Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 pod kožu počas explózie!

Audi oslavuje 10 rokov V10 s limitovanou edíciou Audi R8 V10 Decennium. Bláznivý nápad - rozmontovať Audi R8 kvôli 1 fotografii stojí za to! Nenechaj si ujsť explóziu zadnej časti na vlastné oči!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
26.05.2019
Diskusia:

Video: Miura Fabiana...

Auto-moto zaujímavosti

Audi oslavuje 10 rokov V10 s limitovanou edíciou Audi R8 V10 Decennium. Bláznivý nápad - rozmontovať Audi R8 kvôli 1 fotografii stojí za to, posúď sám.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu!Zdroj: audiclubna.org

Pozri sa pod kožu Audi R8

Netradičný nápad si rýchlo získal celosvetovú pozornosť. To, čo býva výsledkom počítačových úprav, si teraz môžeš pozrieť v reálnej podobe! Unikátny projekt značky Audi - Pozri sa populárnemu Audi až pod kožu!

4 kruhy v znaku

Na prvý pohľad si možno myslieť, že sa jedná o počítačovo upravené zábery. Naopak, ide o reálne vyobrazenie skutočného modelu, ktorý sa dostal do rúk správnej osoby. Výsledkom je zaujímavé dielo. Audi R8 na záberoch pripomína výbuch trhaviny priamo v útrobách R8 V10.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu! Zdroj: audiclubna.org

Lamborghini Od VW - Audi R8

Prvé vyrobené exempláre schádzali z výrobných liniek Volkswagenu už v roku 2007. Už v roku 2009 sa automobiloví nadšenci tešili z upravenej verzie so silnejším motorom. Pod kapotu vrcholnej verzie sa dostal výnimočný vidlicový 10-valec z Gallarda LP560-4. Aj vďaka tomu býva tento model často označovaný ako Lamborghini od Volkswagenu.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu!Zdroj: youtube.com/Audi USA" data-iml="1558814092750

Unikátny Motor V10

Najzaujímavejšie Audi s motorom V10 sa teší nielen záujmu zákazníkov a publika. Svoj priestor dostal aj v rukách umelca, ktorému sa podarilo zaznamenať niečo priam hypnotické a krásne. Ako sa ti tento projekt Audi R8 "vyhodeného do vzduchu" páči?

Audi R8 Disintegration: Fabian OefnerZdroj: audiclubna.org" data-recalc-dims="1" data-lazy-loaded="1

Pohon

Ostrá verzia, ktorá disponuje 5,2-litrovým V10 motorom je dnes k dispozícii v podobe 2. generácie Audi R8 už 10 rokov. Presne pri tejto príležitosti vznikol tento projekt, ktorý okamžite odštartoval vlnu zdieľania po celom svete.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu!Zdroj: audiclubna.org" data-recalc-dims="1" data-lazy-loaded="1

Explózia zadnej časti Audi R8 Performance

 Autorom netradičného diela a vyobrazenia explózie zadnej časti Audi R8 Performance je talentovaný Američan Fabian Oefner. Ako celý projekt naberal reálne kontúry? Fabian postupne oddeľoval jednotlivé časti. Zadnú časť vozidla takmer celú rozobral do poslednej skrutky. Výsledok za to rozhodne stojí.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu! Zdroj: audiclubna.org

Zložité úpravy za 25 eur

Práca nebola vôbec jednoduchá, okrem nutnosti rozobrať všetky časti, bolo nutné spojiť množstvo malých snímkov do veľkej fotografie, aby vytvorili úchvatný obraz. Táto krásna fotografia sa teda výnimočne spája aj so zaujímavým príbehom vzniku. Ak sa ti tento motív páči, môžeš si zakúpiť hotový plagát, ktorý sa zaručene stane ozdobou tvojho príbytku. Plagát je na predaj na americkom trhu za cenu  necelých 25 eur.

Unikátny projekt: Pozri sa Audi R8 až pod kožu! Zdroj: audiclubna.org

Limitovaná edícia

Na svete nájdeš len 222 individuálne vyrobených kusov. Ako najlepšie osláviť 10 rokov V10 motora? Najlepšie tam možno urobiť nečakaným počinom. Najlepšie takým, čo sa len tak nevidí, čo povieš? Napríklad rozmontovaním Audi R8 V10 do špiku kosti. Pôsobivé zábery "explózie" si nenechaj ujsť. Sleduj video. 

Zdroj: audiclubna.org

Video: Miura Fabiana Oefnera - Práca autora projektu

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Zlodel level expert: Ako ukradnúť pick-up v dodávke? Ako ukradnúť Ram 1500 v dodávke? Teraz môžeš povedať, že si už videl všetko! Na niečo...8. Máj, 2019
02Škoda Octavia: Top stav, nájazd 132 000 km, cena 7 100 € v Nemecku Zaobstarať si Škodu Octavia v tejto konfigurácii s podobným nájazdom môže byť veľmi dobrý...4. Máj, 2019
03Hodinu vykladal milión libier: Pokušeniu v práci neodolal - peniaze ukradol!Bezpečnostný strážnik v práci hodinu vykladal 1 000 000 £ v tichej ulici. Pokušeniu ...30. Apríl, 2019