Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Nissan GT-R Black Edition: Beštia Sebastiana Vettela za koľko?

Prominentný majiteľ predáva šialené delo, ktoré ťa dostane. Nissan vie robiť mašiny, ktoré trhajú betón. Táto GT-R Black Edition beštia slávneho Sebastiana Vettela je na predaj! Za koľko? Cena berie dych!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.01.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: pistons.com

Nissan GT-R Black Edition-...

Auto-moto zaujímavosti

Existuje lepší spôsob na to, ako zaujať pozornosť potenciálnych nových majiteľov ako celebritná história a pôsobivé parametre? Prominentný majiteľ predáva šialené delo, ktoré ťa dostane. Toto je recept na kúpu mašiny, ktorú zaručene nikto neprehliadne!

Nissan GT-R R35 rarita Sebastiana Vettela na predaj.Zdroj: pistonheads.com

Nissan GT-R Black Edition

Šampión F1 nemôže vlastniť automobil, ktorý by nereprezentoval slávu majiteľa. Známy šampión F1 opustil Formulu 1 a predáva aj tento skvostný Nissan GT-R. Dostal ho ako dar a ide o takmer nejazdený exemplár.Nissan GT-R Black Edition: Beštia Sebastiana Vettela za koľko?

Nissan GT-R rarita na predaj - delo Sebastiana Vettela na predaj za 250 000 eur.Zdroj: pistonheads.com

Delo slávneho Sebastiana Vettela

Čo ponúka bývalá láska Sebastiana Vettela? Okrem toho, že disponuje technickým stavom najazdeného vozidla, zaujme aj faktom, že sa jedná o limitovanú sériovku Nissanu GT-R Black Edition. Na trhu len obtiažne zoženieš zachovalejší ročník 2012 so stavom nového automobilu.

Zbierka šampióna F1

Štvornásobný svetový šampión veľmi dobre vie, aké rarity vlastní. Vettel začal svoju famóznu zbierku „púšťať do sveta“ už pred rokom. Pomaly sa zbavuje veľmi zaujímavých kúskov, ktoré reprezentovali jeho vycibrený vkus v podobe zbierky nakúpených mašín z celého sveta.

Nissan GT-R rarita na predaj - delo Sebastiana Vettela na predaj za 250 000 eur.Zdroj: pistonheads.com

Registrácia vo Švajčiarsku, prvý majiteľ

Tento Nissan je oficiálne registrovaný vo Švajčiarsku a Sebastian Vettel je jeho prvým a jediným majiteľom. Hneď na prvý pohľad ťa zaujme karbónové krídlo, 20-palcové kolesá Rays a v interiéri ťa upútajú sedadlá Recaro s čalúnením kombinujúcim čiernu a červenú farbu.

Nissan GT-R rarita na predaj - delo Sebastiana Vettela na predaj za 250 000 eur.Zdroj: pistonheads.com

Pohon

Čo sa týka pohonného agregátu, ide o štandardnú GT-R generáciu R35. Čo to znamená? Pohon zabezpečuje dvojito preplňovaný 3,8-litrový V6 motor, ktorý tróni u tohto krásavca pod prednou kapotou.

Nissan GT-R rarita na predaj - delo Sebastiana Vettela na predaj za 250 000 eur.Zdroj: pistonheads.com

Cena za raritu s nájazdom 150 km

Generácia R35 sama nedosahovala extrémnu cenu. Teraz sa však pozeráš na limitovanú edíciu s príplatkovým puncom a menom slávneho pôvodného majiteľa. Výsledok? Cena  250 000 eur! Neuveriteľne vysoká cenovka? Pripočítaj fakt, že ide o takmer nejazdený kúsok a meno Sebastiana Vettela, ktorý ho starostlivo opatroval v garáži. Bonusová kolónka? Skutočne minimálny nájazd. Nájazd od roku u 2012 najazdilo iba 150 kilometrov.

4x4 pohon

Nissan GT-T si vďaka úspechu pripisoval počas vývoja ďalšie vylepšenia. Jedným z nich bol lepší motor, ktorý sa parametrami dostal na 395 kW pri 6.400 ot/min a 607 Nm krútiaceho momentu v rozsahu medzi 3.200 a 5.200 ot/min. Nemôže chýbať pohon štyroch kolies a dvojspojková šesťstupňová prevodovka. Pri vozidle s váhou 1,8 tony bol tento stroj posudzovaný ako preborník vo svojej váhovej kategórii. Dnes už ide o bežnú hmotnosť. Ako sa ti čierny krásavec s celebritnou minulosťou páči?

Zdroj: Piston Heads, sasatimes.com

Nissan GT-R Black Edition Sebastiana Vettela - delo za 250 000 eur na predaj

Nissan GT-R Black Edition- nájazd 50 000 km: Beštia za koľko?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Nové 6x6 monštrum v BA za 1 000 000 €!Na Letisku v BA majú novú mašinu. Extrémny Panter v špeciálnej úprave s hasiacim ramenom...20. December, 2022
02Koľko km prejde 712-koňové delo s prázdnou nádržou? Koľko km prejde Ram so 712-koňovým delom s prázdnou nádržou? Aj pri spotrebe 18 l na 100 km...24. December, 2022
03Predbiehanie kamiónov po krajnici: 47-ročná vodička prišla o vodičák!Ako skončila „spanilá“ jazda, počas ktorej 47-ročná vodička predbehla 2 kamióny, porušila 4...22. December, 2022