Škoda Octavia combi II: Takmer nejazdená za 5 999 €!

Z výrobných liniek zišla pred 9 rokmi. Kultový model, ktorý sa už nevyrába, teraz v ponuke áut na predaj s nečakaným nájazdom. Takmer nejazdená Octavia II Combi môže byť tvoja za 5 999 €!

 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.09.2021
Diskusia:
Zdroj: mobile.de

9-ročná Škoda Octavia II....

Auto-moto zaujímavosti

Neponúka nič výnimočné, a predsa stojí za to! Stará Škoda Octavia II Combi v zachovalom stave je stále väčšia rarita. Pri výbere automobilu väčšina ľudí vyžaduje to najlepšie, čo si môžu dovoliť. Potom sú tu vodiči, ktorí si vystačia so základom a nepotrpia si na najvyššiu možnú výbavu.

Škoda Octavia 2. generácie

Priemerné parametre, obyčajný motor, skromná výbava a žiadna zvýšená úroveň komfortu, a predsa sa za zachovalým exemplárom otočíš aj dnes! Deväť rokov stará Octavia II neponúka žiadne výnimočné parametre. Disponuje s motorom 1,4 a nehodlá zaujať extrémnymi vlastnosťami. Možno aj toto je sympatické na dlhodobo najčastejšom automobile našich ciest. Ako možno tento model opísať? Škoda Octavia 2. generácie pre nenáročných.

Minimálny nájazd

Skoro desať rokov dozadu mal tento model našliapnuté dostať sa na výslnie predaja. Vodiči vyžadovali od automobilu omnoho menej ako dnes. Tento exemplár, ktorý sa objavil na predaj na inzertnom portáli mobile.de, má aj iné výhody. Do dnešného dňa má na konte najazdených len 45 222 km. Vzhľadom k minimálnemu nájazdu a adekvátne cene ide o dobrý tip na kúpu. Ďalší dôvod na zaslúženú pozornosť? Dodnes na tomto vozidle jazdili len 2 majitelia. Tí škodovke venovali starostlivosť, akú si zaslúži.

Výkon iba 80 koní

Automobil v základe v tých rokoch neponúkal veľa. Príkladom je táto Škoda Octavia Classic, ktorá bola vybavená s motorom 1,4 bez turba s výkonom iba 80 koní. K tomu ponúkala plechové kolesá. Základnú modrú farbu. Čierno-šedý interiér s chrómovanými obrúčkami a takmer žiadnym prvkom, ktorý by prekvapil, má všetky predpoklady na to, aby bol prehliadnutý.

Cena 5 999 euro

Rozhodne najobyčajnejší kúsok, ktorý schádzal z výrobnej linky v Mladej Boleslavy, dostal naviac iba predné hmlovky a základné rádio. Vtipné je, že tento „moderný“ prvok vypĺňal len časť otvoru v palubnej doske. Poďme k najväčším „trhákom“ tejto lahôdky inzertných portálov. Čo robí z tohto automobilu kúsok, ktorý stojí za pozornosť? Spomínaný nájazd a dobrá starostlivosť môžu za to, že si ho v ponuke áut na predaj možno vyberieš práve ty. Škoda Octavia II Combi ako nová na predaj za 5 999 euro, čaká na teba. Čo je dôvod, že sa za „dvojkovými oktávkami“ otočíme aj dnes? Podeľ sa s nami o tvoj názor na tento model v komentároch pod článkom.

Škoda Octavia II. ako nová - nájazd 45 222 km a cena 5 999 €!Zdroj: mobile.de

Škoda Octavia II. ako nová - nájazd 45 222 km a cena 5 999 €!Zdroj: mobile.de

Škoda Octavia combi II: Takmer nejazdená za 5 999 €!

Škoda Octavia II. ako nová - nájazd 45 222 km a cena 5 999 €!Zdroj: mobile.de

Škoda Octavia II. 

Kategória: Kombi
Nájazd: 45 222 km
Objem: 1 390 cm³
Výkon: 59 kW, 80 k
Druh paliva: Benzín
Spotreba: Približne 7,0 l / 100 km (kombinovaný)
cca. 9,6 l / 100km (mestská premávka)
približne 5,6 l / 100 km (mimo mesta)
Emisie CO₂: Cca. 167 g / km (kombinovaný)
Počet miest na sedenie: 5
Počet dverí 4/5
Prevodovka: Manuálna
Emisná trieda Euro5
Environmentálny odznak: 4 (zelený)
Prvá registrácia 07/2012
Počet majiteľov vozidla: 2
Klimatizácia: Áno

Airbagy: (predné, bočné a iné airbagy)

Farba (výrobná): Pacifická modrá

Vnútorná látka: Čierna

Zdroj: mobile.de

9-ročná Škoda Octavia II. ako nová

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Luxusná Lamborghini jachta: Vrchol luxusu za 3,6 milióna dolárov!Úchvatné elegantné telo, ukrývajúce parametre, aké neponúka žiaden iný stroj na zemskom...30. August, 2021
02Armádne mašiny a helikoptéry: Natáčanie amerického filmu na D3! Veľká investícia pre Slovensko. Americkí filmári s viac ako 450 členným štábom zahájili u...22. August, 2021
03Nový trest pre vodičov: Za nadávky pred policajtom pokuta 500 €!Verbálna agresivita bude po novom trestaná. Ministerstvo vnútra sa rozhodlo chrániť...24. August, 2021