Pneumatiky z 21 000 zápaliek: Ohnivá Lada šou valcuje internet!

Už sme videli pneumatiky vyrobené z papiera, kovu aj z plastu. Čo si však doteraz nevidel? Pneumatiky, ktoré sú vyrobené z 21 000 zápaliek. Bude táto šialenosť fungovať? Ohnivú Lada šou musíš vidieť! Sleduj video.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.09.2019
Diskusia:

Video: Ráfiky s 21 000...

Auto-moto zaujímavosti

Už sme videli pneumatiky vyrobené z papiera, kovu aj z plastu. Šialený úpravca už pokoril aj výrobu pneumatík plnených betónom. Čo si však doteraz nevidel? Pneumatiky, vyrobené zo zápaliek!

Ohnivá Lada šou - pneumatiky z 21 000 zápaliekZdroj: youtube.com/ Garage 54

Netradičné obutie Lady

Pozeráš sa na zvláštny projekt, ktorý nemá žiaden praktický dôvod vzniku. Motorom tejto štúdie je zvedavosť a určitá dávka odvahy. Vyskúšať niečo podobné skutočne nemusí dopadnúť dobre.

Pneumatiky zo zápaliek

Tieto unikátne kolesá sú vyrobené z kovového rámu, do ktorého autor projektu osadil 21 000 zápaliek. Áno, čítaš dobre. Na svete sú automobiloví fanatici, ktorí sa nezastavia skutočne pred ničím.

Všetko je možné v Rusku

Bude táto šialenosť fungovať? Ohnivú Lada šou musíš vidieť! Sleduj video. Vitaj v ďalšom pokračovaní videí s názvom „Všetko je možné v Rusku.“ Ktorá iná krajina sa môže pochváliť tak drsnou túžbou po víťazstve nad všetkým možným aj nemožným?

Nebezpečná zábava

Ak si niekedy uvažoval, že by si vyskúšal niečo podobne bláznivé, daj si radšej stopku. Toto skutočne nepatrí k dobrému spôsobu zábavy. Prečo? Čo dokáže jedna zápalka. O tom by sme mnohí vedeli rozprávať. Predstav si silu 21 000 horiacich zápaliek. Pripravený? Tento nápad, skúška odvahy Lady, stojí za to.

Čo dokáže 21 000 horiacich zápaliek?

Vybav si pred očami všetky brutálne nápady z Ruska, ktoré rozhodne každý skúša na vlastné riziko. Správne, tieto nápady nepotrebuješ realizovať. Ak chceš zábavu a zároveň slušnú dávku adrenalínu, si tu, na poli pokusov „čo dokáže fanatický automobilový nadšenec,“ na správnom mieste.

Kanál Garage 54

Nič nehovoriaci názov kanálu. Avšak Vlada z kanála "Garage 54" si napriek tomu zapamätáš od prvého momentu. Môže za to jeho schopnosť zaujať tvoju pozornosť. Presvedčí ťa o tom ďalší zo série jeho originálnych pokusov. Niečo podobné sa nevidí často, dokonca sa to nevidí ani na Youtube.

Ráfiky s 21 000 zápalkami: Ohnivá Lada šou valcuje internet!Zdroj: youtube.com/ Garage 54

Návod „nikdy neskúšaj“

Ako pri každom „nikdy neskúšaj návode“ si povieme, čo budeš k tejto skúške odvahy potrebovať. Zožeň si skutočne veľa zápaliek. Koľko? Pravdepodobne viac ako bude mať na predaj tvoja najbližšia trafika. Rovných 21 000 kusov. K tomu tavná pištoľ a určitá dávka zručnosti, potrebná na vykonanie plánu a prilepenie drevených zápaliek pomocou tavnej pištole.

Ohnivá Lada šou s horiacim kolesom

Ako najlepšie otestovať funkčnosť vytvoreného systému? Reálnou prevádzkou. Zavedenie do praxe aj tých najčudnejších projektov, často prekvapí výsledkom. Pripravený? Po hodinách príprav, ohnivá Lada šou môže začať! Mechanik sa nakoniec rozhodol pre vhodný moment a zapaľuje alternatívne koleso.

Výsledok testu

Podbeh Lady neprežil útok plameňov. Celá skúška sa možno neskončila podľa predstáv autora. Napriek tomu sa tento pokus teší veľkej pozornosti verejnosti. Vlna zdieľania a ohlasov fanúšikov podobných atrakcií je dôkazom, že inovatívny prístup má v automobilovom svete svoje pevné miesto.

Sleduj video

Ako sa ti páči Lada divadlo s horiacimi plameňmi? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch. Bude táto šialenosť fungovať? Ohnivú Lada šou musíš vidieť! Sleduj video.

Zdroj: YouTube kanál Garage 54

Pneumatiky vyrobené z 21 000 zápaliek

Video: Ráfiky s 21 000 zápalkami - ohnivá šou

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nové BMW X6 Vantablack: Najtmavšia čierna na svete!Veľké BMW X6 v „najčiernejšej čiernej“ farbe. Pozeráš sa na nový sen automobilových...2. September, 2019
02Brutálna úprava Bugatti Chiron: Akcelerácia 0-490 km/h!Len pred pár dňami profi jazdec dosiahol rýchlosť 423 km/h a Bugatti otvorilo otázku ešte...8. September, 2019
03Video: Akcelerácia 1 504-koňového Bugatti Chiron na 423 km/h!Jedna z najrýchlejších mašín planéty. Bugatti Chiron je tu, aby sa predviedol v akcii. Od...6. September, 2019