Nový rekord - Cestný pirát z ČR: 216 km/h s pokutou 800€!

Prekročiť maximálnu povolenú rýchlosť na úseku s 90 km/h o celých 126 km/h? To sa len tak nevidí! Cestný pirát z ČR za svoje konanie zinkasoval pokutu 800 eur! Sleduj rýchlu jazdu, ešte bláznivejšieho, 21-ročného vodiča s 1,15 promile v krvi vo videu! Nebudeš veriť vlastným očiam! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
18.02.2018
Diskusia:

Nový rekord - Cestný pirát...

Auto-moto zaujímavosti

Drahá "vychádzka" pre českého vodiča! Tak by sa dal opísať výkon cestného piráta z ČR, ktorý "prevetral svojho tátoša" na D1-tke. Koľko ho dupnutie na pedál stálo? Za extrémne prekročenie rýchlosti zaplatil na mieste „mastnú“ blokovú pokutu!

Vodič sa na úseku v Bratislave s povolenou rýchlosťou 90 km/h rútil rýchlosťou 216 km/h!Zdroj: pixabay.com

Pokuta 800€!

Prekročiť maximálnu povolenú rýchlosť na úseku s 90 km/h o celých 126 km/h? To sa len tak nevidí! Cestný pirát z ČR za svoje konanie zinkasoval pokutu vo výške 800 eur!

Vodič Tesly „na to dupol“

41-ročný vodič vozidla značky Tesla si na svoje „preteky s časom“ vybral 3-cifernú rýchlosť. Rýchlostný limit na „rýchlodráhe D1“ v Bratislave prekročil takmer 3-násobne!

Oplatilo sa?

Z času na čas sa na našich cestách objaví niekto, kto nerešpektuje povolené limity rýchlosti. Na diaľnici D1 v Bratislave sa pri bežnom meraní policajtom podarilo namerať muža na vozidle z českou ŠPZ-tkou, ktorý sa zaradil medzi rekordérov prekročenia rýchlosti. 800€ za prekročenie rýchlosti. Tomu sa v slangu cestných pirátov ironicky hovorí "oplatilo sa!"

Nový rekord - Cestný pirát z ČR: 216 km/h s pokutou 800€!Zdroj: Fb Polícia Slovenskej republiky

Prekročenie rýchlosti o 126 km/h!

Prekročenie rýchlosti o neuveriteľných 126 km/h, to je šok aj pre príslušníkov policajného zboru. O to väčším prekvapením je aj skutočnosť, že sa tak stalo na úseku s maximálnou povolenou rýchlosťou 90 km/h!

Porušovať zákony sa na cestách nevypláca - Cestní piráti dostávajú nielen mastné pokuty - Pozor na alkohol za volantom!Zdroj: pixabay.com

Cestní piráti vs. rýchlostné limity

Ignorovať rýchlostné limity sa nevypláca. Vodič ohrozil svojím konaním premávku, seba a ostatných vodičov. Aký postih by si pre cestných pirátov navrhol ty? Ako si na tom s dodržiavaním cestných limitov? Aké prekročenie rýchlosti by podľa teba malo byť potrestané miernejšie? Sú podľa teba pokuty pre majetných vodičov dostačujúce? Podeľ sa s nami o svoje názory!

Zdroj: Fb Polícia Slovenskej republiky

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Karoq 2,0 TDI: Prekvapivé výsledky testu! Čo dokáže Škoda Karoq 2,0 TDI? Za koľko akceleruje z 0 na 100 km/h? Výkon a spotreba novej...4. Február, 2018
0231-ročný raritný Mercedes W201: TOP stav, nájazd len 738 km! Raritný Mercedes-Benz 190E W201 s dátumom narodenia v roku 1987 je na predaj! Top stav,...8. Február, 2018
03Protipovodňové vodotesné auto na 1 použitie: Dojazd 160 km! Obojživelné vozidlo, ktoré dokáže zachrániť ľudí v prípade povodní. Škaredé, ale prekvapivo...6. Február, 2018