Zdieľať na facebooku
11 komentárov

Video: Nehoda Lexusu pri 260 km/h

Mladý vodič sa chcel na internete pochváliť extrémnou akceleráciou. Ako to dopadlo? Vodič, autor videa, nechtiac natočil vlastnú haváriu. Nezvládol riadenie a vo vysokej rýchlosti automobil prevrátil na strechu. Pozri si autentické zábery z nehody Lexusu pri rýchlosti 260 km/h na vlastné oči. Sleduj video.

rufus v Video sekcia
24.09.2019
Diskusia:

Video: Nehoda Lexusu pri...

Video sekcia

Mladý vodič sa chcel na internete pochváliť extrémnou akceleráciou. Ako to dopadlo? Samotný autor videa nechtiac natočil vlastnú haváriu.

Nehoda Lexusu pri rýchlosti 260 km/h Zdroj: youtube.com/ Any Media

Drsné následky nerozvážnej jazdy

Na internete sú stovky záberov, ktoré zachytávajú nezodpovednú jazdu a vodičov s mobilom za volantom. Niektoré sú zakončené kolíziou s protiidúcim vozidlom, stromom alebo dopravnou značkou. Iné končia zachytením cyklistu či chodca. Mnohé končia tragicky. Všetky tieto zábery sú smutnou dokumentáciou hrozivej bilancie nerozvážneho konania za volantom. Nikdy nepodceňuj riziko smrteľnej nehody!

Chcel sa pochváliť na internete

Čo viedlo mladého muža k natočeniu videa? Chcel sa pochváliť akceleráciou svojho Lexusu. Svoju jazdu jednou rukou to zvládne. No nezvládol. Dostal šmyk a len zázrakom sa nezabil. Auto prevrátil na strechu. Nahral si všetko.

Mobil za volantom

Chcel sa pochváliť, aké zrýchlenie má jeho nový Lexus. Rozhodol sa, že jazdu natočí na mobil. Venovať sa riadeniu iba s 1 rukou však nebol dobrý nápad. Len zázrakom nenatočil vlastnú smrť.

Sleduj video

Prejazd zákrutou nezvládol a dostal šmyk. Auto skončilo prevrátené na strechu. Lexus vyletel z cesty pri rýchlosti 260 km/h. Pozri si autentické zábery z nehody na vlastné oči. Sleduj video.

Nehoda v rýchlosti 260 km/h

Vodič riskoval nielen svoj život, ale ohrozil aj životy ostatných účastníkov premávky. Mladý muž mal šťastie, že sa celá udalosť neskončila tragicky. Aký trest by si navrhol za nezodpovednú jazdu pri vysokej rýchlosti? Podeľ sa s nami o svoj návrh adekvátneho trestu za jazdu s mobilom v ruke v komentároch.

Zdroj: https://myautotrends.com

Video: Nehoda Lexusu pri 260 km/h

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Brutálna úprava Bugatti Chiron: Akcelerácia 0-490 km/h!Len pred pár dňami profi jazdec dosiahol rýchlosť 423 km/h a Bugatti otvorilo otázku ešte...8. September, 2019
02Formula na diaľnici D4: Polícia pátra po vodičovi pretekárskeho monopostuV premávke môžeš stretnúť trup lietadla alebo maketu raketoplánu. Alebo ťa na diaĺnici D4...14. September, 2019
0318-ročný Mercedes S ako nový: Nájazd 420 km ročne, cena len 13 900 Eur!Nájazd 7 561 km, to je len 420 km ročne! Mercedes S po 18 rokoch ako nový. Táto rarita má...18. September, 2019