koní za 76 800 €!

Škoda Superb pre náročných! Zaujímavé parametre, nenápadný vzhľad, výnimočné vlastnosti. Vysoká odolnosť a ochrana ako bonus! Pod kapotou 280 koní. Úpravu od Interauto Belgrade si nenechaj ujsť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.08.2018
Diskusia:

Video: Pancierový Superb...

Auto-moto zaujímavosti

Na prvý pohľad bežná Škoda Superb. Aké prekvapenie ponúka? Napriek vysokej cene, má čo ukázať.

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank za 76 800 €!Zdroj: facebook.com/interautobelgrade

Obľúbená Škoda Superb

Superb je mimoriadne obľúbený model. To sa spája s chuťou o prispôsobenie vozidla vlastným potrebám. Z času na čas sa na internete objaví úprava, ktorá sa len tak nevidí. Takou je aj dnešná Škoda Superb.

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank za 76 800 €!Zdroj: facebook.com/interautobelgrade

Zabudni na Laurin a Klement a predražený pancierový Superb Škody

Podobný model sa na internete objavil pred časom. Pochádzal od samotného výrobcu. Pancierový model Škody bol osadený oceľovými platňami a spĺňal požiadavky ochrany a odolnosti predpisu PAS 300. Pod kapotou ponúkal obyčajný 2-litrový diesel. Nedostatky? Extrémna cenovka, slabé parametre a dostupnosť pre britský trh - pravostranné riadenie. Teraz je tu ešte "vyšperkovanejšia" verzia populárneho úpravcu v netradičnom prevedení. Zabudni na Laurin a Klement a predražený pancierový Superb Škody! Hlavný rozdiel? Zaujímavé parametre.

Pancierový Superb Škody vs. úprava srbského úpravcu (lepšie parametre)Zdroj: twimg.com" data-aria-label-part="

Špecifické potreby

Extrémna odolnosť. To je dopyt stále väčšieho počtu zákazníkov hľadajúcich unikátne riešenia. Spoločný menovateľ? Unikátne požiadavky. Odolná pancierová mašina so zaujímavými parametrami a nenápadným vzhľadom. Takú požiadavku spĺňa toto 4-kolesové "delo." Čím je výnimočná? Viac prezradí pohľad do kufra.

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank za 76 800 €!Zdroj: facebook.com/interautobelgrade

Nenápadný vzhľad - ultra odolnosť

Zabudni na luxusnú úpravu od úpravcu Laurin a Klement. Nižší stupeň výbavy detto. Túto Škodu Superb by si na ceste prehliadol. Vyzerá ako bežný model. Napriek tomu je výnimočná!

Najdrahšia Škoda Superb

Úpravca InterAuto Belgrade, pôvodom so Srbska, sa špecializuje na pancierové úpravy. Od pancierovej úpravy od Škody sa líši dostupnosťou a volantom na správnej strane. Stále je to najdrahšia Škoda Superb, akú si môžeš kúpiť. Je však dokonca rýchlejšia a lacnejšia ako pancierová verzia od Škody.

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank za 76 800 €!Zdroj: facebook.com/interautobelgrade

Výkon 280 koní

Samotný výrobca vzhľadom na hmotnosť vozidla odporúča najvyššiu variantu výkonu. Benzínový 2-liter disponuje výkonom 280 koní. Výkon je na všetky 4 kolesá prenášaný automatickou prevodovkou.

Výbava

Ako je na tom interiér vozidla? Strop pohodlia v podobe mimoriadnych vychytávok, aké automobilka ponúka, to nie je. Výbava však rozhodne nie je pod triedu a cena vozidla nie je nadhodnotená. Najdrahšia Škoda Superb ponúka vyhrievané sedadlá, automatickú klimatizáciu aj xenónové svetlá. Cena v tomto prevedení je 76 800 Eur. Netreba zabúdať, že sedíš v "odolnom tanku," aký na trhu nezoženieš.  

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank s výkonom 280 koní za 76 800 €!Zdroj: mobile.de

Miera ochrany

Vozidlo disponuje ochranou na úrovni Br5. Čo to znamená? Neponúka ochranu voči explóziám. Odolá streľbe z ručných zbraní a AK-47. Podrobné informácie o konkrétnych formách ochrany z bezpečnostných dôvodov nie sú k dispozícii. Možno predpokladať využitie štandardných oceľových plátov, kompozitov a nepriestrelných skiel.

Pancierový Superb Škody ponúka lepšiu balistickú ochranu - Škoda Superb od InterAuto Belgrade má lepšie parametreZdroj: eveningexpress.co.uk

Škoda Superb tank pre náročných

Posledným lákadlom tejto ponuky je lákavý nájazd. Presne 0 kilometrov. Úpravca ponúka možnosť ešte vyššej konfigurácie v podobe príplatkovej verzie, ktorá dvihne cenu o 40 000 eur. Pre záujemcov o "osobné pancierové tanky" sa možnosť úpravy vzťahuje aj na ďalšie modely ako Peugeot Partner, Volkswagenu Caddy, Citroën Jumper alebo Renault Kangoo. Nestačí? Čo povieš na pancierový tank kamión? Úpravca ti opancieruje aj kolos Volvo FM62R! Lákavá ponuka, čo povieš? Ako sa ti osobný pancierový tank Škoda Superb s výkonom 280-koní páči?

Zdroj: mobile.de, interautobgd.com, Fb profil/interautobelgrade

Najdrahšia Škoda Superb: Súkromný tank s výkonom 280 koní za 76 800 €!

Video: Pancierový Superb od Škody - výkonom slabší rival

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Octavia 1,9 TDI s nájazdom 700 000 km: Po prerábke ako nová! Stroj s neskutočným nájazdom, ktorý sa stal hitom internetu, exceluje opäť! Čo dokáže...6. Júl, 2018
02Škoda Octavia II TDI: Rekordný nájazd 940 000 km!Octavia sa stala najčítanejším nápisom na zadnej časti automobilu, aký môžeš pri jazde po...18. Júl, 2018
03Rarita: Ako sa riadi kamión s 18-stupňovou prevodovkou?Ktorý vodič nezatúžil riadiť klasický ťahač známy z amerických filmov? Ako sa radí v...8. Júl, 2018