Polícia pátra: Pozri si vandala, ktorý demoloval porsche Daniela Landu!

Neznámy páchateľ pred časom poškodil luxusné porsche známeho speváka Daniela Landu! Hľadať páchateľa, ktorý demoloval automobil českého speváka Daniela Landu, pomáhalo viac ako 10 miliónov ľudí! Kamerový záznam z jeho vyčíňania je dôkazom, že ničiť cudzí majetok sa nevypláca! Viac o identifikácii páchateľa a celý kamerový záznam nájdeš v článku!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
11.08.2015
Diskusia:

Polícia pátra: Pozri si...

Auto-moto zaujímavosti

Vypátrať páchateľa pomáhalo viac ako 10 miliónov ľudí!

Hľadať páchateľa, ktorý demoloval automobil českého speváka Daniela Landu pomáhalo viac ako 10 miliónov ľudí. Kamerový záznam bol zverejnený na webe o automobilových novinkých CarBuzz, ktorý zdieľaľ pátranie na svojom facebook profile. Takmer okamžite sa strhla vlna zdieľaní a video zachytávajúce mladého páchateľa videlo dokonca viac ako 10 miliónov ľudí!

Identifikácia na základe videa na kanáli YouTube

Krátko po zverejnení videa sa na internete začali objavovať informácie o identite vandala a podarilo sa dostať na stopu nielen jeho profilu na sociálnej sieti ale aj podrobnosti o tom, kde sa mladík nachádza, vrátane adresy školy, ktorú navštevuje! Špekulácie o odhalení jeho identity sa potvrdili na základe faktu, že takmer okamžite po identifiácii, zmizol jeho profil zo sociálnej siete Facebook. 

Vandal poškriabal takmer celý automobil!Zdroj: youtube.com

Výhražky od Landových fanúšikov

Ako uvádza Blesk.cz mladík niet sa čomu čudovať, okrem tvrdej vlny kritiky a trestnému stíhaniu, tiež čelí početných výhražkám zo strany fanúšikov dotknutého Daniela Landy! Kamerový záznam z jeho vyčíňania je dôkazom, že ničiť cudzí majetok sa nevypláca! 

Majiteľom luxusného vozidla značky Porsche je český spevák Daniel LandaZdroj: youtube.com

Vyčíňanie vandala

K poškodeniu vozidla známeho speváka došlo po 13.00 hodine 23. júla na pražskom Vyšehrade. Záznam z bezpečnostej kamery zachytil mladého muža s fľašou piva v ruke v sprievode dievčaťa. Najprv automobil polial pivom, "podal si" aj spätné zrkadlá vozidla. Svoje vyčíňanie "zakončil" pomocou dlažobnej kocky, ktorou poškriabal celý obvod automobilu! Pozri si celý kamerový záznam vo videu. 

Video: Polícia pátra po vandalovi, ktorý poškriabal luxusné porsche

Tvrdé "odkady" pre páchateľa

Medzi komentármi na internete sa okrem výhrážania objavili aj tvrdé odkazy. "Ten aby emigroval. Ale neutečie. Pekne mu to zúčtujem, "napísal jeden z fanúšikov Landu. "Septembra sa nedožije," "Tak čo, bude to toho chlapca veľmi bolieť? : napísal iný fanúšik na sociálnej sieti...

Polícia má tipy od občanov

Polícia sa k celému prípadu, zatiaľ oficiálne nevyjadrila. Potvrdili sa len správy o tom, že každodenne dostáva tipy od občanov. Je viac ako jasné, že na ich základe sa podarí oficiálne identifikovať páchateľa a ten sa dočká adektvátneho postihu za svoj čin.

aký trest by ste navrhli mladému vandalovi?Zdroj: youtube.com

Škoda za 60-tisíc českých korún!

Celková škoda na automobile je vyčíslená na 60-tisíc českých korún, čo je v prepočte 2 220,25 eur! Mladík čelí obvineniu z poškodzovania majetku a hrozí mu odňatie slobody až 1 rok! Polícia taktiež ďakuje občanom za pomoc pri pátraní po páchateľovi! Okrem úhrady škody, aký trest by ste navrhli mladému vandalovi?

zdroj: www.danlanda.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video premiéra: Levitujúci hoverboard Lexusu prvýkrát v akcii!Pred časom bola predstavená nová futuristická hračka. Hoverboard firmy Lexus si získal...6. August, 2015
02Jaguar vs. Bentley: Zabudni na F-Pace, Bentayga ide tam, kam žiadne SUV!Kým Jaguar Land Rover zo všetkých síl ukazuje ako ich nová pýcha F-Pace prechádza všetky...10. August, 2015
03Skvelý biznis plán: Hotel z autobusu!Okrem veľkých snov túžil autor zrekonštruovaného autobusu po niečom, čo postaví na nohy...6. August, 2015