Najlacnejší Defender: Univerzálny + funčkný chyták Land Roveru za 15€!

Land Rover vie, ako prekvapiť! Dôkazom je novinka, ktorá poteší nielen automobilových fanatikov! Najlacnejší Defender na svete stojí menej ako 15 €! Netradičná pomôcka sa stala hitom internetu! Funkčná hračka z Británie, nachytá aj teba! Musíš vidieť!   

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.02.2018
Diskusia:

Najlacnejší Defender:...

Auto-moto zaujímavosti

Land Rover vie ako prekvapiť a zaujať verejnosť! Dôkazom je nová funkčná hračka, ktorá poteší nielen automobilových fanatikov!

Najlacnejší Defender za 15€: Chyták Land Roveru, ktorý funguje! Zdroj: landrover.com

Prvý 8-valec Land Roveru Defender

Nedávno naše srdcia zaplesali pri skutočnosti, že sa pod kapotou statného Defendera objaví „krutý off-roadový“ pohon v réžii osemvalcového motora. Land Rover si opäť získal celosvetovú pozornosť. Teraz naozaj netradičným spôsobom!  

Najlacnejší Defender za 15 €: Chyták Land Roveru, ktorý funguje! Zdroj: landrover.com

Funkčná hračka za pár eur

Zaujímavosť, ktorá vyzerá ako slávny off-road za pár eur? Netradičná pomôcka, ktorá sa stala hitom internetu, ťa zaujme na prvý pohľad. Lacný Defender z Británie nachytá aj teba! Najlacnejší Land Rover Defender na svete pritom nie je automobil! Musíš vidieť!

Najlacnejší Defender za 15 €: Chyták Land Roveru, ktorý funguje! Zdroj: landrover.com

Chyták z Británie    

MacGyver by ti túto funkčnú hračku určite závidel, o tom niet pochýb. Ide o fantastický „zlepšovák,“ ktorý si na internete získal pozornosť nielen svojím nápaditým vzhľadom. Pomýli nejedného z nás. Na prvý pohľad vyzerá ako skutočný automobil, posúď sám. A to nie je všetko, je dokonca prekvapivo funkčný!

Najlacnejší Defender za 15 €: Chyták Land Roveru, ktorý funguje! Zdroj: landrover.com

Plne funkčný

Čo táto pomôcka dokáže? Asi ťa prekvapí, že skutočne funguje a najlacnejší Defender využiješ nielen v garáži. Dá sa využiť ako skrutkovač s plochou hlavičkou, pri skracovaní drôtov, laniek, otváraní fliaš. Dokáže odmerať napríklad aj odmerať hĺbku dezénu pneumatík a byť nápomocný pri rezaní hlavičiek skrutiek a matiek na potrebnú veľkosť. 

Defender, ktorý si môže dovoliť každý

Land Rover Defender je vozidlom výlučne pre majetných vodičov. Bez ohľadu na stav tvojho bankového účtu, tento Defender tvoj rozpočet nezruinuje! Koľko stojí najlacnejší Defender na svete?

Najlacnejší Defender za 15 €: Chyták Land Roveru, ktorý funguje! Zdroj: landrover.com

Najlacnejší Defender na svete

Cena novinky ťa prekvapí. Chyták Land Roveru stojí v prepočte menej ako 15 €! Z Anglicka za okolo 12 libier! Nachytal si sa aj ty? Nie si jediný! Koľko ľudí z tvojho okolia si pomýli tento nástroj so skutočným vozidlom?

Zdroj: landrover.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Pozor / Polícia varuje: Na Slovensku úraduje falošný policajt!Nenaleť falošnému policajtovi! Polícia varuje pred ďalším falošným policajtom, ktorý...14. Február, 2018
02Škoda Karoq 2,0 TDI: Prekvapivé výsledky testu! Čo dokáže Škoda Karoq 2,0 TDI? Za koľko akceleruje z 0 na 100 km/h? Výkon a spotreba novej...4. Február, 2018
03Nový rekord - Cestný pirát z ČR: 216 km/h s pokutou 800€!Prekročiť maximálnu povolenú rýchlosť na úseku s 90 km/h o celých 126 km/h? To sa len tak...18. Február, 2018