Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Video: Test vodného Lamborghini v San Diegu!

San Diego zasiahli povodne. S hlbokou vodou sa museli vysporiadať aj vodiči. Povodne donútili vodičov hľadať alternatívne cesty v meste. Nie každému sa to však podarilo. O niečo lepšie na tom boli nákladné autá a vysoké SUV-čka.  Na cestách sa "plavilo" aj niekoľko odvážnych vodičov osobných automobilov. A vodné Lamborghini! Sleduj video!

rufus v Video sekcia
11.01.2016
Diskusia:
Sledujte nás na:

Video: Test vodného...

Video sekcia

Americký sen

Bývať v USA to nie je len nekonečné užívanie si luxusu a materiálnych pôžitkov života. V súvislosti s miestnou klímou tu nad obyvateľmi visí niekoľko rizík, ktoré občas preveria všetkých obyvateľov. Hroziacim živelným pohromám sa nevyhne nikto, rovnako zasiahnu menej majetných ako aj zbohatlíkov. SUV-čka doslova tlačili ostatné vozidlá!

Povodne v San DieguZdroj: youtube.com

Tornáda a povodne

Niekoľko oblastí Spojených štátov zažíva pravidelne obdobia veľkého množstva zrážok. Takým obdobím bol aj posledný mesiac. Silné búrky zapríčinili ťažké obdobie dažďov. K dažďu sa tu pridávajú silné vetry a tornáda, ktoré prenikli až do oblasti Stredozápadu. Kalifornia bola jednou z oblastí, ktorá bola zasiahnutá počas posledných dní  hneď niekoľkými povodňami . Veci sa vymkli kontrole aj známom veľkomeste južnej Kalifornie.

Pohroma nielen pre domy a podniky

Väčšina štátov len nedávno bojovala s následkami dlhotrvajúceho sucha. K tomu sa pridružili zrážky v okolí San Diega a netrvalo dlho a väčšinu komunikácii zaplavila voda.  Povieš si, že sa to stáva. Jednoducho rýchlo napršalo príliš veľa vody, ktorá nemá kam ísť. Čo to znamená pre motor auta?

Pod vodou aj luxusné superšporty

Množstvo domov a podnikov v meste sa stalo obeťou stúpajúcej povodňovej vody, ktorá obyvateľom nedala možnosť použiť obchádzkové trasy či bezpečné útočisko. To by sa v niektorých prípadoch určite zišlo, najmä ak hovoríme o automobilových „šperkoch“ a dopadoch vody na hnaciu sústavu motorového vozidla.

Vodné LamborghiniZdroj: sandiegoreader.com

Vodné Lamborghini

Pokrytá vodou sa ocitla aj rušná  časť cestnej komunikácie pozdĺž San Diega. S hlbokou vodou sa museli vysporiadať aj vodiči. Povodne donútili vodičov hľadať alternatívne cesty v meste. Nie každému sa to však podarilo. O niečo lepšie na tom boli nákladné autá a vysoké SUV-čka. Na cestách sa "plavilo" aj niekoľko odvážnych vodičov osobných automobilov. To bol aj prípad autora dnešného videa. Keď zbadal "vodné Lamborghini,"  nestačil sa čudovať vlastným očiam a neváhal natočiť krátke video. Sleduj luxusné "Suborghini" v akcii!

Video: Test vodného Lamborghini v San Diegu!

Superšport prekvapil!

Biele Lamborghini by si počas povodní v premávke asi nečakal. Vodič talianskeho superšportu prešiel cez hlbokú vodu, zastavil na semafore a ďalej pokračoval v ceste. Luxusné Lamborghini rozhodne nie sú známe pre ich schopnosť brodenia cez hlbokú vodu, po tomto videu sa však zdá, že sú schopné čohokoľvek!

Povodne v San Franciscu

Majiteľ luxusného superšportu v tomto prípade nemal na výber, inú cestu v jeho prípade zvoliť nemohol. Lamborghini Gallardo "sa predviedlo" jazdou cez vodu počas povodní 5. januára. Aký dopad podľa teba zanechala voda na technike Lamborghini? 

Vodné LamborghiniZdroj: youtube.com

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku 

Zdroj: sandiegoreader.com, youtube.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Tatra okolo sveta: Najlepšia reklama všetkých čias!Kto z nás si nepamätá expedíciu Tatrou okolo sveta? Celá expedícia trvala 3 roky. Špeciálne...7. Január, 2016
02Mercedes-Benz 2015 C-Class vs. E-Class: Hľadaj rozdiely!Už pri prvom pohľade na nový Mercedes Triedy E je jasná istá podobnosť s Mercedesom triedy...8. Január, 2016
03Video: Prejazd cez adrenalínový most!Dá sa prejsť 4-kolesovým vozidlom aj po veľmi tenkom moste? Túto otázku si asi kládol...7. Január, 2016