Najlepšie prvoaprílové vylomeniny: Ako potešiť kamaráta vodiča?

Prvý apríl je deň ako každý iný, a predsa patrí medzi obľúbené sviatky najmä tých škodoradostnejších z nás. Prečo je tomu tak? Ak si chceš z niekoho vystreliť, pozri si pár tipov ako zaručene "potešíš" kamaráta vodiča!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
01.04.2015
Diskusia:

Najlepšie prvoaprílové...

Auto-moto zaujímavosti

Hľadáš dobrý prvoaprílový žart? 

Prvý apríl je deň ako každý iný, a predsa patrí medzi obľúbené sviatky najmä tých škodoradostnejších z nás. Prečo je tomu tak? Je takým nepísaným tajomstvom, že žarty si môžeme medzi sebou robiť z čohokoľvek, nikdy by sa však nemali týkať našich štvorkolesových miláčikov! Málokto z nás sa prízná, že ani to, keď si tvoji kamaráti zavtipkujú o tvojej priateľke, ta nedostane do varu, tak ako keď máš podozrenie, že sa objektom záujmu tvojich škodoradostných kamarátov stalo tvoje vozidlo! Žarty bokom, toto je vážne! Pozri si pár tipov ako zaručene "potešíš" kamaráta vodiča! 

#1

Prank č. 1Zdroj: jalopnik.com

#2

Prank č. 2, starý dobrý vtip s autom oblepeným štítkamiZdroj: gtspirit.com

#3

Väčšina z nás miluje svoje auto nadovšetko na svete. Nikto z nás by si nechcel zničiť interiér auta rozliatím horúcej kávy! Prilep obojstrannú lepiacu pásku na strechu tvojho automobilu. Snaž sa pritom upútať čo najviac pozornosti. Budeš ju potrebovať. Tvár sa tak, že o zabudnutej káve vôbec nevieš. Nikto nebude chápať ako sa ti darí "blbnúť" s autom bez jeho prevrátenia! Všetci, čo ťa budú sledovať budú premýšľať nad tvojim umením jazdy a ako je možné, že pohár nerozleješ ani keď "režeš" ostré zákruty! Bonusové body získaš ak sa odvážiš urobiť niečo podobné s bábikou v detskej autosedačke na diaľnici! Všímaj si pohľady ostatných vodičov! Budú mať určite spadnuté sánky!

Sleduj nechápavé pohľady okoloidúcich! Nebudú veriť vlastným očiam!Zdroj: youtube.com

#4

Postaviť kamarátove auto na štyri tehly a tváriť sa, že mu ukradli kolesá je trochu hardcore humor, ale prečo to nevyskúšať? Bonusové body dostaneš vtedy, ak má tvoja obeť naplánované dôležité stretnutie, alebo je naozaj nervózna z nejakej veľkej udalosti na ktorú sa musí za každú cenu dostať! 

Trochu výstredný, ale stále rovnako dobrý prank!Zdroj: jalopnik.com

#5

Naplniť auto guličkami až po strechu je originálne!Zdroj: giphy.com

#6

V tomto prípade je najlepšie vystlať kufor plastovými sáčkami a poriadne oblepiť dno, aby nedošlo k znehodnoteniu auta.

Fantázii sa medze nekladú. Použi dostupný materiál...Zdroj: youtube.com

#7

Líst s odkazom: Nabúral som ti auto!

Aj ak sa na podobné pranky necítiš, máme niečo pre teba! Starý dobrý vtip s osravedlňujúcim listom od človeka, ktorý ti nabúral auto splní účel! Pripevni na cudzie auto odkaz s vysvetlením, že vás to veľmi mrzí a škodu zaplatíte. Dobrý vtip je aj odkaz z textom: Ahoj, okoloidúci videli ako som nabúral tvoje auto. Sľubil som im, že ti nechám moje údaje a tak sa teraz tvárim, že ti píšem odkaz s mojimi osobnými údajmi. Prepáč...

Ahoj, nabúral som ti auto...Zdroj: jalopnik.com

#8

Rozbité sklo!

Nie je problém získať v autodieloch lacné bočné okno, bude ti však stačit aj rozbité, okrem toho to budeš mať zadarmo! Stiahni sklo až nadoraz a priprevni rozbité sklo na miesto. Potom už stačí len informovať svoju obeť, že niečo s jeho autom nie je v poriadku. Sleduj jeho výraz! Pekný prvý apríl!

Rozbité okno vie poriadne vystrašiť majiteľa auta!Zdroj: youtube.com

#9

Sneh je vďačný pomocník... Toto však u funkčných automobilov radšej neskúšaj...Zdroj: jalopnik.com

Ktorý z týchto "žartíkov" ťa najviac pobavil? Ešte stále váhaš? Prečo ich nevyskúšať? Reakcie tvojich kamarátov za to určite stoja!

Zdroj: jalopnik.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Hľadáš lukratívnu prácu? Porsche dáva ročný bonus 8600 eur!Čo sa týka hľadania dobre platenej práce je to väčšinou poriadny boj. Mnoho z nás pracuje...30. Marec, 2015
02K nákupu dodávky VW Caddy dostanete jedinečný darček: Caddy Maxi Mini!Aj ty patríš medzi ľudí, ktorí svoje firemné auto využívajú aj cez víkendy a keď manželka...1. Apríl, 2015
03Lincoln Continental: Budúca najluxusnejšia limuzína na trhu?S elegantnou siluetou a novou stredovou mriežkou z chrómu Continental ohlasuje príchod...30. Marec, 2015