Najväčšie digitálne hodiny na svete - vyrobené z áut!

Nenechaj si ujsť svetovú atrakciu z Izraela! Miestne letisko si pre návšetvníkov pripravilo špeciálne spestrenie cestovania, ktoré nenájdeš nikde inde na svete. Nenechaj si ujsť svetovú aktrakciu z Izraela. Unikátne Shlomo digitálne hodiny sú vyrobené zo skutočných pohybujúcich sa áut! Shlomo digitálne hodiny pôsobia skutočne upokojúco. Sleduj video na vlastné oči!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2020
Diskusia:

Shlomo obrie digitálne...

Auto-moto zaujímavosti

Shlomo digitálne hodiny sú nezvyčajne pôsobivé. Nemôžu za to len rozmery originálnych hodiniek. Nenechaj si ujsť svetovú atrakciu z Izraela!

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com" data-src="https://cdn.motor1.com/images/mgl/4MvQk/s1/digital-clock-made-of-cars.jpg

Svetová rarita – netradičný nápad z automobilového sveta

Izraelské letisko Ben Gurion ponúka pre návštevníkov niečo, čo pri cestovaní nikde inde na svete neuvidíš.  Zaujímavá inovácia je svetovou raritou a teší sa celosvetovej pozornosti. Vieš si predstaviť presné hodiny, ktoré sú vyrobené zo skutočných automobilov?

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Shlomo digitálne hodiny zo skutočných automobilov

Nie, keď sa povie, že sú vyrobené zo skutočných automobilov, nemáme na mysli hračkárske modely ani miniatúrne napodobeniny. Vozidlá v skutočnej veľkosti sú presne navigované tak, aby fungovali ako digitálne plochy reálnych hodiniek. V priestoroch letiska sú namiesto klasických hodín umiestnené obrazovky so zmenšeným obrazom priamo z miesta uskutočnenia.

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Úžasný nápad hitom internetu

Fungujú ako klasické hodinky, jednotlivé vozidlá simulujú pohyby digitálnych znakov pri zmene času. Skutočné hodiny v plnej veľkosti sa nachádzajú v obrovskej športovej hale a koordinuje ich tím dokonale zohraných operátorov s vlajkami. Tí navigujú automobily tak, aby sa pohybovali presne podľa potreby a vytvorili tak dokonalý obraz s presným časom. Niekoľko kamier skvele zvládnutú súhru celého tímu filmuje z vtáčej perspektívy a zábery sa potom vysielajú prostredníctvom obrovskej obrazovky na izraelskom letisku. Viacerí z nás sa zhodneme, že ich sledovanie pôsobí priam upokojujúco.

Svetový unikát - Shlomo digitálne hodiny vyrobené z áutZdroj: motor1.com

Sleduj video

Celý projekt funguje od jari minulého roka. Prostredníctvom videí, umiestnených na konci článku, pochopíš najlepšie princíp ich fungovania a na vlastné oči oceníš ich čaro. Pohľad na meniaci sa čas je fantastickým zážitkom. Posúď sám. Sleduj video. Ako sa ti tento zaujímavý nápad páči? Videl si podobné riešenie z automobilového sveta, ktoré ťa okamžite zaujalo? Podeľ sa s nami o tvoje tipy v komentároch.

Zdroj: https://jalopnik.com/, motor1.com

Shlomo obrie digitálne hodiny vyrobené z funkčných automobilov

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Kuriózna nehoda: 64 m dlhý skok do kostola s 2,8 promile!Hlavná postava príbehu si to do najbližšieho poľského kostola namierila skutočne rýchlym...18. Apríl, 2020
02Brabus dokončil Plačkovej Géčko za 200 000 eur Zuzane Plačkovej doručil top úpravca jej nové Brabus delo. Kultový Mercedes-Benz si nechala...6. Apríl, 2020
03Krádež BMW s bezkľúčovým systémom otvárania za 2 minúty! Zlodeji pri krádeži využili slabiny bezkľúčového otvárania dverí. Ako sa im to podarilo?...16. Apríl, 2020