Pozývame Vás na: Drag Wars SK vs.CZ v Přerove

30.mája sa na letisku v Přerove po prvý krát v histórii uskutoční česko-slovenská šprintérska vojna, usporiadaná v rámci spoločného, oficiálneho majstrovského kola. Podujatie pod názvom POWER FEST - zaradené do slovenského aj českého národného šprintérskeho kalendára SHELL - AUTOMOTOSPRINT ČR 2015 ponúkne pretekárom disciplíny drag racing prvú otvorenú možnosť porovnania sa v jednotlivých objemových triedach v troch základných kategóriách: Autá Profi, Autá Street a Motocykle. 

admin v Akcie
21.05.2015
Diskusia:

Pozývame Vás na: Drag Wars...

Akcie

30.mája sa na letisku v Přerove po prvý krát v histórii uskutoční česko-slovenská šprintérska vojna, usporiadaná v rámci spoločného, oficiálneho majstrovského kola. Podujatie pod názvom POWER FEST - zaradené do slovenského aj českého národného šprintérskeho kalendára SHELL - AUTOMOTOSPRINT ČR 2015 ponúkne pretekárom disciplíny drag racing prvú otvorenú možnosť porovnania sa v jednotlivých objemových triedach v troch základných kategóriách: Autá Profi, Autá Street a Motocykle. Pre možnosť usporiadania spojeného preteku sa zosúladila kategorizácia a predpisy oboch šampionátov, takže si Slováci, Česi a samozrejme jazdci ostatných zúčastnených krajín sily zmerajú v spoločných kvalifikáciách a následne i finálových vyraďovačkách. Jazdiť sa bude na dlhšom šprintérskom variante trate o dĺžke 402 metrov - čiže 1/4 míle a pretekárom bude k dispozícii profesionálna časomiera s automatizovaným signalizačným zariadením a tlačeným výstupom po každej jazde.  


Přerovská, medzinárodná drag-vojna bude i holdom krajine, z kade tento vírus, šport a vášeň pochádza, preto sa bude niesť v duchu amerických muscle cars. Majiteľov áut so zámorským rodokmeňom čakajú usporiadatelia bezplatným vstupom, vyhradeným parkoviskom a súťažami krásy popri zraze jedinečných áut, ktorý sa tu bude 30.mája konať. A už sme pri ďalšom bode celodenného programu - a to pri výstave a súťaži áut  v rámci 8.kola česko-slovenského seriálu TotalDip Tuning Battle 2015. Na betónových plochách letiska v Přerove si prídu na svoje fanúšikovia vyleštených unikátov, prestrojených oldtimerov, krásnych žien aj extrémnych audio aparatúr. Samozrejme nebude chýbať moderované show & shine, fotenie modeliek, ani profesionálne bodovanie.


Podujatia Power fest sú tradičnou zárukou najväčšej koncentrácie konských síl na meter štvorcový, preto ak si nechcete nechaj ujsť celodenný rev nadupaných motorov, ak chcete byť pri divácky obľúbených extrémnych burn outoch dvoj a štvorkolesových mašín, ak chcete cítiť hrmenie pod nohami od drag špeciálov s výkonmi cez tisíc koní, tak príďte 30.mája na letisko v Přerove.


viac info: www.zrychlenie.sk, www.automotosprint.cz

Pozývame Vás na: Drag Wars SK vs.CZ v Přerove
Späť na magazín

Diskusia k článku