Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Toyota Land Cruiser: Nová funkcia Crawl Control exceluje v piesku!

Väčšina automobilov nemá v piesku šancu. To však nie je prípad Toyoty Land Cruiser! Sleduj, čo dokáže v dunách! Poradí si rovnako dobre v teréne ako na neľahkom a nestabilnom povrchu? 

rufus v Video sekcia
20.04.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: youtube.com/FAHAD MAN

Video: Toyota Land Cruiser...

Video sekcia

Toyota Land Cruiser ťa vyhrabe z každého problému. A to doslova. To, čo dokáže táto mašina v rôznych podmienkach je neuveriteľné!

Funkcia Crawl Control

Vďaka fukcii Crawl Control sa vodič s posádkou dostanú z piesku bez toho, že by museli vynaložiť akúkoľvek snahu alebo disponovať špeciálnymi vodičskými zručnosťami. Táto funkcia sa o všetko postará sama.

Toyota Land Cruiser

Auto aj do nehostinných podmienok. Do problémov. Do terénu, ktorý môže byť pre väčšinu konkurencie nezdolateľnou výzvou. To sú hlavné piliere schopností úspešného modelu automobilky Toyota. Pozeráš sa na všestranný automobil, ktorý ťa prevezie tam, kam potrebuješ.

Kráľ terénu a piesku

Toyota Land Cruiser jednoznačne je už dlhodobo jedným z modelov, na ktoré sa vodič môže v teréne spoľahnúť. Dnešné video podľa všetkých indícií pochádza z Arabského polostrova. Púštni šejkovia budú mať novú hračku. Video bolo nakrútené v neľahkých podmienkach. Napriek tomu sa tímu odborníkov podarilo naplniť cieľ novej funkcie. Funkcia Crawl Control sa predviedla na pohyblivých záberoch v tom najlepšom svetle.

Ako funkcia funguje?

Ako táto funkcia funguje? Podľa potreby reguluje dávkovanie plynu úplne samostatne a bez ľudskej pomoci. Z pozície vodiča nie je potrebný akýkoľvek zásah. Automobil točí kolesami na základe algoritmu, ktorý presne vyhodnocuje ideálny pohyb a berie na vedomie prešmykovanie s chirurgickou presnosťou. Táto beštia dokáže zázraky nielen v teréne, ale aj pri pohybe v dunách! Aký je najlepší dôkaz? Vychutnaj si celú akciu v samotnom videu. Sleduj video.

Toyota Land Cruiser - poradí si v teréne aj v piesku (Crawl Control funkcia)

Video: Toyota Land Cruiser Crawl Control - vyhrabe ťa z každého problému aj z piesku?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Prvé BMW M3 combi: 510 koní, 500 l kufor, bez 4x4!Slávna „em trojka“ ide s kožou na trh v tele praktického modelu so štedrým 500 l...12. Apríl, 2022
02Superb combi ako nový za 19 489 €: Nájazd len 24 250 km! Škoda Superb - Nájsť spoľahlivé combi s dobrou výbavou ako nové a takmer nejazdené?...16. Apríl, 2022
03Najdrahší Duster má 170 koní: Renault Duster Oroch za 21 000 €!Najdrahšia Dacia - Duster Oroch za 21 000 eur! Čo dokáže táto novinka postavená na základe...14. Apríl, 2022