Superb combi ako nový za 19 489 €: Nájazd len 24 250 km!

Škoda Superb - Nájsť spoľahlivé combi s dobrou výbavou ako nové a takmer nejazdené? Špeciálna príležitosť, ktorá sa len tak nevidí! Rarita v ponuke áut na predaj - exemplár v plnej výbave s takmer nulovým nájazdom. Čo ponúka? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.04.2022
Diskusia:
Zdroj: mobile.de

Škoda Superb Combi ako...

Auto-moto zaujímavosti

Nové časy a obdobie neutíchajúceho zdražovania sa dotýka aj automobilového sveta. Vodiči sa snažia ušetriť tam, kde sa dá. Čí už pri tankovaní alebo pri nákupe automobilov. Tip na perfektné rodinné auto s agilnými parametrami? Popozeraj sa po slušnom Škoda combi dele v ponuke áut na predaj u nás.

Škoda delo ako nové v plnej výbave

Keď sa povie dokonalý model, predstavíš si niečo veľmi podobné dnešnému úlovku. Málo jazdené spoľahlivé combi so štedrou výbavou  a minimálnym nájazdom. Dá sa priať si viac? Azda tak dobrú cenu k tomu ako bonus. Všetky tieto parametre dnešný favorit spĺňa.

Superb za 19 489 €!

Tento Superb eviduje v histórii majiteľov len jedno meno. Ak by si za podobné peniaze hľadal podobné parametre budeš sa musieť uspokojiť s nie úplne sympatickým kilometrovým nájazdom. Toto nie je limitovaná edícia. Týchto strojov bolo vyrobených veľké množstvo a „lietajú“ po našich cestách v hojnom počte. V histórii svieti v kolónke veku už 7 krížikov. Na 7-ročný automobil je minimálny nájazd až zázračným výsledkom.

Nájazd len 24 250 km!

Superb je jednotkou, čo sa týka využiteľnosti. O to viac, keď sa jedná o praktické prevedenie combi. Tieto mašiny nepatria medzi tie, ktoré si majitelia kúpia a nevyužívajú ich. Proste odvedú bežnú, ale aj akúkoľvek prácu a majitelia ich „pri výkone“ rozhodne nešetria. Combi kufor znesie aj prevoz materiálu aj rodinnú dovolenku. V prípade potreby výkon vystrelí a ručička tachometra neurazí. tento unikát s nájazdom len 24 250 km skutočne nevyzerá.

Superb Combi 1.8TSI DSG Ambition

Pekná béžová škodovka si skvele rozumie aj s dlhými trasami. Špecifikácia priam nabáda k využitiu. A predsa sa tak nestalo. Tento kúsok dostal do vienka skromné kilometre. A to napriek tomu, že ide o výbavou prešpikované balenie. Vo výbave svieti navigácia, vyhrievané sedadlá, automat a ďalšie prvky. To však majiteľa nepresvedčilo, vozidlo naďalej šetril a dnes pobavene pozeráme na tak nízky nájazd. Poctivé garážovanie ako bonus. Ako inak, veď k celkovému priemernému ročnému nájazdu asi len 4 000 km sa nič lepšie nehodí ako náležitá starostlivosť a ochrana.

Kompletná servisná starostlivosť

Majiteľ ho doslova strážil ako oko v hlave. Škoda Superb takmer ako nová dostane každého. Pokochaj sa pohľadom na zachovalý technický stav. Ten najlepšie dokumentujú priložené fotografie. Dá sa vôbec pochybovať, či niekto tak svedomitý ako jediný majiteľ zabezpečil automobilu kompletnú servisnú starostlivosť?

Druhá generácia Superbu

Doplňujúcou informáciou je fakt, že sa jedná o druhú generáciu, čo znamená nie celkom aktuálny model. Na strane druhej, vyplýva z toho nejaký problém?  Netreba však o ňom pochybovať. Majiteľ stále získa asi 50 senzorov na výfukovom potrubí, filter pevných častíc a možnosť vypnúť polovicu valcov. Áno, celkom sú k dispozícii 4 valce. Výkon zabezpečuje „obyčajný“ a spoľahlivý 1,8 TSI motor, ktorý spĺňa normu Euro 5. Výhody tohto agregátu? Je tichý, úsporný a nemá chybu. Disponuje parametrami  118 kW, 160 koní, čo je tak akurát.

Výkon 160 koní

 Výbava vo vnútri vážne zaisťuje všetko potrebné k životu, to najzaujímavejšie je ale ešte inde. Dostávame sa k najväčšiemu lákadlu. Cena za tento takmer nejazdený exemplár je 19 489 eur. To je super cena vzhľadom k parametrom. Chceš iný model v úplnom základe alebo vieš oceniť dobrý výber, ktorý je hodný kúpy? Pozri si ponuku áut u nás a nájdeš množstvo podobných skrytých skvostov. Podeľ sa s nami o svoje tipy.

Špecifikácia: Superb Combi 1.8TSI DSG Ambition

Stav: Jazdený

Dátum prvej registrácie: 02/2015
Prevodovka: Automatická
Palivo: Benzín, Podpora E10
Počet najazdených km: 24 250 km
Výkon: 118 kW, 160 koní
Objem: 1 798 ccm
Počet sedadiel: 5
Počet dverí: 4/5
Emisná trieda: Euro5
Počet majiteľov vozidla: 1
STK: Nová
Farba: Hnedá Metalíza
Názov farby výrobcu: Cappuccino-Beige Metallic
kategória: Kombi
Číslo vozidla: 77616JN_4972
Origin: Verzia pre EÚ
Spotreba: cca. 7,1 l/100km (kombinovaná)
               cca. 9,4 l/100km (mesto)

               cca. 5,7 l/100km (mimo mesta)

CO₂ Emisie: 164 g/km (kombinovaná)
Parkovacie senzory: Predné, Zadné
Typ interiéru: Čierna

Zdroj:  Mobile.de

Škoda Superb Combi ako nová v plnej výbave za 19 489 €!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nový trhák Kia Mohave: Väčšie, krajšie a lacnejšie Sorento!Kia Mohave je trhák s novou krvou, ktorý valcuje konkurenciu! Parametrami nesklame. Sorento...8. Apríl, 2022
02Šialená čínska SUV barakuda útočí vzhľadom a cenou!GAC Trumpchi GS beštia - čoraz viac sa hovorí o provokatívnom dizajne SUV mašiny z Činy,...10. Apríl, 2022
03Najdrahší Duster má 170 koní: Renault Duster Oroch za 21 000 €!Najdrahšia Dacia - Duster Oroch za 21 000 eur! Čo dokáže táto novinka postavená na základe...14. Apríl, 2022