Video špeciál: Karavany sú vďaka koronakríze ešte viac cool

Túžite po letnej dovolenke, ale koronakríza vám skrížila plány? Nie ste sami, podobné problémy riešia tisíce Slovákov. Pripravili sme pre vás nový video formát s Michalom Karpatom. 

Pipo v Moto svet a koronavírus (COVID-19)
14.07.2020
Diskusia:

Karavany s Michalom Karpatom

Moto svet a koronavírus (COVID-19)

Túžite po letnej dovolenke, ale koronakríza vám skrížila plány? Nie ste sami, podobné problémy riešia tisíce Slovákov. Karavan vám však môže tento problém vyriešiť.

Video špeciál: Karavany sú vďaka koronakríze ešte viac cool Zdroj: Autobazar.eu


Cestovať do zahraničia vyzerá byť v tomto období oveľa riskantnejšie ako zostať na Slovensku. Avšak to neznamená, že musíte sedieť doma. Stačí si zvoliť tú správnu cestu, miesto a môžete si užiť oddych, dovolenku, aj bezpečie. Máme pre vás ideálnu voľbu - karavan. Trend milovaný celebritami, kedy si vlastný dom doslova beriete všade so sebou.

Karavaning zažíva aj na Slovensku boom. Ľudia hľadajú nové karavany, staré karavany, ale aj prestavujú svoje autá na mobilné domy. Stúpli dokonca aj objednávky karavanov na prenájom. Podobný trend je viditeľný aj na štatistikách počtu pridaných inzerátov a dopytov po karavanoch na našom portáli. 

Video špeciál: Karavany sú vďaka koronakríze ešte viac cool Zdroj: Autobazar.eu

Ak aj vás zaujala téma karavanov, pripravili sme pre vás nový video špeciál, kde sme spolu s Michalom Karpatom a jeho hosťami zhrnuli všetko to, čo by vás mohlo zaujímať. Či už si chcete karavan len požičať, alebo si rovno kúpite nový či jazdený úplne len pre vás.

Karavany s Michalom Karpatom

Späť na magazín

Diskusia k článku