Video: Kúp si limuzínu a zatoč s odťahovkou!

Nie vždy ide všetko podľa plánu. Vedia to aj pracovníci viedenskej odťahovej služby, ktorí sa zo všetkých síl snažili o odtiahnutie vyše 6-metrovej limuzíny! Podarilo sa im nakoniec takmer 3-tonové luxusné vozidlo odtiahnuť? Sleduj video!

rufus v Video sekcia
12.08.2015
Diskusia:

Video: Kúp si limuzínu a...

Video sekcia

Odťahovka dostala zabrať

Nie vždy ide všetko podľa plánu. Vedia to aj pracovníci viedenskej odťahovej služby, ktorí sa zo všetkých síl snažili o odtiahnutie vyše 6-metrovej limuzíny! Podarilo sa im nakoniec takmer 3-tonové luxusné vozidlo odtiahnuť?

Vyše 6-metrová limuzína MaybachZdroj: automotorpad.com

Kúp niečo väčšie, ťahšie a dlhšie ako bežné automobily!

Ako si poradiť s odťahovou službou? Ak patríš medzi tých, ktorí raz za čas "len tak z princípu" zaparkujú na zakázanom mieste, asi vieš, že sa takéto "provokovanie" veľmi nevypláca. Odťahovky sú však väčšinou vybavené technikou na bežné modely áut, niekedy toto vybavenie na "potrestanie" zlého parkovania jednoducho nestačí! 

Odťahovej službe sa podarilo Maybach len nadvihnúť...Zdroj: youtube.com

Sleduj video z nevydareného zásahu odťahovej služby.

Video: Kúp si limuzínu a zatoč s odťahovkou!

Maybach zatočil s odtahovou službou

6-metrový Maybach je ukážkou toho, ako sa dá "zatočiť" s odťahovou službou. Musíš však mať dostatok šťastia, aby si nenatrafil na profíka alebo vozidlo vybavené rukou, ktorá si dokáže poradiť aj s extrémnym zaťažením! Také vybavenie však nie je v bežnej premávke časté. Ak sa teda chceš vyhnúť odtiahnutiu vozidla, vyber si niečo väčšie, ťahšie a dlhšie ako bežné automobily! 

Vyše 6-metrová limuzína MaybachZdroj: automotorpad.com

Zdroj: automotorpad.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Potvrdené: Jaguar Land Rover bude vyrábať Slovensko!Od posledných správ ohľadne veľkej investície sa veľa zmenilo. Po dlhých rokovaniach a...11. August, 2015
02Polícia pátra: Pozri si vandala, ktorý demoloval porsche Daniela Landu!Neznámy páchateľ pred časom poškodil luxusné porsche známeho speváka Daniela Landu! Hľadať...11. August, 2015