Video: Urob si sám elektrické otváranie okien!

Ruských vychytávok je na internete viac než dosť. Dnešné video je netradičným riešením pre vodiča, ktorý sa rozhodne pre pútavý doplnok riadenia s naozaj efektným systém "on" a "off!" Borec z Ruska otvára okno na svojom aute naozaj originálnym spôsobom, čo povieš? Sleduj video!

rufus v Video sekcia
21.12.2015
Diskusia:

Video: Urob si sám...

Video sekcia

Manuálne otváranie okien vs. elektrické otváranie okien

Ešte stále sa medzi nami nájdu fanúšikovia manuálneho sťahovania okien na aute. Predsa len, sú podobné "retro aplikácie" skôr výnimkou, ako prvkom, ktorým sa pochválime pred kamarátmi. Je len malá šanca, že niečo také ocenia príslušníčky ženského pohlavia, a pre takého muža stratia hlavu. Čo však ocenia nielen ženy? Automobilové vylepšenia, ktoré sa len tak nevidia!

Vlastný systém otvárania okien auta!Zdroj: youtube.com

"Urob si sám" elektrické otváranie okien!

Chýba ti vo výbave elektrické ovládanie okien? Žiaden problém! Existuje množstvo spôsobov, ako sa dá elektrické ovládanie okien zakomponovať do výbavy auta. Asi najjednoduchším spôsobom je osloviť svojho mechanika, ak si však "nevyliečiteľný kutil" a máš v hlave množstvo "urob si sám" návodov, dnešné video je inšpirácia ako ušitá na mieru len pre teba!

Urob si sám vlastné otváranie okien autaZdroj: youtube.com

Netradičné otváranie okien

Ruských vychytávok je na internete viac než dosť. Dnešné video je netradičným riešením pre vodiča, ktorý sa rozhodne pre pútavý doplnok riadenia s naozaj efektným systém "on" a "off!" Borec z Ruska otvára okno na svojom aute naozaj originálnym spôsobom, čo povieš? Sleduj video!

Video: "Urob si sám" elektrické otváranie okien!

Vlastný systém otvárania

Ak si niekedy narazil na problém so sťahovaním okien a skúšal si si s opravou poradiť sám, asi vieš, že bežný elektrický systém otvárania okien dokáže byť často poruchový a vysporiadať sa s jeho nefunkčnosťou môže byť problém. Komu z nás sa nepokazilo elektrické sťahovanie okna na dverách šoféra a nespôsobilo mu to poruchy správania? Takýto problém vie poriadne vytočiť nielen v podzemných garážach!

Vlastný systém otváraniaZdroj: http://technopow.com

Pokazené otváranie okien 

Chvíľu sa okienko nedá stiahnuť, potom po týždni funguje, 100-krát sa zatiahne bez problému a potom ostane zaseknuté v dolnej časti a nechce sa vysunúť. Ak si skúšal rozobrať dvere a "pohrať sa" s motorčekom, zistíš, že riešenie káblov je viac ako jednoduché. Majiteľ automobilu práve toto zistenie využil na zostrojenie svojho vlastného systému otvárania, ktorý zaujme asi každého už na prvý pohľad! Čo na podobné vychytávky hovoríš ty? Vieš si predstaviť niečo podobné v tvojom aute? 

Poruchový systém otvárania okien autaZdroj: http://technopow.com

Zdroj: technopow.com, wikihow.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová Toyota Rav 4 hybrid v predaji!Nová "Rav-ka" vo verzii Rav Hybrid 4x4 osloví nejedného z nás! Ravka patrí medzi vozidlá so...21. December, 2015
02Zdeformovaná karoséria? Vyskúšaj tento trik!K tomu, aby do auta niekto ťukol postačí, keď sa naplnia dva faktory. Vodič precení svoje...18. December, 2015
03Video: Ako prevrátiť nákladné vozidlo - Level expert! Práca s obrovskými nákladnými vozidlami vyžaduje prax a nesie so sebou istú dávku...21. December, 2015