VW T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!

V časoch, keď aj malé potešenie dokáže divy si viacerí z nás povedali, že si treba urobiť radosť kúpou nového automobilu. Tento kúsok z pera VW so špeciálnou úpravou si nenechaj ujsť. Volkswagen T7 delta 4x4 je terénne upravený multivan, ktorý budeš chcieť!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
18.12.2021
Diskusia:
Zdroj: delta4x4.eu

Video: VW T7 delta4x4

Auto-moto zaujímavosti

Svojím netradičným prevedením doslova berie dych. Čím je tak výnimočný?

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.eu

Terénny splnený sen

Terénne upravený VW Multivan T7 je tu, aby na seba strhol pozornosť a nachvíľu ťa vytrhol z nudnej ponuky štandardných modelov áut v období pandémie. Darí sa mu to s noblesou, posúď sám.

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.euIdeálne vozidlo do nepohody

Profíci z úspešnej nemeckej úpravcovskej spoločnosti delta4x4 si vzali na „paškál“ model Volkswagen T7 Multivan. S akým cieľom? Vytvoriť z neho štýlovú dodávku, ktorá vezme posádku na dobrodružnú výpravu a zvládne aj dávku nepohody na cestách. Držme si klobúky, táto úprava totiž zvládne aj drsnejšie dobrodružstvo.

Volkswagen T7 delta4x4

Poďme sa zamerať na prvky, ktoré pozdvihnú vzhľad, nie svetlú výšku. Efektné čierne lemy blatníkov nemôžu byť šliapnutím vedľa. Toto riešenie vytvára priestor pre osadenie širších pneumatík, ktoré potrebuje terénna dodávka v teréne.

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.eu

Obutie

Delta4x4 plánuje ponúka na výber 2 možnosti obutia. Menšie disky kolies s priemerom 18-palcov a pneumatikami s rozmerom 255 / 55 R 18 Loder AT#1. Nestačí ti klasika? Pre teba sú určené väčšie 20-palcové disky s pneumatikami o veľkosti 275 / 40 R 20!

Kryt skla ako ochrana

Súčet nutných prvkov dopĺňa strešný nosič, odolná konštrukcia s prídavnými LED rampami a ďalšia vychytávka. Nie, vozidlo nedostalo oblé sklá, ale dočkali sme sa. Táto terénna dodávka ponúka kryt zadného bočného skla, čo je lacnejším riešením a potvrdením odolnosti.

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.eu

Drsný zvuk ako bonus!

Ešte stále ťa trápi, či táto extravagantná mašina ukradne tvoje srdce? O tom ani nepochybuj, výrobca si dal záležať a v novinke dostaneš citeľne agresívnejší zvuk, ktorému vozidlo vďačí vďaka športovému výfuku.

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.eu

Parametre

Osloví ťa, okrem vzhľadu, aj pôsobivou technikou. T7 Multivan od delta4x4 vyniká súpravou odpruženia, ktorá dvíha svetlú výšku vozidlo o 40 milimetrov. Priestor dostali značky Eibach a Bilstein. Ak ti chýba nejaký špeciálny prvo, výrobca ťa odzbrojí pevným ochranným rámom z nehrdzavejúcej ocele. Funkčné svietenie s vysokou svietivosťou zabezpečia silné svetlomety. Viacero častí dostalo náter s čiernym matným povrchom, ktorý pôsobí nadčasovo a chráni zároveň nárazom exponované časti vozidla.

Volkswagen T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!Zdroj: delta4x4.eu

Už v roku 2022

Jedinou chybičkou krásy. Je skutočnosť, že dnes existuje iba v počítačovej verzii. Skice sú však mimoriadne realistické a možno predpokladať záujem o jeho kúpu. Odpoveďou na možnú klientelu je plánovaný príchod na trh. Výrobca plánuje spustenie predaja už v druhej polovici roka 2022. Nebudú chýbať náhradné diely. Už dnes sa môžeme tešiť na finálnu podobu, ktorá môže byť ešte zaujímavejšia ako „renderings“ zábery! Ako sa ti tento originálny koncept páči? Podeľ sa o svoj názor alebo tip na podobnú dobrodružnú dodávku v komentároch pod článkom.

Zdroj: delta4x4.eu, tuningblog.eu

VW T7 delta4x4: Terénne upravený multivan, ktorý chceš!

Video: VW T7 delta4x4

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Medzinárodne hľadaný milionár zo SR v Dubaji na fotke s pilotom F1 Nestáva sa často, že sa medzinárodne hľadaná osoba nájde vďaka fotografii na webe....14. December, 2021
02Škoda Octavia z Číny za menej: Väčšia, silnejšia, s lepšou výbavou!Bestune B70 je ostrý rival legendy miestheho trhu za menej. Nenechaj si ujsť toto výnimočné...12. December, 2021
03Čínska Škoda Kodiaq lacnejšia ako Fabia: 7 miest, cena 10 000 €! Bajoun 530 je 7-miestne SUV z Číny, ktoré ťa dostane. Činska Škoda Kodiaq lacnejšia ako...10. December, 2021