Video: Skvelá reklama Mecedesu-Benz!

Pomocou anti-kolíznej technológie vo svojich vozidlách Mercedes-Benz upozorňuje na "nerozbitnosť" svojich vozidiel vtipnou reklamou. Mercedes-Benz vytvoril pár šikovných modelov áut, ktoré je nemožné rozbiť! Sleduj reklamu vo videu!

rufus v Video sekcia
19.10.2015
Diskusia:

Video: Skvelá reklama...

Video sekcia

Plány Mercedesu-Benz

Nemecká automobilka Mercedes-Benz pracuje na viacerých revolučných technológiách. Venuje sa najmä vývoju hybridných vozidiel, pretože verí, že v budúcnosti budú využívané viac ako elektromobily. V roku 2018 chce predstaviť elektromobil s dojazdom 400 až 500 km. Pred časom sa na internete objavila vtipná reklama, ktorá propaguje systém Brake Assist System PLUS. Automobilka si uvedomuje, že spotrebiteľ nikdy nie je príliš malý, a preto sa rozhodla pracovať na vernosti značke Mercedes-Benz celkom netradičným spôsobom. 

Skvelá reklama Mercedesu-BenzZdroj: youtube.com

Anti-kolízna technológia

Pomocou anti-kolíznej technológie vo svojich vozidlách upozorňuje na "nerozbitnosť" svojich vozidiel vtipnou reklamou. Mercedes-Benz vytvoril pár modelov áut, ktoré je nemožné rozbiť! Sleduj reklamu vo videu.

Video: Skvelá reklama Mecedesu-Benz!

Výborný nápad na reklamu!

Nová reklama automobilky Mercedes-Benz dokáže vysvetliť účel zložitej technológie tak jednoducho, že ju pochopia aj deti. Reklama má už na internete viac ako 1 600 000 zobrazení a je hitom internetu! Reklamná agentúra z Hamburgu vymysela geniálny spôsob promovania nového systému.

Skvelá reklama Mecedesu-BenzZdroj: youtube.com

Nerozbitné Mercedesy

Na dvojicu autíčiek Mercedes-Benz pripevnila dva silné magnety, ktoré je vďaka protipólu nemožné priblížiť. Keď dajú tieto autíčka do rúk detí, tie sú skutočne nahnevané, že sa s nimi nedá hrať ich obľubenú hru a ich kolízia je nemožná. Deti sa tak so všetkých síl snažia dva Mercedesy do seba nabúrať.

"Kto miluje zrážky, bude ho nenávidieť. Kto nenávidí zrážky, bude ho milovať!"

Spot končí zábermi na nahnevané deti a prestrihom ukazuje ako anti-kolízny systém funguje v reálnych podmienkach. Slogan systému Brake Assist System Plus hovorí za všetko: "Kto miluje zrážky, bude ho nenávidieť. Kto nenávidí zrážky, bude ho milovať!" Snaha detí končí bez úspechu. Ich Mercedesy sú jednoducho nezničiteľné! 

Zdroj: youtube.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najlacnejší automobil na našom trhu? Lada Kalina!Na ohlásený príchod crossoveru Xray a sedanu Vesta sa ešte stále čaká. Čo sa týka...17. Október, 2015
02Toyota S-FR: Nádherná miniatúrna konkurencia Miaty!Ako by mal vyzerať nový koncept malého športového automobilu určeného pre moderný životný...14. Október, 2015
03Video: Ako sa jazdí autopilotnou Teslou?Aj keď je systém samoriadenia účinný a prechádza zložitým testovaním v premávke, je stále...17. Október, 2015