Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Veľká cena SR už tento víkend!

Trinásta OMV MaxxMotion Veľká cena Slovenskej republiky preteky automobilov na okruhu SLOVAKIA RING s bohatým programom a najväčším počtom áut v histórii! Už teraz 19. až 21. augusta!

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
17.08.2022
Diskusia:
Zdroj: Slovakia Ring

Veľká cena SR už tento...

Auto-moto zaujímavosti

Národné šampionáty Slovenska, Česka, Maďarska, Slovinska, Chorvátska, Srbska, Rakúska a Poľska, Stredoeurópska trofej FIA CEZ v šprintoch a vytrvalosti, pohárové seriály Abarth, Twingo, Swift Cup a seriály cestovných vozidiel TCR: to všetko sa ukáže v nabitom pretekárskom programe Veľkej ceny SR. Rekordných 245 prihlásených áut do šprintov a 36 do sobotných vytrvalostných pretekov - to sú čísla, ktoré hovoria samé za seba!

Čo uvidíme na trati? Prototyp z 24 h Le Mans Ligier JSP2 Mira Konôpku a jeho tímu ARC Bratislava doplní ďalšia "placka" Ligier LMP3 v rukách jeho syna Mateja. Po desiatich rokoch sa u nás ukáže aj Maťo Homola za volantom jeho Hyundai Elantra N TCR v seriáli TCR Eastern Europe. K tomu monoposty divízie D2, ale aj superšporty Audi R8 LMS Ultra GT3, Lamborghini Huracán Super Trofeo, Porsche 911 GT3, Ferrari 488 GT3, či Mercedes-Benz AMG GT3. Program na SLOVAKIA RINGU bude skutočne bohatý.

Veľká cena SR už tento víkend!

Doplnia ho samozrejme sprievodné akcie. Okrem dvoch autogramiád to bude napríklad spanilá jazda Joža Ráža na legendárnej "Rabake" v nedeľu pred hlavným šprintom veľkej divízie D4. Počas celého víkendu budú otvorené všetky časti areálu SLOVAKIA RING, ktoré obohatí ďalší program: motokáry, zoo Malkia Park, Vojenské múzeum, jazdy na obrnenom transportéri, tuningová šou a samozrejme mnoho detských atrakcií.

Víkend štartuje v piatok 19. augusta voľnými tréningami a kvalifikáciami. Sobota aj nedeľa budú najmä o množstve napínavých šprintových pretekov a jedných vytrvalostných s výmenou jazdcov.

Veľká cena SR už tento víkend!

OMV MaxxMotion Veľká cena SR preteky cestných automobilov na okruhu - to sú fantastické autá, dramatické súboje, skvelý zvuk motorov a bohatý celovíkendový program. Vstupenky sú v predaji na webe okruhu, alebo priamo na mieste.

Ďalšie informácie nájdete na www.slovakiaring.sk.

Späť na magazín

Diskusia k článku