Najškaredší Mercedes-Benz na trhu

Mercedes-Benz triedy R = Nevkus na kolesách. Ako inak by si opísal dielo autora, ktoré s týmto vzhľadom našlo svojho majiteľa na automobilovom trhu? Autor sa nechal strhnúť trendom inštalovania veľkého množstva obrazoviek. Na škaredé tvarové línie s televíznymi obrazovkami po obvode vozidla sa nechytá ani Fiat Multipla. Pre svoj "skvost na kolesách" nemohol vybrať inú ako nápadne tyrkysovú farbu. Najškaredší Mercedes R na trhu musíš vidieť. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
08.07.2020
Diskusia:

Najškaredší Mercedes -...

Auto-moto zaujímavosti

Krása je skutočne subjektívna vec. Inak sa nedá vysvetliť fakt, že sa našiel vodič, ktorý bol ochotný míňať svoje finančné prostriedky na tento čudný automobilový nápad. Najškaredší Mercedes R na trhu musíš vidieť. 

Mercedes-Benz triedy R - Nevkus na kolesách Zdroj: reddit.com

Mercedes-Benz triedy R - Nevkus na kolesách

Ako inak by si opísal dielo autora, ktoré skutočne našlo svojho majiteľa na automobilovom trhu. Autor sa nechal strhnúť trendom inštalovania veľkého množstva obrazoviek. Áno, obrazovky sú inštalované aj po obvode vozidla. Kto potrebuje premietať filmy na exteriéri automobilu? Umiestniť televízne obrazovky priamo do dverí automobilu, to nemôže byť pokus o vytvorenie horúceho trendu. Jedine, že by autor nápadu sledoval snahu o nenapodobiteľné riešenia. Na tento prvok výbavy sa nedá pozerať inak ako s údivom. Posúď sám.

Najškaredší Mercedes-Benz na trhu - Mercedes triedy R s televíznymi obrazovkami po obvode vozidlaZdroj: carscoops.com

Zlaté kolesá

Ak sme si mysleli, že éra nevkusných úprav skončila, sme na omyle. Po mohutnom tuningu, extrémnymi rozmermi, obrovskými mriežkami chladiča prežíva ďalej aj trend netradičných riešení. Pokaziť dojem z vozidla sa dá v aj v roku 2020 v exteriéri aj v interiéri. Asi najbizarnejšie pôsobia na vozidle vypnuté obrazovky. Takmer nikto totiž nemôže identifikovať k akému účelu slúžia. K celkovému pokazeniu dojmu prispievajú celkom úspešne aj zlaté kolesá, ktoré väčšina vyhodnotí ako doplnok akurát pre pasáka.

Najškaredší Mercedes na trhu - Škaredší ako Fiat Multipla

Táto fotografia bola zdieľaná na serveri Reddit a zobrazuje triedu R zaparkovanú na kraji cesty niekde v Spojených štátoch. Súčet nevkusu nekončí. Predná mriežka z chrómovaného zlata, k tomu trojkombinácia modrej, zelenej a zlatej. Pre svoj "skvost na kolesách" nemohol vybrať inú ako nápadne tyrkysovú farbu. Na škaredé tvarové línie sa nechytá ani Fiat Multipla. Podeľ sa s nami o svoj názor a podobne bizarné diela v komentároch.

Zdroj: reddit.com

Najškaredší Mercedes - Mercedes-Benz triedy R

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Audi A8 beštia: Čo dokáže pancierová limuzína za 690 000 €?2020 Audi A8 L Security je pancierová limuzína so špeciálnymi pneumatikami odolnými voči...2. Júl, 2020
02Najaerodynamickejšie auto na svete - Lucid Air fantóm dá 378 km/h!Lucid Air je automobil s najlepšou aerodynamikou na svete. Tento skvost vývoja a práce...16. Jún, 2020
03Rarita na predaj: Škoda 1000 MB za 15 900 €!Rarita, ktorá sa dnes na cestách nevidí oslávila 55. výročie narodenín. V ponuke áut na...4. Júl, 2020