Najväčšie digitálne hodiny na svete - vyrobené z áut!

Nenechaj si ujsť svetovú atrakciu z Izraela! Miestne letisko si pre návšetvníkov pripravilo špeciálne spestrenie cestovania, ktoré nenájdeš nikde inde na svete. Nenechaj si ujsť svetovú aktrakciu z Izraela. Unikátne Shlomo digitálne hodiny sú vyrobené zo skutočných pohybujúcich sa áut! Shlomo digitálne hodiny pôsobia skutočne upokojúco. Sleduj video na vlastné oči!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2020
Diskusia:

Shlomo obrie digitálne...

Auto-moto zaujímavosti

Shlomo digitálne hodiny sú nezvyčajne pôsobivé. Nemôžu za to len rozmery originálnych hodiniek. Nenechaj si ujsť svetovú atrakciu z Izraela!

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com" data-src="https://cdn.motor1.com/images/mgl/4MvQk/s1/digital-clock-made-of-cars.jpg

Svetová rarita – netradičný nápad z automobilového sveta

Izraelské letisko Ben Gurion ponúka pre návštevníkov niečo, čo pri cestovaní nikde inde na svete neuvidíš.  Zaujímavá inovácia je svetovou raritou a teší sa celosvetovej pozornosti. Vieš si predstaviť presné hodiny, ktoré sú vyrobené zo skutočných automobilov?

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Shlomo digitálne hodiny zo skutočných automobilov

Nie, keď sa povie, že sú vyrobené zo skutočných automobilov, nemáme na mysli hračkárske modely ani miniatúrne napodobeniny. Vozidlá v skutočnej veľkosti sú presne navigované tak, aby fungovali ako digitálne plochy reálnych hodiniek. V priestoroch letiska sú namiesto klasických hodín umiestnené obrazovky so zmenšeným obrazom priamo z miesta uskutočnenia.

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Úžasný nápad hitom internetu

Fungujú ako klasické hodinky, jednotlivé vozidlá simulujú pohyby digitálnych znakov pri zmene času. Skutočné hodiny v plnej veľkosti sa nachádzajú v obrovskej športovej hale a koordinuje ich tím dokonale zohraných operátorov s vlajkami. Tí navigujú automobily tak, aby sa pohybovali presne podľa potreby a vytvorili tak dokonalý obraz s presným časom. Niekoľko kamier skvele zvládnutú súhru celého tímu filmuje z vtáčej perspektívy a zábery sa potom vysielajú prostredníctvom obrovskej obrazovky na izraelskom letisku. Viacerí z nás sa zhodneme, že ich sledovanie pôsobí priam upokojujúco.

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Sleduj video

Celý projekt funguje od jari minulého roka. Prostredníctvom videí, umiestnených na konci článku, pochopíš najlepšie princíp ich fungovania a na vlastné oči oceníš ich čaro. Pohľad na meniaci sa čas je fantastickým zážitkom. Posúď sám. Sleduj video. Ako sa ti tento zaujímavý nápad páči? Videl si podobné riešenie z automobilového sveta, ktoré ťa okamžite zaujalo? Podeľ sa s nami o tvoje tipy v komentároch.

Zdroj: https://jalopnik.com/, motor1.com

Shlomo obrie digitálne hodiny vyrobené z funkčných automobilov

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Brabus dokončil Plačkovej Géčko za 200 000 eur Zuzane Plačkovej doručil top úpravca jej nové Brabus delo. Kultový Mercedes-Benz si nechala...6. Apríl, 2020
02Kuriózna nehoda: 64 m dlhý skok do kostola s 2,8 promile!Hlavná postava príbehu si to do najbližšieho poľského kostola namierila skutočne rýchlym...18. Apríl, 2020
03Krádež BMW s bezkľúčovým systémom otvárania za 2 minúty! Zlodeji pri krádeži využili slabiny bezkľúčového otvárania dverí. Ako sa im to podarilo?...16. Apríl, 2020