Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Škoda ako nová: Najškaredšia, cena 4 950 €!

Spojiť v 1 tele nízky nájazd aj dobrú cenu? Škode Fabia sa to podarilo. Táto Fabia je na predaj v prevedení sedan, 1,4-kou a 4-stupňovým automatom. Fabiu za 4 950 eur musíš vidieť. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.09.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Kunau Automobile@Mobile.de

Škoda Fabia Sedan 2006 ako...

Auto-moto zaujímavosti

Pod jednou strechou všetky vlastnosti, ktoré u výrobcov často nedostaneš. Netradičný mix vlastností doťuknutý príjemným zistením, že je na predaj takmer ako nová.

Nájazd len 4950 eur

Tušíme, že nájsť druhého zákazníka pre niečo také bude poriadny orech, ale cena môže motivovať. Len, teda asi 119 tisíc Sk, za takto výnimočné a málo použité vozidlo nie je veľa. Škoda, že potenciálna radosť kazí ľahko odretý pravý bok, ale nikto holt nie je dokonalý. To bude toto auto vedieť celkom dobre...

Najškaredšia Škoda

Tento model z Mladej Boleslavy nezruinuje tvoju peňaženku pri kúpe. Obetovať budeš musieť vzhľadový faktor. Toto auto je asi najškaredšia Škoda svojho času. Dnes však môže zabudovať u tých záujemcov, ktorí sa nechajú zlákať s dobrou cenou a takmer nejazdeným stavom.

Fabia sedan

Škoda Fabia Sedan bola skôr omylom. Dnes nie je model Fabia nijak slávny, v roku 2006 to bol však hrdý mladoboleslavský model pre rodiny a nielen. Do výroby sa dostala aj táto netradičná, až nepochopiteľná verzia inak populárnej prvej generácie Fabie. V podstate šlo o snahu vyrobiť z malého hatchbacku populárny sedan. Takto to dopadlo.

Štedrý batožinový priestor

Dnes už hodnotíme tento sedan ako nevydarený model. Fabia nedostala pekné „škodovácke“ svetlá, zadok dostal svetlá z Combi verzie, ale najväčším lákadlom modelu bol nečakane veľký batožinový priestor, ktorý bol tak veľký, že ho majitelia nevedeli ani plne využiť.

1 majiteľ 17 rokov

Dôkazom, že to s týmto modelom nie je až také zlé, je fakt, že sa našiel majiteľ, ktorý ho poctivo garážoval, servisoval a udržiaval až dodnes. 1 majiteľ vlastnil automobil dlhých 17 rokov. Prekvapením je nájazd. Za celý život najazdilo od roku 2006 iba 44 206 km.

Automat a obmedzená výbava

Nepríjemnou vlastnosťou, ktorá možno spôsobila aj malé množstvo kilometrov, je skutočnosť, že sa jedná o špecifikáciu s obmedzenou výbavou (Ambiente), motorom s výkonom len 75 koňmi nešťastne skombinovaný so 4-rýchlostným automatom.

Zachovalý stav od roku 2006

Tento úzkoprofilový produkt si nenájde svojho nového majiteľa ľahko. Bude ním fanúšik značky, ktorý ocení, že sa automobil (ročník 2006) podarilo zachovať dodnes v skvelom stave.  Koľko takto zachovalých áut prežilo dodnes v stave skoro najazdených exemplárov a je na predaj?

Zdroj: Kunau Automobile@Mobile.de

Škoda Fabia Sedan 2006 ako nová málo jazdená

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Hudba v aute za 30 000 €: Audiosystém za cenu Octavie Combi!Na trhu luxusných auto doplnkov a vychytávok sa objavil nový výstrelok pre prominentov....6. September, 2023
02739 koní: Najsilnejšie SUV vyrábané v Bratislave!Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé vo verzii GT Package ťa dostane. Akcelerácia z 0 na 100 km/h...4. September, 2023
03Zrážka Bugatti za 3 550 000 € s autobusom!Zrážku s pekelne drahou mašinou si vodič autobusu "za klobúčik" nedá! Ako dopadlo vzácne...8. September, 2023