Unikátny Salón Elektromobilov tentokrát v Košiciach

Po úspešnej akcii Salón Elektromobilov 2021 v Bory Mall, ktorá predstavila viac ako 60 modelov elektromobilov, plug-in hybridov, elektrických kolobežiek a motocyklov, sa začiatkom septembra uskutoční výstava aj na východnom Slovensku. 

PR článok v Akcie
24.08.2021
Diskusia:

Unikátny Salón...

Akcie

Víkend elektromobility v Košiciach

V júni si v Bratislave mohli návštevníci nielen zblízka obzrieť exkluzívne elektrické vozidlá, otestovať niektoré vystavené modely, ale si aj vypočuť prednášky, diskusie a prezentácie o elektromobilite. 

Začiatkom septembra si prídu na svoje aj fanúšikovia elektromobilov v metropole východného Slovenska, v Košiciach. Salón Elektromobilov 2021 sa uskutoční v obchodnom centre Atrium Optima Košice. Výstava začne v piatok 3.septembra a skončí v nedeľu 5.septembra. 

Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program pozostavajúci z exluzívnych prednášok a diskusií, výstavy najnovších modelov elektrifikovaných áut, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek. Nebudú samozrejme chýbať ani testovacie jazdy. 

Zakladateľ internetového portálu MôjElektromobil.sk Michal Chabada prezrádza, že stúpajúci záujem o elektrické autá je vidieť aj na slovenských cestách. S pribúdajúcimi modelmi elektromobilov, plug-in hybridov a počtom nabíjacích staníc sa zvyšuje ponuka a samozrejme rastie aj záujem verejnosti. Salón elektromobilov vznikol preto, aby sme rúcali mýty o elektromobiloch a aby ľudia vedeli, že elektromobily sú normálne autá na ktorých sa dá jazdiť, bežne s nimi fungovať žiť. Preto sme túto akciu urobili v nákupných centrách, kde sa ľudia bežne pohybujú,“ dodáva Chabada. 

Ak ste aj vy fanúšikom elektromobilov, registrujte sa už dnes na Salón Elektromobilov v Košiaciach. Registrácia je bezplatná a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny.  

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Druhý ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku prináša zaujímavý program. Akú má e-mobilita na Slovensku budúcnosť? Salón Elektromobilov 2021Na Slovensko prichádza už po druhý raz výstava zameraná na elektromobily a plug-in hybridy,...23. Jún, 2021
02Salón elektromobilov 2021 potvrdil stále zvyšujúci sa záujem o elektromobilitu, návštevníci spravili viac ako 600 jázdPosledný júnový víkend sa niesol v duchu elektromobilov, ich infraštruktúry a rastúcej...7. Júl, 2021
03Test: Citroën ë-C4 – Elektrický život na úrovniKam speje automobilový priemysel? Sú naozaj elektromobily odpoveďou? Na toto sa ťažko...18. August, 2021