Video duel: Staré BMW porazilo Bugatti Veyron!

Áno, zázraky sa dejú. Tak nejak by sa dal opísať "súboj" dvoch neporovnateľných protivníkov z dnešného videa. Nikdy by si nepovedal, že staré BMW-čko môže poraziť Bugatti Veyron s výkonom 1001 koní? Sleduj (ne)jasného viťaža! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
13.09.2015
Diskusia:

Video duel: Staré BMW...

Auto-moto zaujímavosti

Bugatti Veyron vs. staré BMW

Áno, zázraky sa dejú. Tak nejak by sa dal opísať "súboj" dvoch neporovnateľných protivníkov z dnešného videa. Nikdy by si nepovedal, že staré BMW-čko porazí Bugatti Veyron s výkonom 1001 koní? Sleduj (ne)jasného víťaza!

Video 1: Staré BMW porazilo Bugatti Veyron!

Vychutnaj si celú akciu v druhom videu.

Video 2: Staré BMW vs. Bugatti Veyron z iného pohľadu!

Nesúď auto podľa...

Staré? Ak sa budeš snažiť vysvetliť tento výraz asi si predstavíš automobil v zlom technickom stave alebo zastaralú motorovú výbavu a skorodované plechy či dokonca bakelit. Zdanie však môže klamať. Bmw z videa síce nepôsobí ako horúca novinka z automobilového kalendára, no o to viac vie prekvapiť!

BMW vs. Bugatti VeyronZdroj: youtube.com

Bmw M5 E34

Konkrétne ide upravenú verziu obľúbenej rady M5 s označením E34. Áno, pod kapotou sa udiali isté zmeny, ktoré BMW-čku dopriali pocit z víťazstva aj pri takom súperovi ako je Bugatti Veyron! Nabudúce si preto poriadne rozmysli, čo o vozidle povieš na základe jeho vzhľadu! 

Bugatti Veyron vs. staré BMWZdroj: wikipedia.org

Nikdy nepodceňuj protivníka

Vodič riadiaci Bugatti celej situácii nemohol uveriť a tak si krátko po porážke musel ísť svojho súpera prezrieť! S úsmevom zaspal možno až potom, čo si overil upravená výkon pod kapotou. Bol výsedok duelu BMW M5-ky s Bugattim Veryon nečakaným prekvapením aj pre teba alebo si očakával chyták? Ak sa ti video páčilo, neváhaj ho zdieľať s priateľmi! 

Zdroj: wikipedia.org, imgrum.org

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Nové BMW zaparkuješ s kľučom v ruke spred garáže!Aké by to asi bolo vidieť svoj automobil ako sám zaparkuje do garáže, zatiaľ čo si ty si...10. September, 2015
02Extrémna 4x4 rampa: Brutt monster musíš vyskúšať!Aj keď máme na našom území dosť kopcov a prevýšení na ktorých sa dá vyblázniť s vozidlami...11. September, 2015
03Crash test: Legendárna Octavia 1. generácie!V Amerike od roku 2012 podrobujú automobily špeciálnemu bariérovému testu, v ktorom...10. September, 2015