Najodolnejšie SUV na svete: Nový 1 000-koňový Rezvani Tank!

Nový Rezvani Tank je šialená beštia na poli brutálnych SUV modelov. V ponuke automobilov na predaj niečo podobné nenájdeš. Extrémne parametre sú skutočne desivé. Rezvani Tank 2020 za 140 000 eur musíš vidieť - Čo dokáže? Sleduj video.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
24.08.2019
Diskusia:

Video: Nový Rezvani Tank...

Auto-moto zaujímavosti

Nový Rezvani Tank je šialená beštia na poli brutálnych SUV modelov. V ponuke automobilov na predaj niečo podobné nenájdeš. Extrémne parametre sú skutočne desivé.

Rezvani Tank 2020Zdroj: youtube.com/ YouCar

Rezvani Tank beštia

Beštia z Ameriky prišla, aby prekopala všetko, čo si myslíš o SUV, ktoré je na predaj na trhu. Aj vďaka tomu si vyslúžil Rezvani Tank titul najodolnejšieho SUV na svete.

Nový Rezvani Tank X 2020Zdroj: rezvanimotors.com

Najodolnejšie SUV na svete

Model s príznačným menom Tank rozbúril vlny automobilového priemyslu už v roku 2017. Na pôvodné parametre môžeš zabudnúť. Toto je vylepšená, skutočne extrémna verzie pôvodného modelu.

Nový Rezvani Tank X 2020Zdroj: rezvanimotors.com

Nekonečné možnosti konfigurácie

Silnou kartou špecifikácie nového Rezvani Tanku je, že takmer čokoľvek možno upraviť, zmeniť a nakonfigurovať. Konfiguračná skladačka tak môže záujemcu vystreliť do vlastnej dimenzie dokonalosti v segmente SUV. Čo na to kritici? Vďaka širokým možnostiam úpravy, nemajú takmer čo kritizovať.

Terénne predpoklady + pohon

Rezvani Tank je postavený na základe Jeepu Wrangler a ponúka niekoľko možností karosérie. Adrenalín pri jazde rozhodne chýbať nebude. Mašina to dokáže „rozpumpovať“ v teréne a nielen. O výkon sa postará extrémny výkon pohonného agregátu, pôvodom z Dodge Demon.

Nový Rezvani Tank X 2020Zdroj: rezvanimotors.com

Výkon 1 000 koní

Výkon zabezpečí 6,2-litrový osemvalec s výkonom 1000 koní, ktorý disponuje krútiacim momentom 1 180 Nm. K titulu najodolnejšieho SUV pridaj a titul najvýkonnejšie sériovo vyrábané SUV na svete!

2020 Rezvani Tank

Verzie výkonu

Základ ponúkne „len“ turbobenzínový 2-liter s výkonom 285 koní. Alebo nový majiteľ zvolí atmosférický 3,6-litrový šesťvalec, či 3-litrový turbodieselový 6-valec. Nestačí? Na výber je ešte 6,4 litrový atmosférický benzínový 8-valec s výkonom 500 koní.

Špeciálna výbava

Termálne nočné videnie. Extrémne offroadové tlmiče značky FOX. Ochrana proti elektromagnetickému impulzu. Prídavné palivové nádrže. 16-palcové osem-piestové brzdy. Efektné prídavné vysokovýkonné LED rampy. Balistická ochranu okien a karosérie a ochrana chladiča. Plynové masky. 4x4 pohon. Vieš si predstaviť dokonalejšiu výbavu? Ak áno, určite je dostupná v konfiguračných možnostiach!

Nový Rezvani Tank X 2020Zdroj: rezvanimotors.com

Špičkový variant za 312 000 eur

Cena za vrcholový variant? Držme si klobúky. Cena je extrémna – približne 349 000 amerických dolárov, 312 000 eur. Nový Rezvani Tank X musíš vidieť - Čo dokáže? Sleduj video.

Nový Rezvani Tank X 2020Zdroj: rezvanimotors.com

Cena „základu“

Nový Rezvani Tank 2020 v základnom prevedení sa predáva za cenu, ktorá zodpovedá cene najodolnejšieho SUV na trhu. Oficiálna cena začína v USA na hodnote 155 000 amerických dolárov, v prepočte za približne 140 000 eur. Ako hodnotíš ponúkané vlastnosti? Koľko bohatých vodičov si môže dovoliť jazdiť na tomto šialenom vozidle?

Nový Rezvani Tank

Zdroj: https://www.rezvanimotors.com

Zdroj foto: https://www.rezvanimotors.com

Video: Nový Rezvani Tank 2020

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Prvý elektrický šmykom riadený nakladač zo SlovenskaZabudní na diesel! Čo povieš na nízke servisné náklady a nulové emisie? Slovenská firma...20. August, 2019
02Škoda Superb Rothe: Unikátna škodovka prekoná 300 km/h!Medzi rýchlostnými rekordérmi figurujú najmä superšporty a špeciálne upravené mašiny. Pre...16. August, 2019
03Toyota Chiron: Dostupná Bugatti beštia s výkonom 1 500 koníToyota Chiron je šialená, cenovo dostupnejšia Bugatti beštia s výkonom 1 500 koní....8. August, 2019