Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka ×
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Zoznámte sa s víťazom ankety Autopredajca roka Land Agency

Víťazom ankety Autopredajca roka 2022 v kategórii Autobazár sa stala rodinná firma s viac ako 20-ročnými skúsenosťami Land Agency. Ak by ste rozmýšlali, kde nájdete širokú ponuku vozidiel značky Mazda, zavítajte do Svätého Jura, kde sídlia, a určite nešliapnete vedľa. 

17.05.2023
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Zoznámte sa s víťazom...

Auto-moto zaujímavosti

Základ pre dokonalý zákaznícky zážitok

Čisté a starostlivo udržiavané vozidlá sú základ. Každé musí absolvovať vstupnú prehliadku, pri ktorej sa kontroluje celkový stav vozidla, stav kvapalín, hrúbka laku a mnoho iného. 

Kvalitný inzerát je rovnako dôležitý. Preto každá ponuka, ktorú zverejňujú, obsahuje minimálne 80 fotografií a všetky podrobné informácie o vozidle, aby sa o ňom mohol záujemca dozvedieť čo najviac ešte pred samotnou návštevou. Okrem toho venujú veľkú pozornosť tomu, aby nimi ponúkané vozidlá boli v bezchybnom stave a aby vedeli poskytnúť zákazníkom jedinečné zážitky s ich novým vozidlom.

Transparentnosť a dôkladné overovanie každého vozidla sú samozrejmosťou. Každé auto má protokol, ktorý zisťuje poistné udalosti, kontroluje, či nebolo založené, overuje VIN číslo, počet najazdených kilometrov a mnoho iných aspektov, aby si zákazníci mohli byť istí ich pôvodom a kvalitou.

Zoznámte sa s víťazom ankety Autopredajca roka Land Agency

Zdroj: Facebook

Najžiadanejšie autá

Na otázku, o ktoré autá je najväčší záujem, sme dostali jednoznačnú odpoveď: “Mazda CX5, CX3 a Mazda 6.” S prichádzajúcimi letnými teplotami sa dobre predáva aj legenda Mazda MX5, ktorá prináša neopakovateľný zážitok z jazdy. Takže ak hľadáte spoľahlivé vozidlo s puncom športovosti, Land Agency má v ponuke niečo aj pre vás.

Okrem týchto modelov sa venujú aj komisionálnemu predaju, čo znamená, že u nich môžete nájsť širokú ponuku áut rôznych značiek vrátane Tesly, Peugeotu, Mercedesu a mnohých iných. Ich odborníci vám ochotne poradia a pomôžu nájsť auto, ktoré bude dokonale vyhovovať vašim potrebám. 

Aktuálnu ponuku Land Agency nájdete tu.

Zoznámte sa s víťazom ankety Autopredajca roka Land Agency

Zdroj: Facebook

Všetko, čo v Land Agency robia, sa sústreďuje na zákazníka a jeho potreby. Snažia sa, aby si zákazník vybral vozidlo, ktoré mu dokonale vyhovuje. Kvalita a transparentnosť z nich robí najlepšiu voľbu pre nákup alebo predaj auta. Ak hľadáte spoľahlivé a profesionálne riešenie, s Land agency určite nešliapnete vedľa. 


Viac sa dozviete v našom rozhovore:


Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Automobilka Alpine ukázala koncept elektrického hothatchu so sedadlom stredeRelatívne mladá francúzska automobilka Alpine, ktorá sa od druhej automobilky Renault...17. Máj, 2023