VIDEO: kúpil si Teslu, o 2 hodiny mu odletela strecha!

O nekvalite automobilov Tesla sa každú chvíľu objavujú nové a nové správy. Od banalít, ako je nekvalitný lak či voda v svetlometoch až k poruchám, ktoré dokonca môžu ohroziť život. Tesla je však mimoriadne inovatívna, hlavne v tom, že už azda nikdy neveríte, že môže prísť s ešte závažnejšou poruchou a ona vždy príde s niečím novým. Teraz ukázala, že pri nej je možné za jazdy prísť aj o celú strechu.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
09.11.2020
Diskusia:

VIDEO: kúpil si Teslu, o 2...

Auto-moto zaujímavosti

Kabriolet proti svojej vôli

Automobilke Tesla mnohí jej chyby odpúšťajú. Iste, v prvých rokoch výroby sú nejaké problémy úplne pochopiteľné a očakávané. Ale že sa budú postupom času objavovať stále nové a ešte závažnejšie problémy by nikto ani len nepovedal. Svoje o tom vie aj jeden dnes už ex-majiteľ s menom Nathaniel, ktorý sa so svojou skúsenosťou podelil na sieti reddit.com.

Ten sa so svojim otcom vybral do predajne po svoj celkom nový Model Y. Všetko sa javilo byť v absolútnom poriadku, z nového auta mali obaja páni ohromnú radosť. Pochopiteľne do auta nasadli a rozhodli sa užiť si testovaciu jazdu. Tá žiaľ dlho netrvala. Po približne 2 hodinách sa zo strechy začali ozývať nepríjemné pazvuky a potom prišla na rad poriadna rana. Panoramatická strecha jednoducho odletela. Toto bolo mimoriadne nebezpečné, pretože to neohrozilo len posádku vnútri, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. A nech je tu akýkoľvek zástanca Tesly, aj ten musí uznať, že toto je už príliš. Kúpiť si auto, ktoré môže zabiť vás alebo ostatných len kvôli idei elektromobility a dizajnu je prinajmenšom naivné a krtátkozraké. Takže z Tesly odpadávajú nárazníky, strechy, dokonca sa objavili prípady, kedy sa počas jazdy Tesle z ničoho nič zlomilo zavesenie kolies. V tomto prípade odletenej strechy v servise dokonca zistili, že úchyty strechy tu absolútne chýbali. Automobilka navrhla majiteľovi bezplatnú opravu, ten však pochopiteľne odmietol a o Tesle už nechce ani len počuť. Až vlastná skúsenosť ho vyliečila z chorobného opantania automobilky Tesla. Aby toho nebolo málo, Tesla sa dokonca rozhodla zrušiť svoje oddelenie pre styk s verejnosťou, nakoľko ju už nebavilo dookola obhajovať svoje neospravedlniteľné chyby. Takto sa bude len s klapkami na očiach zameriavať vyslovene na produkciu nespoľahlivých a nebezpečných áut v peknom kabáte.

VIDEO: kúpil si Teslu, o 2 hodiny mu odletela strecha!Zdroj: teslarati.com

Zdroj: reddit.com

Zdroj foto: teslarati.com

VIDEO: kúpil si Teslu, o 2 hodiny mu odletela strecha!

Späť na magazín

Diskusia k článku