Originálny retro dizajn: BMW E46 legenda od Vilnera

Pôsobivé BMW E46 od bulharského úpravcu zaujme na prvý pohľad. Netradičný dizajn si zaslúži pozornosť. Prepracovaný interiér od Vilnera rozhodne neostane bez povšimnutia. Presvedči sa na vlastné oči.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
08.02.2021
Diskusia:
Zdroj: vilner.eu

BMW 3-Series E46 sedan -...

Auto-moto zaujímavosti

Úpravcovská spoločnosť Vilner sa venuje úprave interiéru vozidiel a na poli vytvárania neprehliadnuteľného dizajnu má skúsenosti. Moto spoločnosti: „tvoj štýl je vo vnútri,“ robí z legendárneho BMW výnimočný exemplár, ktorý bežný smrteľník bude celkom určite chcieť vlastniť.

Originálny dizajn s retro nádychom od Vilnera - BMW E46Zdroj: vilmer.eu

Interiér skrášlil poctivý sedan BMW E46 3 Series. Jeden z najpopulárnejších nemeckých automobilov, vyrábaný v rokoch 1998 až 2006, je stvorený na to, aby zažiaril. Tento projekt vznikol na objednávku majiteľa. Ten šikovných úpravcov oslovil s tým, že chce niečo „špeciálne“ . To aj dostal. Špeciálna kabína ako z historického filmu ťa osloví viacerými detailmi. Osvieženie BMW rad 3 môže nabrať nečakane dokonalé kontúry. Všade prítomná hnedá koža a vlnené látky, dodávajú vozidlu retro vzhľad, ktorý žiaden iný sedan od BMW neponúka. Tento pútavý poťah dostali sedadlá vpredu aj vzadu. Nestačí? Pridaj palubné dosky vyrobené z kvalitného hnedého dreva.

Originálny dizajn s retro nádychom od Vilnera - BMW E46Zdroj: vilmer.eu

Zabudni na lacné plasty alebo uhlíkové vlákna. Tu dostáva automobil šmrnc rokov dávno minulých. Strecha je pokrytá alcantarou, ostatné diely a clony sú obalené textilným materiálom pre ešte väčší dojem ako z obývacej izby. Premenou prešli aj plastové operadlá. Úpravca ich pokryl vlnou, čím ešte viac umocnil požadovaný efekt. Hlavné ciele prerábky sú stručné. Luxus, exkluzívne materiály a punc originality. Tento interiér je skutočne nezameniteľný. Žiaden iný pokus sa nepodaril tak hodnoverne a nevytvoril dokonalú súhru moderných tvarov a retra.

Originálny dizajn s retro nádychom od Vilnera - BMW E46Zdroj: vilmer.eu

Tento model osloví najmä inak zmýšľajúcich mladých vodičov, ktorí sa neboja výnimočnosti a vyhradeného dizajnu. Ide o akúsi hipsterskú verziu pre BMW fanatikov, ktorí si s chuťou vyberú niečo, o čo väčšina ostatných nemusí prejaviť záujem. Ak si nepotrpíš na odobrovaní svojho vkusu okolím, tento smer výberu môže byť práve tvoja cesta. Videl si krajší a pútavejší dizajn interiéru BMW e46 sedanu? Podeľ sa s nami o tip na svojho favorita v komentároch.

Zdroj: vilner.eu,techbang.com

Dizajn s retro nádychom od Vilnera - BMW E46

BMW 3-Series E46 sedan - Retro dizajn od Vilnera

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Pomsta ex zamestnanca: S bagrom zničil Mercedesy v hodnote 2 milióny eur! Pomsta bude sladká. Tak by sa dal opísať príbeh chlapíka, ktorý sa rozhodol riešiť udelenú...6. Február, 2021
02Lúpež na pumpe v BA s bizarným koncom: Hit internetuTo, čo sa odohralo na čerpacej stanici v Bratislave sa vďaka nečakanému „vyvrcholeniu“...30. Január, 2021
03Dostupné veľké SUV? Ďalšie detaily o Dacii Bigster V predchádzajúcom článku sme si povedali, že sa Dacia po novom spojí s Ladou. Veľké SUV je...2. Február, 2021