Spálili by ste svoj Mercedes za 200-tisíc? Tento Rus áno!

Nespokojnosť s autom sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi. Existuje prípad, že jeden človek reklamoval jedinú vec na aute aj viac ako päťdesiatkrát. Niekomu ale, zjavne dokáže trpezlivosť dojsť omnoho skôr. Je len na konkrétnom jedincovi kedy ten pohár pretečie. Niekto to však zvláda dosť zle a dosť pompézne.

JozefM v Auto-moto zaujímavosti
31.10.2020
Diskusia:

Spálili by ste svoj...

Auto-moto zaujímavosti

Ruský jutuber, teda vlogger, niečo ako robí Sajfa a Draho, si kúpil Mercedes-AMG GT63S. Mikhail Litvin tak mal auto, ktoré je pre niekoho autom snov aj napriek tomu, že príliš veľa pohodlia nepobralo. Ale to nebol dôvod prečo by s ním bol nespokojný. Tvrdý podvozok, aj keď je auto skôr GT ako superšport, je vec, s ktorou si auto človek kupuje. Musel predsa ísť na skúšobnú jazdu.

Problémom bolo, že matný čierny Mercedes sa stále kazil. Nie je to prekvapenie, každé auto sa predsa môže pokaziť, najmä keď sú prepchaté elektronikou. Ten ešte väčší problém nastal v komunikácii s dílerom, ktorý vraj hľadal odôvodnenia prečo auto neopraviť. A tiež boli vraj situácie, kedy si auto nechali pár týždňov a nič s ním nespravili. To je však dôvod na výmenu dílera a servisu, lebo každý jeden musí byť v rámci zodpovednosti pod jedným importérom. Takže záruka musí platiť na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Spálili by ste svoj Mercedes za 200-tisíc? Tento Rus áno!Zdroj: youtube.com

Litvin však po piatich problémoch zvolil iné riešenie. Povedal to aj sám: „Príliš dlho som rozmýšľal, čo spravím s mojim Žralokom po všetkých tých konfliktoch. Nápad bol jasný, oheň. Koniec. Nie som šťastný.“

Po podpálení auta by asi bol šťastný málokto, ale ekonomicky to nie je tragédia, za prvý deň pribudlo Mikhailovi 220-tisíc nových odberateľov. Vlastne ho stál necelé jedno euro každý jeden nový sledovateľ, ale postupne sa aj tento obnos znižuje, lebo pribúdajú ďalší. V podstate bol, nakoniec, tento stunt lacnejší ako zaplatiť reklamu priamo na youtube, ktorá by bola zameraná na získavanie nových sledovateľov. Skôr ako ekonomický problém je asi spálenie auta ekologickým prešľapom, ale na posúdenie sú iné inštitúcie.

Spálili by ste svoj Mercedes za 200-tisíc? Tento Rus áno!Zdroj: youtube.com

Litvin po zapálení auta odišiel na ďalšom aute, ktoré by bolo u nás ešte exotickejšie ako samotný Mercedes-AMG GT63S. Nasadol, crew potlačila a odišiel na ZAZ 968m, nie ako niektoré média informujú, že na Lade. ZAZ má od Lady trochu ďaleko.

Aktuálne má video 14-miliónov pozretí. Letmým pohľadom na jeho videá je to o polovicu viac ako má doteraz jeho najpozeranejšie video. Stále je toto však slabý odvar oproti tomu ako s BMW radu 5, E34, nabúral bez vodiča do druhého odstaveného auta, do Infiniti FX. Po podpálení Mercedesu sa môže skúsiť dohodnúť s Porsche ohľadne Panamery, či Taycanu, podľa toho, ktoré lepšie horí. A teraz si spravte popcorn a pustite si video, je celkom dobre spravené!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Manthey Racing prerobil Porsche 911 GT3 RS na okruhovú zbraňPorsche 911 GT3 RS je jednou z najextrémnejších Porsche 911, ktoré boli v ponuke. Avšak ani...13. August, 2020
02Brabus sa chytil príležitosti, spravil najvýkonnejšie štvordverové AMG GTMercedes-Benz, konkrétne AMG GT so štyrmi dverami je dostatočne šialené auto, ktoré so...30. Október, 2020
03BMW M3 a M4 beštie: Optický aero paket a šialené doplnky M Performance Uvedenie nového BMW M3 Sedanu a BMW M4 Coupé je vo svete automobilov veľkou udalosťou....24. Október, 2020