Pozrite si video desivej nehody českého Lamborghini Huracan!

Pamätáte si na nehodu prvého českého Huracanu z minulého roka? Zábery z tohto hrozivého incidentu len pred nedávnom zverejnila maďarská polícia. Je to ďalší dôkaz toho, že sa netreba zahrávať so silnými strojmi! Kombinácia rýchlosti 320 kilometrov za hodinu a zmeny povrchu vozovky sa stali pre Huracan osudnými. Pozrite si desivé video z havárie!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
19.01.2015
Diskusia:

Pozrite si video desivej...

Auto-moto zaujímavosti

Prvý český Huracan si majiteľ dlho neužil!

Pamätáte si na nehodu prvého českého Huracanu z minulého roka? Zábery z tohto hrozivého incidentu len pred nedávnom zverejnila maďarská polícia. To čo sa stalo na maďarskej diaľnici 5. septembra 2014, je dôkazom, že sa netreba zahrávať so silnými strojmi!

V rýchlosti 310 kilometrov za hodinu ide doslova o Zdroj: carthrottle.com

Zničiť tento luxusný exemplár už po mesiaci používania, a poriadne si ho ani neužiť? Musí to byť strašný pocit...  

Z Huracanu toho veľa neostalo...Zdroj: carthrottle.com

Posádka automobilu prežila len zázrakom! Zo záberov z nehody na maďarskej diaľnici M7 je jasné, že mali obrovské šťastie. 

Z Huracanu toho moc neostalo...Zdroj: carthrottle.com

Od nehody vás delí len stotina sekundy!

Kombinácia rýchlosti 320 kilometrov za hodinu a zmeny povrchu vozovky sa stali pre Huracan osudnými. Po "ťuknutí" do ľavého zvodidla narazilo vozidlo do baríery na pravej strane. Na základe silného nárazu Lamborghini "vymrštilo" mimo vozovku, automobil skončil v priekope.

Aj toho najlepšieho jazdca od nehody delí stotina sekundy!Zdroj: carthrottle.com

Sledujte video.

Video: Desivá nehoda Lamborghini Huracan

Neuveriteľné šťastie!

Pri oboch pasažieroch asi stáli "strážni anjeli." Po nehode sa totiž 36-ročnému vodičovi podarilo vyplaziť z auta a podarilo sa mu vytiahnuť aj jeho spolujazdca. Krátko na to vraj vrak začal horieť.

Vozidlo po prudkom náraze Zdroj: carthrottle.com

Superšport nie je pre každého!

Vodič bol prevezený do nemocnice v sanitke, kým spolujazdec vyviazol s vážnymi zraneniami. Máte na podobný automobil dostatočnú odvahu? Nie nadarmo sa hovorí, že superšporty nie sú pre každého!

Tento krásny stroj skončil v plameňoch, ďalší prípad toho, keď sa majiteľ snažil zo svojho stroja vyťažiť maximum...Zdroj: carthrottle.com

Podľa informácií, ktoré majiteľ vozidla zverejnil na svojom facebookovom profile, vodič nebol majiteľom auta. Vodič zaplatil desaťpercentnú spoluúčasť, keďže hovoríme o desiatich percentách z ceny ultra luxusného Huracanu, počítajte so sumou okolo 25-tisíc eur! Majiteľ však nemusí mať oči pre plač, náhrada za "zosnulý" exemplár by už vraj mala byť na ceste!

zdroj: vezess.hu, carthrottle.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01TOP mašiny detroitského autosalónu: Zažiarila Acura aj Ford GT! Tohtoročný medzinárodný autosalón v Detroite odštartoval až neuveriteľne pozitívnym...17. Január, 2015
02Zaručený spôsob v boji s cestnými pirátmi! Spomalili by ste tiež? Chcete vedieť ako sa dá vysporiadať s cestnými pirátmi, ktorým pokuty nič nehovoria? V...16. Január, 2015
03Tohto obrovského robota si môžeš kúpiť na Amazone! Nachystaj si milión dolárov!Vedeli ste, že je možné kúpiť si vlastného robota? Kuratas vypadá ako obrovský, robotický...19. Január, 2015