Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Video špeciál: Na návšteve v renovátroskej dielni Hollen Oldtimer

Začínali s tromi zamestnancami na ploche malej dielne v Devínskej novej Vsi. Momentálne sú dvanásti a v nových priestoroch bývalej cementárne majú všetko pod jednou strechou. Vo všetkých činnostiach potrebných pre renováciu automobilov sú samostatní. Na jednom mieste majú klampiareň, lakovňu aj čalúnickú dielňu. Nechýba ani servis na pravidelnú údržbu áut, ktoré opustia ich reštaurátorskú dielňu, ale aj pre záujemcov, ktorí potrebujú čokoľvek opraviť na svojom staršom alebo novšom aute. 

Michal Karpat v Auto-moto zaujímavosti
16.11.2021
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Autobazar.EU

Video špeciál: Na návšteve...

Auto-moto zaujímavosti

Vozidlá renovujú podľa originálnych nákresov a za svoju prácu preberajú plnú zodpovednosť. Po renovácii si každé auto pravidelne najneskôr po roku pýtajú na servis. Autá, ktoré im prejdú rukami chcú totiž sledovať, aby mali prehľad o ich chybách a vedeli ich udržiavať v dobrej kondícii. Špecializujú sa na modely z 50. až 70. rokov minulého storočia, ale nebránia sa ani starším alebo mladším kúskom. Aktuálne majú v dielni rozrobených 7 projektov, v rôznom štádiu rozpracovania.

Nielen o nich, ale aj o začiatkoch v tomto biznise a nástrahách pri oživovaní automobilových klenotov minulosti sme sa rozprávali s Ing. Jurajom Vrbikom.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA