Videošpeciál: Veteranparking - Parkovanie pre vášho veterána alebo youngtimera s dušou

Vlastníte vzácneho veterána alebo youngtimera, prípadne uvažujete nad takouto investíciou, ale nemáte ho kde parkovať? Možno vám poradíme. Iba 20 minút autom do Bratislavy v obci Báhoň sa nachádza bývalá fabrika, ktorú dvaja automobilový nadšenci prerobili na štýlový domov pre veterány, youngtimery, prípadne súčasné autá, kde môže váš štvorkolesový miláčik parkovať v prostredí s motoristickou dušou a v ideálnych klimatických podmienkach, aby vaše vozidlo netrpelo vplyvom vlhkosti alebo kolísavých teplôt.

Michal Karpat v Auto-moto zaujímavosti
29.03.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Videošpeciál:...

Auto-moto zaujímavosti

Parkovanie vozidiel je možné v rôznych priestoroch podľa vašich preferencií - v samostatných vykurovaných garážach, samostatnej vykurovanej hale, nevykurovanej hale alebo v exteriéri. Pokiaľ máte aj viac áut, môžete si vybrať samostatný priestor, ku ktorému budete mať prístup len vy a svoje "poklady" môžete non stop sledovať cez web kameru. Objekt je zabezpečený 22 kamerami a samozrejme strážený. V priestoroch je dostatok miesta na odparkovanie aj väčších strojov ako sú karavany či dokonca lode.

Chlapci z veteranparkingu ponúkajú celú paletu služieb, od komplexného vyčistenia exteriéru a interiéru vozidla, cez uskladnenie a prekrytie plachtou, dobitie batérie, pravidelné preštartovanie vozidiel, dopĺňanie prevádzkových kvapalín a kontrolu tlaku v pneumatikách až po udržiavacie jazdy a riešenie akýchkoľvek nedostatkov vozidla.

V budúcnosti tiež plánujú otvoriť v objekte servis a služby rozšíriť o dovoz vozidla majiteľovi na domácu adresu a spätný odvoz, aby nemusel jazdiť hore a dolu strácať čas vyzdvihnutím auta. Súčasťou objektu je aj štýlová klubovňa, z ktorej sa cez veľké presklené okno môžete pozerať rovno na svojho veterána.

Viac vo videu ...

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video špeciál: Pro-Detail studio - Všetko čo ste chceli vedieť o auto detailinguDnes vás zavedieme na návštevu do Ružomberka, za Erikom Gajdošom, ktorý sa už viac ako...15. Marec, 2021
02Video špeciál: Slovenská garážová scéna (2. diel): RenovaTech a ich automobilové legendy Hovoria vám ešte niečo autá ako Renault 5 Turbo alebo Renault 5 Alpine,  Alpine A 110,...25. Február, 2021