Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Slovenskí vodiči rozhodnú o najlepšom predajcovi áut za rok 2022

Po siedmich úspešných ročníkoch populárnej ankety o najlepší autobazár na Slovensku – AUTOBAZÁR ROKA sa vyhlasovatelia rozhodli rozšíriť jej pôvodné zameranie. Celoslovenská súťaž sa vo svojom 8. pokračovaní premenuje na AUTOPREDAJCA ROKA. Hlasovať a vybrať víťazov, tak po novom budú môcť zákazníci, kupujúci jazdené, ako aj nové autá.

11.10.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Autobazar.EU

Slovenskí vodiči rozhodnú...

Oznámenia Autobazar.EU

Cieľ a hodnoty ankety zostávajú naďalej tie isté. Zhodnotiť kvalitu auto predajcov a ich poskytnutých služieb. Zvýšenie povedomia o najlepších auto predajcoch je najjednoduchšou formou ako pomôcť všetkým zákazníkom na Slovensku, ale aj samotným auto predajcom pri zlepšovaní ich služieb.

 Anketa odráža reálne skúsenosti kupujúcich, pričom v minulom ročníku bolo odoslaných viac ako 30 000 hodnotení auto predajcov. Hlasovanie je veľmi jednoduché a to priamo na stránke AUTOPREDAJCA ROKA.  

„Som presvedčení, že na Slovensku máme veľa kvalitných a serióznych predajcov áut. A to či už jazdených, ako aj nových. Chceme aby tieto firmy mali platformu, kde ich zákazníci môžu pochváliť a pomôcť im pri budovaní dobrého mena. Zároveň tak podporíme aj skvalitňovanie ich služieb voči zákazníkom, vďaka čomu sa zvyšuje spokojnosť samotných kupujúcich,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Brand Marketing Autobazar.EU.

O víťazoch rozhodnú samotní zákazníci predajcov áut, ktorí vyjadria svoj názor v hlasovaní na webovej stránke. Anketu prináša najväčšia sieť inzertných Auto – moto portálov združujúca všetkých predajcov áut.

Hlasovanie je už spustené, pričom jednotlivo je možné udeliť body za kategórie – veľkosť ponuky, komunikáciu, proces kúpy auta alebo doplnkové služby.Víťazi spolu s výhercami vecných cien budú vyhlásení 31. januára 2023.


 Online portál Autobazar.EU je líder v segmente auto-moto inzertných portálov na Slovensku, ktorý sa špecializuje na online auto-moto kúpu a predaj.  Jeho služby využívajú súkromní inzerenti, autobazáre a predajcovia nových vozidiel. V súčasnosti ponúk takmer 1 milión inzerátov osobných, úžitkových, terénnych, nákladných vozidiel, motoriek, návesov, skútrov, lodí, ako aj náhradných dielov. Portál ponúka aj vlastné fórum, kde motoristi zdieľajú svoje skúsenosti alebo sa môžu spýtať na veci, ktoré ich zaujímajú. Súčasťou webu je aj magazín, zoznam autobazárov a ich celej ponuky, ako aj možnosť prečítať si testy jednotlivých modelov, o ktoré má kupujúci záujem.

 

Kontakt pre médiá:
Autobazar.EU
Peter Porubský
0911 409 556
peter.porubsky@unitedclassifieds.sk


Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA